''Парфюмни размисли и страсти'' 28

  • 15 569
  • 363
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 204
                                              Момичета, кои цветове ви привличат в парфюмите Simple Smile, имате право на един глас Peace

                                              
        
                                                            
                                          
                                              

                                        
                                                            
                                                            
                                        
                                                                
                                      
                                                  
                                          
                                                  
                                        

                                                          
                                              

                                                    
                                          
                                                                        
                                         
                                                                           
                        
                                                        
                                                                      

                                                          

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 19:49 от Tess d`Urberville

# 1
  • София
  • Мнения: 5 658
Ура, първа! Отивам да гласувам!
Много интересна идея, а изпълнението, както винаги, е на най-високо ниво! Браво, Тес!
  bouquet  bouquet  bouquet

Само че не мога да посоча повече от една опция, защо?

# 2
  • София
  • Мнения: 74
Хайде и аз!

Да, и аз само една опция мога да избера... Отлагам гласуването за сега, докато не се намеси Тес... Hug   bouquet И пак прекрасно оформление на темата, най - много ме изненада снимката на Санторини, донесе ми такива чудесни, красиви спомени.... Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 677
Ей, много сте бързи Hug  
Тес, само един глас ми прие.

# 4
  • Мнения: 4 204
Момичета оправих нещата Grinning, моля за извинение  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 894
Лилаво-това е цветът на който не мога да устоя, и не само за парфюми.
Не посягам към зелени флакони, но не заради цвета, а понеже не харесвам зелените нотки.

# 6
  • София
  • Мнения: 20 212
Страхотна тема, както винаги!   bouquet

Тес, пак не става, не дава да се маркира повече от един отговор.

Атти, и аз имах щастието да попадна на въпросната девойка от парфюмерията в подлеза на Плиска. Наистина девойката радва. Тя е първият човек, който ми предложи да отида първо да пия кафе, за да видя как ще се развият ароматите на кожата ми. Всички други бързат да ти го опаковат още преди да си го пробвал.  Laughing
А малките парфюмерийки с памуче в капачките са просто класика в жанра. Такива ги заобикалям отдалече.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 658
Атти, и аз имах щастието да попадна на въпросната девойка от парфюмерията в подлеза на Плиска. Наистина девойката радва. Тя е първият човек, който ми предложи да отида първо да пия кафе, за да видя как ще се развият ароматите на кожата ми. Всички други бързат да ти го опаковат още преди да си го пробвал.  Laughing
А малките парфюмерийки с памуче в капачките са просто класика в жанра. Такива ги заобикалям отдалече.
Страхотна е мацката! А такава "класика в жанра" си имаме и в нашия квартал - всичко зад стъкло и под ключ - изважда, пръсва и заключва отново. Нямаш право на второ желание, евентуално се очаква да кажеш: опаковайте го. Ако не подадеш въпросната реплика, следват много лоши погледи.

Все още "пуска" само по един глас, пък аз с моята лакомия как да се огранича... ще чакам Тес да го оправи и тогава ще гласувам Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 204
А така, сега ок ли е, много странно Simple Smile

На питането от предната тема - идеята е страхотна Grinning, дори да не купуват парфюмите, точно тази ''грижа'' и забавление ще ги привлича в самото заведение и то ще печели много Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 74
Не, пак не става с повече от един.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 658
Не дава повече от един глас  Grinning това като намек от системата да се ограничавам го разбирам аз, и без това прекалявам напоследък

# 11
  • Мнения: 4 204
Момичета не знам какво става - маркирам всеки път 6 гласа, за 4 дни, да показва резултатите след гласуване..............какъв е проблемът според вас? Tired

Да попитам модератор ли, и аз не знам

# 12
  • Мнения: 4 435
Запис. Чакам да гласувам. Party

# 13
  • Мнения: 7
Тес и при мен само един глас TiredИскрено ме разсмя Ати Joy Joy JoyМного налитам на лилави флакони-ама МНОГО Peace

# 14
  • Мнения: 4 204
Момичета сигурно двайсет пъти поправях нещата и в момента в който аз се опитам да си въведа гласовете и на мен ми дава само веднъж Laughing Попитах модератор, дано се оправят нещата Peace

Преди налитах само на зелени, сини и черни флакони. Сега налитам на всичко Laughing но определено преди червените не ме привличаха, а сега да Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт