Почитатели на Майкъл Джексън 3 - THIS IS IT

  • 53 101
  • 1 293
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 4 195
По странен начин ще дойде Майкъл при нас най - накрая, чрез Мадона Confused
Относно Джо.......той му е бил личен мениджър до преди Off the wall, разбора се,че е изкарвал пари, Майкъл в книгата казва, че баща му никога не е пипал техните пари Peace
Сега прочетох едно изречение на Майк в книгата - хората ме мислят за много слаб и безхарактерен, но аз имам силна воля и съм много решителен и твърд..........това е Майк и на мен ми е трудно да повярвам, че е стигнал до там, до където казват. Той сам пише, че планира всичко, като добър бизнесмен и мисли не само за настоящето а и за бъдещето.........искал е да се отдаде на правенето на филми, това бях забравила............не успя.........
Все по - малко вярвам на случайно предозиране на лекарства и случйна лекарска грешка.........има ли право на такава доктор, който струва 150 000 долара месечно се питам? Има ли право на неправилен сърдечен масаж такова светило.......и 100 % сигурни ли сме, че Майк не е можел да спи.....
Има едни три душички, които според мен знаят истината и един ден, след години, може и да я кажат, но не сега........

# 1 261
  • Мнения: 7 197

Тази песен ми напомня много една композиция на пловдивчанина Стоиц Гъдев, Вики- писал е мелодията на някои песни на Красимир Аврамов  newsm78 (може да е съвпадение, в изкуството и науката често се случва), аз пък слушам много това.
http://www.youtube.com/watch?v=U5kDBwd7fo8&feature=related
 Знаете ли от къде мога да я сваля или поне как се казва?


Пумукъл на мен също тази мелодия /на Fall again/ ми напомня нещо, не мога да се сетя от къде и какво точно, но нещо в нея ми е познато  Thinking

# 1 262
  • Мнения: 224

 Аз пък не мога да слушам друга музика освен неговата. Относно това,къде са били близките му и защо не са му оказали подкрепа, мисля че се помага на някой, който търси помощ, или поне не я отхвърля. Съдя по себе си - много мой близък човек отказва да разкара от живота си друг, който му носи само болка и унижения, като с това самият той наранява другите около себе си, които го обичат(ама и аз едни обяснения..), и говориш, обясняваш, няма.. стена, то не вдява бе, и си казваш - ми да си троши главата,аз опитах. Та  с това исках да кажа,че дори и опитали да повлияят на Майкъл, ако са срещнали подобно упорство, кой би се влачил, молил, без да се умори толкова време(зависимостта му е от години) и не би се отказал? Като тук сама си отговарям, може би единствено майка би се справила или голяма любов, незнам. Ама света им е толкова различен от нашия, не е ясно кое ги води, как разсъждават, изобщо...има да си задаваме въпроси...

Много си права! Помага се на човек, който има желание, а и най-вече осъзнава, че сам не може да справи и приеме ръка за помощ. А що се отнася да майка му, тя все пак не е първа младост, а и девет деца, независимо, че всяко от тях е  поело  по своя път.
 Голяма любов, със сигурност,но безкористна. А имало ли е такава любов за Майкъл, която да го прави истински щастлив? Тук не става въпрос за любовта към и от децата, нали.

# 1 263
  • Мнения: 3
Тази песен ми напомня много една композиция на пловдивчанина Стоиц Гъдев, Вики- писал е мелодията на някои песни на Красимир Аврамов  newsm78 (може да е съвпадение, в изкуството и науката често се случва), аз пък слушам много това.
http://www.youtube.com/watch?v=U5kDBwd7fo8&feature=related
 Знаете ли от къде мога да я сваля или поне как се казва?
Пумукъл на мен също тази мелодия /на Fall again/ ми напомня нещо, не мога да се сетя от къде и какво точно, но нещо в нея ми е познато  Thinking
На една песен на Стинг ми напомня на мен  Wink Но тази е толкова нежна...безумно нежна....
Пумукъл ,можеш да я изтеглиш от тук
Michael Jackson - The Ultimate Collection [4CD] (2004) - в CD4 е
Оле,чакай.Аз за Fall Again... Crazy Blush
Ей сега ще пусна друг линк
Ето тук я има Speechless  CD 5  Blush
Michael Jackson - The Collection

Последна редакция: вт, 21 юли 2009, 23:07 от mi6ince

# 1 264
  • Мнения: 16
Явно както и вие, и аз съм със много смесени чувства. Хем вярвам е нещо, но хем и в противоположното до някаква степен.  Confused
Примерно, да предположим, че са го манипулирали като са го тъпкали с хапчета и т.н. Значи щом го правят, той им е позволил по някакъв начин - дали ще е липса на воля или наивитет или нещо друго не знам. Обаче от другата страна на това стоят децата му, за които съм убедена, че щеше да обърне целия свят, без да се съобразява кой и защо само и само да са добре, което пък доказва тезата, че си е бил много "наред". И сега хем така, хем иначе. И това е само един аспект. А като се наредят и другите и вече съвсеееееем заплетена дамаджана.  ooooh! Аз гледам да се въздържам какво да си мисля, даже не ми се мисли вече.

# 1 265
# 1 266
  • Мнения: 80
Явно както и вие, и аз съм със много смесени чувства. Хем вярвам е нещо, но хем и в противоположното до някаква степен.  Confused
Примерно, да предположим, че са го манипулирали като са го тъпкали с хапчета и т.н. Значи щом го правят, той им е позволил по някакъв начин - дали ще е липса на воля или наивитет или нещо друго не знам. Обаче от другата страна на това стоят децата му, за които съм убедена, че щеше да обърне целия свят, без да се съобразява кой и защо само и само да са добре, което пък доказва тезата, че си е бил много "наред". И сега хем така, хем иначе. И това е само един аспект. А като се наредят и другите и вече съвсеееееем заплетена дамаджана.  ooooh! Аз гледам да се въздържам какво да си мисля, даже не ми се мисли вече.

Не е било липса на воля или наивитет.НУЖДА.

# 1 267
  • Мнения: 3
Фльор и на мен не ми се мисли,но тия 1000 неща прелитат през главата ми и не спират....
Затова правя остър завой сега  Blush
За Варна как ще се разпознаем?Не всички сме деца,че по тях да се разпознаваме и по балоните....

# 1 268
  • Мнения: 22
Явно както и вие, и аз съм със много смесени чувства. Хем вярвам е нещо, но хем и в противоположното до някаква степен.  Confused
Примерно, да предположим, че са го манипулирали като са го тъпкали с хапчета и т.н. Значи щом го правят, той им е позволил по някакъв начин - дали ще е липса на воля или наивитет или нещо друго не знам. Обаче от другата страна на това стоят децата му, за които съм убедена, че щеше да обърне целия свят, без да се съобразява кой и защо само и само да са добре, което пък доказва тезата, че си е бил много "наред". И сега хем така, хем иначе. И това е само един аспект. А като се наредят и другите и вече съвсеееееем заплетена дамаджана.  ooooh! Аз гледам да се въздържам какво да си мисля, даже не ми се мисли вече.
Peace И на мен цялата история ми е много заплетена и странна, всички "факти" са обгърнати с някаква мъглявина и ние самите виждаме, че доста работи не се казват. Дано с времето нещата да се изяснят, макар че това няма да промени нищо.  Confused

# 1 269
  • Мнения: 4 195
http://www.youtube.com/watch?v=Zdl0bKmNa8c
това не е живот, просто не е, това е затвор........40 години да живееш така....кошмар Tired

# 1 270
  • 7800
  • Мнения: 243
От няколко дни се мъча да ви догоня в старата тема и най-накрая влизам с облекчение в тая, а тя 85 страници.  Shocked

Запис!

# 1 271
  • Мнения: 4 195
От няколко дни се мъча да ви догоня в старата тема и най-накрая влизам с облекчение в тая, а тя 85 страници.  Shocked

Запис!
добре дошла, компанията е приятна и бързо ще наваксаш...
Кофти повод ни събра.........най - лошия, но заедно тук определно ние по - леко.
Момичета, не мога да си представя как щях да мина през това без вас Confused

# 1 272
# 1 273
# 1 274
  • Варна
  • Мнения: 73
няма да ги оставят явно на спокойствие, ето тук са ги снимали от хеликоптер:




http://www.lifeandstylemag.com/2009/07/michael-jackson-kids.html


Общи условия

Активация на акаунт