Бременност и секс

  • 15 103
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 949
Ние също не правим.До момента сме правили само веднъж! Embarassed

# 31
  • Мнения: 459
Доколкото съм чела, през 1вото тримесечие желанието за секс е по-малко. Силно усилване има през 2рото тримесечие, това тримесечие също така е най-спокойното и безпроблемно - може би затова и желанието за секс се усилва

# 32
  • Мнения: 6 472
От пети до началото на девети месец бяхме под карантина за секса (то не че аз умирах от желание). Сега нещо пак ми е дошъл мерака Grinning

# 33
  • Мнения: 582
И на нас ни забраниха засега до третия месец.А междо другото на мен въобще не ми се иска Embarassedне знам какво ми става,но нямам никакво желание.Таткото си мисли,че причината е в него,дори не искам да ме целува,какво ми става - не знам????Почнах да си задавам въпроса дали до края ще е така? newsm78

Ох, и аз съм така и ми е много съвестно. Всеки допир, освен гушкане, ме дразни.  Cry Жал ми е дори за таткото Cry Какво да правя?

# 34
  • Мнения: 398
Някой ми беше казвал, че някои жени, макар и  възбудени, не се овлажняват така, както преди бременността. Това също им пречело допълнително, да се насладят. Не ви ли звучи малко безумно това твръдение?

# 35
  • Мнения: 910
ние правим секс един два пъти седмично и то повечето защото таткото иска. аз откакто разбрах за бременността желанието ми намаля драстично (то и преди го нямаше кой знае колко, просто не съм много по секса) ама сега ми е съвестно за татито и отвреме на време се оставям Embarassed. иначе никой не ни е забранил

# 36
  • Мнения: 361
До 4 месец ни беше забранено, сега един два пъти в седмицата зависи от моето желание,защото татенцето  е секс -манияк  oops

# 37
  • София
  • Мнения: 44 135
ами ние до скоро си правехме доста често въпреки че по едно време лекарите бяха казали по-спокойно амакъде ти Embarassed Напоследък обаче по-кротнаха нещата ... не знам не че нямам желание, но някаква умора ме е налегнала, пък и татито малко се притеснява вече - изведнъж коремчето доста дръпна та ще мислим за други пози... ама аз не бих се отказала как да кажа - обичам секса и не мога да си представя въздаржанието за прекалено дълго време изобщо не мога да разбера как така някои мами през цялата бременост например не са правили newsm78

# 38
странното е,че и аз преследвам мъжа ми,а той не ми дава...каза,че "гъбарите като не познавали дадена гъба,не я беряли"убедих го,че не е прав и сега всичко си енаред,но мен ме е страх да стигам до края заради контракците на матката,а така удоволствието е на 50%.вие какво мислите?

# 39
  • Мнения: 330
Преди да забременея правихме всеки ден,понякога и за 'Добро утро'и за 'Лека нощ' Mr. GreenА почивните дни нямахме спирка JoyСега правим някъде през ден,но в неделя се върнахме към добрите стари времена и го направихме 5 пъти Shocked Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт