Истината за Запряна или какво следва?

  • 42 848
  • 1 206
  •   1
Отговори
# 315
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
подписах и ще присъствам на протеста!

# 316
  • Мнения: 184
В Здравния видях линка с обяснението на Мазнейкова. Май не е пускано тук?
http://www.facebook.com/group.php?gid=104754772959#/topic.php?ui … 59&topic=9912

# 317
  • София
  • Мнения: 3 099
В Здравния видях линка с обяснението на Мазнейкова. Май не е пускано тук?
http://www.facebook.com/group.php?gid=104754772959#/topic.php?ui … 59&topic=9912

Да, това го пропускат...

Благодаря, че даде линка! Хм... кои са зверовете, потеглили към планината най-безхаберно?!...

Изглежда, че протеста би трябвало след частната клиника да пообиколи и някои държавни болници... Но замълчи, сърце...

# 318
  • Мнения: 2 401
В Здравния видях линка с обяснението на Мазнейкова. Май не е пускано тук?
http://www.facebook.com/group.php?gid=104754772959#/topic.php?ui … 59&topic=9912

Ново двайсе сега :   ДИК синдром  ooooh!
На тази жена няма ли кой да и каже, че само се оплита във все повече л..а с изявленията си.
Хубаво си е съчинила пак версия, не без чужда помощ, но какво става със съдържанието на документите, които Коледаров показа неведнъж в ефир? Те са фалшиви?  Сега топката е у лекарите от МД, тя е чиста  ooooh!

# 319
  • София
  • Мнения: 3 099
В Здравния видях линка с обяснението на Мазнейкова. Май не е пускано тук?
http://www.facebook.com/group.php?gid=104754772959#/topic.php?ui … 59&topic=9912

Ново двайсе сега :   ДИК синдром  ooooh!
На тази жена няма ли кой да и каже, че само се оплита във все повече л..а с изявленията си.
Хубаво си е съчинила пак версия, не без чужда помощ, но какво става със съдържанието на документите, които Коледаров показа неведнъж в ефир? Те са фалшиви?  Сега топката е у лекарите от МД, тя е чиста  ooooh!

Добре, де, ти на каква база си готова да приемеш фактите точно такива? Като закудкудякате врели-некипели, доказани само във фантазиите ви, направо ви се чудя!

Ти какво - присъствена ли беше, та ги плямпаш тея??? Коледаров също може да греши, а и документите от ефир какво ти казват???

# 320
  • Мнения: 6 274
Хубаво си е съчинила пак версия, не без чужда помощ, но какво става със съдържанието на документите, които Коледаров показа неведнъж в ефир? Те са фалшиви?  Сега топката е у лекарите от МД, тя е чиста  ooooh!

Нееее, ще ти кажа кое е най- лесното оправдание.
Може съвсем спокойно да кажат, че са написали данните й върху вече готовата бланка на някой друг човек.  
Понеже всичко се пишело върху готови бланки, съвсем нормално е (според някои  #2gunfire) да ти напишат в Епикризата, че си умрял (примерно), а после да кажат - "Е, ми това е чисто техническа грешка! Документите не са фалшиви, а просто сгрешени!"

# 321
  • София
  • Мнения: 1 344
И тук отново противоречия-операцията е успешна,според Мазнейкова,матка,яйчници,всичко е чисто-на следващата операция Доганов казва,че матката е сварена-не разбирам...
Тя казва,че е предложила на съпруга й да я преместят в друга болница,пък той бил отказал-след всичко,което съм гледала и чела това го чувам за пръв път...
И все пак остава въпроса-защо Запряна е в болница и не могат да разберат от къде идва инфекцията и то толкова много дни,и какво се случва,че тя след секциото е добре,пък в един момент много се влошила,а органите,според Мазнейкова са добре!

# 322
  • София
  • Мнения: 3 099
...
И все пак остава въпроса-защо Запряна е в болница и не могат да разберат от къде идва инфекцията и то толкова много дни,и какво се случва,че тя след секциото е добре,пък в един момент много се влошила,а органите,според Мазнейкова са добре!


Вие, май, лекуването го броите за кръстословица - всичко е предвидимо и пасва съвършено! Колко ли докторя ви четат и се хилят с глас на фантастиката с елементи на психо есе?!...

# 323
  • Мнения: 419
В Здравния видях линка с обяснението на Мазнейкова. Май не е пускано тук?
http://www.facebook.com/group.php?gid=104754772959#/topic.php?ui … 59&topic=9912

Е,някой трябва да е виновен, най-лесно е така, да виниш други. Айде глупости.

# 324
  • София
  • Мнения: 3 099
В Здравния видях линка с обяснението на Мазнейкова. Май не е пускано тук?
http://www.facebook.com/group.php?gid=104754772959#/topic.php?ui … 59&topic=9912

Е,някой трябва да е виновен, най-лесно е така, да виниш други. Айде глупости.

Ми, така, де! - как ИЗОБЩО може да им мине през акъла на тея хора, че в държавните болници умират хора, лекарите правят грешки, бързат за Пампорово, крият фактите и подават стръв, защото най-лесно се кълве на "частно"... И богатите също да плачат, ааамаха!

# 325
  • София
  • Мнения: 787
И тук отново противоречия-операцията е успешна,според Мазнейкова,матка,яйчници,всичко е чисто-на следващата операция Доганов казва,че матката е сварена-не разбирам...
Тя казва,че е предложила на съпруга й да я преместят в друга болница,пък той бил отказал-след всичко,което съм гледала и чела това го чувам за пръв път...
И все пак остава въпроса-защо Запряна е в болница и не могат да разберат от къде идва инфекцията и то толкова много дни,и какво се случва,че тя след секциото е добре,пък в един момент много се влошила,а органите,според Мазнейкова са добре!

Какво означава сварена матка?
Резултатите от кръвните изследвания при постъпването на Запряна в болницата са леко казано ужасни. При тези показатели за мен е чудо че детето е живо и здраво.
Обяснението звучи логично и достоверно. Вашите версии на какво почиват?

# 326
  • Мнения: 982
Не съм компетентна, но от прочетеното и видяното по случая оставам с впечатлението, че при Мазнейкови нещата миришат.

Харесва ми как успешно игнорирате напъните на Ивонска по темата. Peace

# 327
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Харесва ми как успешно игнорирате напъните на Ивонска по темата. Peace

Е, напъните на Ивонска не е като да не са логични... За това е по-добре да не се вкарват в полемика - вреди на имиджа.

Ще видим колко е голяма подкрепата за сляпата злост - протестът ще покаже... Злоупотребихте с каузата и много хора ще се отдръпнат.   Wink

# 328
  • Мнения: 1 163
подписах Peace

# 329
  • София
  • Мнения: 1 344
И тук отново противоречия-операцията е успешна,според Мазнейкова,матка,яйчници,всичко е чисто-на следващата операция Доганов казва,че матката е сварена-не разбирам...
Тя казва,че е предложила на съпруга й да я преместят в друга болница,пък той бил отказал-след всичко,което съм гледала и чела това го чувам за пръв път...
И все пак остава въпроса-защо Запряна е в болница и не могат да разберат от къде идва инфекцията и то толкова много дни,и какво се случва,че тя след секциото е добре,пък в един момент много се влошила,а органите,според Мазнейкова са добре!

Какво означава сварена матка?
Резултатите от кръвните изследвания при постъпването на Запряна в болницата са леко казано ужасни. При тези показатели за мен е чудо че детето е живо и здраво.
Обяснението звучи логично и достоверно. Вашите версии на какво почиват?

Ако си гледала или чела всичко,което е казано по случая щеше да знаеш какво имам предвид!
Това са думи на доктора Доганов,който е отстранил матката й...

Общи условия

Активация на акаунт