Математически турнири 2

  • 56 907
  • 762
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 577
Колебаех се нова тема ли да пусна или тук да питам ....  Rolling Eyes

"Австралийското кенгуру" е на 6-ти Август.
Не мога да намеря задачи от предходни години, а ми се искаше да пореши малко задачки за подготовка. 

# 1
  • Мнения: X
Колебаех се нова тема ли да пусна или тук да питам ....  Rolling Eyes

"Австралийското кенгуру" е на 6-ти Август.
Не мога да намеря задачи от предходни години, а ми се искаше да пореши малко задачки за подготовка.  
http://www.amt.canberra.edu.au/wuamc.html
   Повече информация тук
   Задачите не са трудни, стига английският ти да е добър.  Wink

# 2
  • Мнения: 7 821
Разделих темите.

# 3
  • Мнения: 4 216
Записвам се в темата, че събирам задачи за подготовка на ученика.

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Задачите са много лесни, добре е да участвуват, който желае.


То си беше и време   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 879
Записвам се в темата, че събирам задачи за подготовка на ученика.

И аз.

Благодаря за линка към Австралийското кенгуру. Успех на дечицата, които ще участват.

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 19:37 от Белмекенска

# 6
  • Мнения: 1 373
Следя темата с голям интерес, защото от втори клас състезанията стават по-чести Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 608
Наистина не изглеждат трудни.

# 8
  • Мнения: 339
 Темата е много полезна, но ще бъда по-активна след месец. Моят син ще бъде в четвърти клас и му предстоят повече състезания тази учебна година. И макар че е ваканция, решава задачи, да не губи тренинг.

# 9
  • Мнения: 5
Благодаря за хубавата темичка!

Имате ли информация за днешното състезание и за задачите? Дали ще бъдат публикувани някъде?

# 10
  • Мнения: X
Благодаря за хубавата темичка!

Имате ли информация за днешното състезание и за задачите? Дали ще бъдат публикувани някъде?
   Погледни няколко постинга по-нагоре. Дала съм линкове, които може да ти се сторят интересни.  Wink

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 702
Цоп в новата тема!

Щерката днес беше на състезанието. Каза, че е доволна.

# 12
  • Мнения: 456
И аз се записвам да следя темата.И моят син беше на австралийското кенгуру в Пловдив.Но не мисля,че задачите бяха лесни,а може би времето за решаване на 30 задачи за 60 минути е прекалено малко.Не че се оплаквам,такива са просто правилата.От сега вече сме в истинска ваканция.

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 465
Здравейте,момичета!И моят син се яви на състезанието,но в Бургас/съвпадна ни с планираната отпуска и с джапанките в сака,айде на състезание Laughing/
За пръв път участва в Австралийското състезание,английският му е приличен,задачите наистина са били много лесни,но времето не му е стигнало.Въпреки това очакваме минимум
СЕРТИФИКАТ ЗА ДОБРИ ПОСТИЖЕНИЯ.Непременно ще го споледя с Вас!
3 група 7 и 8 клас
Хубаво е да се участва в състезания,дори само заради рутината,която придобиват.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 299
Да повдигна темата с въпрос - Черноризец Храбър ли е първото състезания за София през тази учебна година?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт