Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-42 от 42 отговора
Да помогна малко понеже имаше доста запитвания на ЛС.

Всички банки са с различен лихвен %,но обикновено не е голяма разликата и е по удачно да се работи с тях.
Всички не банкови институции като Jet credit,TBI credit,IZI credit и други подобни са с доста висок лихвен %.Говорим за парични кредити не за стокови(стоковия е доста по нисък).Примерно за 2 000 лв от тези бързи кредити средно съм сметнала се получава за 24 месеца вноска по 127.05 с оскъпяването сумата която ще върнете е 3049.17 .Всеки може сам да види разликата в парите и вноските,все пак тези кредити рядко искат гаранти и отпускат кредита обикновено за 2 дни най много.
Всички Кредитни карти независимо от кое Дружество са са едни и същи  Very Happy Говоря в лихвения %.
Да като ви кажат 1.5% на месец мислите че е малко,но се събират  по 18 % за година.Ще се опитам по разбираемо да го обясня.Примерно имате карта с лимит 3 000,от тях теглите 1 000-лихвата ви е 1.5% на месец и сумата става 1 015.Внасяте 100 лв 1 015-100=915 На следващия месец 915+1.5%=928.725 можете да отделите 50 лв за вноска и се получава 878.725.Спешно ви трябват още 500 лв.Теглите ги 878.725+500=1378.725 и става една  ooooh! Самата аз имам Кредитна Карта,но съм с лимит 500 лв и то я ползвам само когато съм пред заплата и после възстановявам бързо сумата.

Забавиха БНБ кредитния регистър,за да могат да обновят данните.След 1 Октомври или Декември,всеки клиент ще може да отиде да там и да провери дали се води в него или не.Проверката става само срещу Лична карта и документа е безплатен в рамките на 1 год,иначе се заплаща(досега сумата бе 10 лв).

Надявам се да ви бях полезна,ако имате други запитвания,моля заповядайте на ЛС.
Цитирай

Профи Кредит са на почти 100% лихва,казаха ни взимаш 1000лв и вращаш близо две/1900 и нещо/.А и трудно отпускат,според зависи какви мес вноски имате за др кредити и да остават минимум 220лв на член от сем.
Цитирай

Ами те всичките небанкови са с такива лихви, но поне все още дават кредити и са много по-бързи. В крайна сметка, като имаш нужда от пари, са вариант, защото не са с толкова високи изискания като банките. Това се отразява, разбира се и на цената на кредита, пък и в днешно време, пари трудно се намират, както знаем. Аз лично се прецаках, понеже не бях проучил нещата както трябва и си бях взел кредит със седмични вноски, който обаче се оказа по – скъп от тези с месечните... Така че, моят съвет към всички вас – ако банките ви откажат, и се наложи да теглите от небанкови, теглете с месечни вноски – такива имат със сигурност Профи кредит, ТБИ, може да има и други...
Както са казали хората, за всеки влак си има пътници, щом са на пазара, значи си има за кого!
  Cool
Цитирай

Moje te li da mi pomognete.Iskam da teglq ot jet kredit no nqma trudov dogovor,DA li 6te se polu4i i 6te me odobrqt li.imam malko detence na godinka a maja mi e v 4ujbina

Цитирай

Moje te li da mi pomognete.Iskam da teglq ot jet kredit no nqma trudov dogovor,DA li 6te se polu4i i 6te me odobrqt li.imam malko detence na godinka a maja mi e v 4ujbina

В момента трудно щом си без договор.По добре помоли някой близък да го вземе на негово име,говоря за майка/баща,защото друг едва ли би се навил в момента.Но не ти пречи да опиташ,отиваш и си пускаш анкета,ако стане стане,пари за тов не взимат.
Цитирай

Ще следя темата!
Цитирай

Доколкото знам навсякъде искат трудов договор.Така ли е?
Цитирай

Доколкото знам навсякъде искат трудов договор.Така ли е?

Да Peace
Цитирай

Не!Има изключения,ако сте били клиент на някоя компания не е задължително да сте на трудов договор.Моля да ми позволите да знам,все пак работя го.Имаме клиенти които имат по няколко договора зад гърба си с добро кредитно досие,в момента работят но без договор и пак им се отпуска кредит.Но са малко единици такива,затова се старайте да си плащате навреме,трупате си точки за следващи периоди.
Цитирай

Ако не става със стандартен кредит от банка, може да се вземе ОК кредит от ОББ /отворен кредит/, дават го сравнително лесно. То си е един вид кредитна карта, лихвата обаче е 16.75. Искат да имаш трудов договор, одобрението става за 1-2 дни. Лимитите им са от 2000 до 8000лв.според зависи.
Не се занимавай с кожодерите от Джет.
Цитирай

А някой чувал ли е нещо за тера кредит, също небанкова институция? Thinking
Цитирай

А някой чувал ли е нещо за тера кредит, също небанкова институция? Thinking

Това ще да е някоя новост,лично аз не съм ги чувала а работя в тази сфера.Проучи ги внимателно,а ако подписваш договор чети по внимателно какво пише в него.Често пъти има доста капани,а хората нямат навика да четат.Знам,че като си притиснат не претендираш много,но все пак четете какво подписвате.Или си питайте консултанта:Примерно теглите 1 000 лв за 12 месеца по колко ви е вноската.Колко идва оскъпяването,при предсрочно погасяване има ли наказателни такси и лихви и ако има в какъв размер са.Винаги щом погасите някой кредит,искайте си документ че нямате задължения.Аз лично вече се сблъсках с такъв проблем  #Crazy Почти го бях докарала да се съдим с една въпросна фирма.
Цитирай

Някой има ли представа от дейността на Микрофонд.Те също се занимават с кредитиране.Ще се радвам някой ако сподели мнение.
Цитирай

30-42 от 42 отговора