''Парфюмни размисли и страсти'' 34

  • 17 904
  • 516
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202
                                                       
                                 
                             
                                     

                                           
                                                                                       
                                                   
                                                   
                                                                     
                                                                                       

                                                       
                                                       
                                                       
                                             
                                                   
                                                 
                                                 
                                                                 

                                             

# 1
  • Мнения: 1
Моля ви за съвет.
Търси се подарък за рожден ден, но рожденичката прави някакви тънки намеци за J'adore. Аз толкова пари за подарък няма да дам. Представете си, нищо друго не носила милата принцеса  Close
Ако Dior не бяха създали J`adore сигурно щеше да мирише на собствената си миризма.
Сега се търси нещо сходно за подарък и понеже много ме ядоса ще е по-евтино и от предвиденото.
Моля за съвет за подходящи аромати, като примерно 50мл да не надвишава ( с много) границата от 50лв.
Аз обичам повече цитрусови аромати и тези са ми непознати.

# 2
  • Мнения: 389
Цоп! Вкъщи имаме Fleur Le Male, бялото тяло.

Приятелят ми страшно си го харесва, но на мен ми се прокрадва някаква неприятна сладникава нотка, като ... препикано  Rolling Eyes

Женското класическо тяло съм пробвала, не ми допадна ...

mbss, такива рожденници с претенции най-обичаме  Twisted Evil

Виж в онлайн магазините, 100% ще намериш икономичен вариант. Аз наскоро взех за рожден ден на Салвадор Дали - Sea and sun in Cadaques, много летен, акватичен аромат, праскови, лотус, такива работи ...

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Нямам нищо на Готие, прекалено са ми сладникаво-тежки.

За подаръка моето мнение е да не е парфюм. Всеки различен от Жадор няма да я зарадва, така че няма смисъл.  Peace

# 4
  • Мнения: 214
Честита нова тема!Интересна и изискваща внимание.Готие е странник,ще ми е интересно!
Жаки,мила знам,че ще дойде твоето парфюмче.Кофти ми е ,че постъпват така тъпо!
А дали не може вместо парфюм да е дезодорант? newsm78 Ето,тук го има :
http://get.bg/catalog/index.php?cPath=422_421&sort=&filter_id=306
до 50 лв е.

# 5
  • Мнения: 13 627
Жадор в нета не е ли по-евтин?

# 6
  • Мнения: 4 202
От тук можеш да и вземеш Жадор 30мл. за 69 лв, прости и капризът, нали все пак сте приятелки Wink  - http://megashop.bg/cshop/product_info.php?cPath=1000005&products_id=1000220

 

# 7
  • Мнения: 13 627
Точно и аз това гледах. А едт сигурно е още по-евтин...стига да се намира по сайтовете

# 8
  • Мнения: 4 202
По темата - на Готие много обичам Фражил и обожавам Мадам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Класик не е точно мой тип или поне не беше, трябва да го опресня Grinning

# 9
  • Мнения: 653
За подаръка моето мнение е да не е парфюм. Всеки различен от Жадор няма да я зарадва, така че няма смисъл.  Peace
Абсолютно. yes
Но пък каквото и друго да вземат, пак няма да зарадват истински човек, който прави намеци и очаква да получи нещо конкретно. Така че...  33uu

По темата - не познавам нито един аромат на марката.

# 10
  • Мнения: 13 627
Аз харесвам на Готие само Класик....по едно време харесвах и Фражил, но нещо стана и не се разбрахме...Grinning Moже да го пробвам пак. Много ми харесва шишенцето.
Мислех си, че ще харесам и Мадам....но пак не се получи между нас  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 289
Сега като се замислих, никога не съм проявявала интерес към парфюмите на Готие - може би защото модата му е доста изчанчена за моя вкус, а според мен флакончетата на парфюмите леко клонят към кича. Но в последните дни изчетох толкова суперлативи за Мадам, че ще взема да го тествам най-накрая  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 202
В момента съм на много Мадамска вълна Laughing Flutter Flutter

А Фражил действително има някакво далечно сходство с Джуси Кутюр, но според мен лично е класи над него Heart Eyes

Миши, благодаря Heart Eyes Simple Smile

# 13
  • Мнения: 13 627
Тес в Fragrancex го има за 51 долара Grinning взимайте сеееее

# 14
  • Мнения: 4 202
Тук тестера 100 мл. е малко над стотина лв., ще се вземем към края на лятото Grinning

Общи условия

Активация на акаунт