Машина за хляб - 18 част

  • 53 340
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 869
Ами има фун-я подгравяне 1 ч.,но моя мъж трърди,че е оставал хляБа за 3-4 минути след сигнала и вече е бил овлажнен.Понеже сега ще излизам и се чудя дали наистина не е той правия.

# 751
  • Мнения: 37
Ами има фун-я подгравяне 1 ч.,но моя мъж трърди,че е оставал хляБа за 3-4 минути след сигнала и вече е бил овлажнен.Понеже сега ще излизам и се чудя дали наистина не е той правия.

прав е
аз една вечер заспах и не извадих хляба на време и се овлажни.
може би се включва по някакъв начин това подгряване  Thinking newsm78

# 752
  • София
  • Мнения: 6 232
Ами има фун-я подгравяне 1 ч.,но моя мъж трърди,че е оставал хляБа за 3-4 минути след сигнала и вече е бил овлажнен.Понеже сега ще излизам и се чудя дали наистина не е той правия.
и моят твърди същото,но след 20 минути.... и беше прав  Close,въпреки,че фурната е с такава функция,коричката не беше хрупкава

# 753
  • Мнения: 5 001
Ами има фун-я подгравяне 1 ч.,но моя мъж трърди,че е оставал хляБа за 3-4 минути след сигнала и вече е бил овлажнен.Понеже сега ще излизам и се чудя дали наистина не е той правия.
Добре де...тази функция подгряване не се ли включва веднага автоматично след като приключи програмата на печене?
При мен си се включва автоматично,затова питам.... Rolling Eyes

# 754
  • Мнения: 9 776
Ами има фун-я подгравяне 1 ч.,но моя мъж трърди,че е оставал хляБа за 3-4 минути след сигнала и вече е бил овлажнен.Понеже сега ще излизам и се чудя дали наистина не е той правия.
Добре де...тази функция подгряване не се ли включва веднага автоматично след като приключи програмата на печене?
При мен си се включва автоматично,затова питам.... Rolling Eyes

И при моята Аляска е така. Оставяла съм хляба до час вътре. Не е имало проблеми с овлажняване.

# 755
  • София
  • Мнения: 6 232
включва се,обаче има разлика  newsm78

# 756
  • Мнения: 5 001
включва се,обаче има разлика  newsm78
Хриси,ти не беше ли с Мулинекс(с приставака за багети) като мен?Или аз бъркам нещо... newsm78
При мен,ако оставя още един час на подгряване,става доста препечен хляба и н е ни допада...Т.е след изпичането веднага си го изваждам....
Може би другите хлебопекарни имат други тънкости....

# 757
  • София
  • Мнения: 6 232
с багетите съм,да, не знам дали е оказал влияние фактът,че е вдигнал капака, а не го е оставил затворен  newsm78,защото имаше и друг опит,като го беше извадил от машината и беше седял в контейнера-тогава също беше влажен. Ще трябва да си го изпробвам аз,както си се прави,да съм сигурна какво става  Simple Smile

# 758
  • Мнения: 5 001
с багетите съм,да, не знам дали е оказал влияние фактът,че е вдигнал капака, а не го е оставил затворен  newsm78,защото имаше и друг опит,като го беше извадил от машината и беше седял в контейнера-тогава също беше влажен. Ще трябва да си го изпробвам аз,както си се прави,да съм сигурна какво става  Simple Smile
Peace Peace Peace
Да,капака трябва да е затворен при подгряването...
А извади ли се от машината,хляба трябва да се ивади от контейнера-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Защото още е горещ и след като седи в контейнера се овлажнява....Трябва да си изстива върху скаричка(т.е. и отдолу да диша)... Hug

# 759
  • София
  • Мнения: 6 232
принципно, имах такива подозрения,защото все пак бях прочела инструкциите,обаче инструкциите,в повечето случаи /или поне в нашия/ги пишат само за жени, другата половинка от нас няма на какво да бъде научена от разни книжки  Close Като си правя аз нещата-стават,като се включи мъжът ми-все нещо не й е наред я на машината, я на рецептата, която не е прочел или не е спазил изцяло  #Crazy  Simple Smile

# 760
  • Мнения: 5 001
... Като си правя аз нещата-стават,като се включи мъжът ми-все нещо не й е наред я на машината, я на рецептата, която не е прочел или не е спазил изцяло  #Crazy  Simple Smile
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Пустите му мъже  Joy Joy Joy (Ердинч и дядо Хаджия не влизат в тая сметка  Hug Hug)

# 761

Общи условия

Активация на акаунт