ЗАПЕР?

  • 256 011
  • 310
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 62
МАШИНАТА НА д-р РАЙФ ЗА ЛЕКУВАНЕ НА БОЛЕСТИТЕ-КАК ДА СИ Я НАПРАВИМ САМИ В КЪЩИ

http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2012/01/blog-post_3955.html

# 136
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Здравейте отново,имам доста въпроси например следкато този нов апарат е безконтактен означава ли че ако в момента на използване в близост до нас има друг човек той също ще улавя честотите ?

Да, радиуса на полето е около 60-70см, така че ако уреда е подходящо поставен би могъл да въздейства едновременно на 2 човека. Все пак най-добре си е да се ползва индивидуално, но при черезвичайни обстоятелства може и така.

# 137
  • Мнения: 149
Здраевйте!
Тази зима беше изпълнена с много здравословни проблеми за цялото ми семейство.Така "случайно"попаднах на руснакът ,за който споменава ТИНА.К.(искам да му благодаря за съветите ,които ми даде извън диагностиката ,а също така и на Диди за топлото отношение и разбиране!)
Имах запазен час при него 3 седм.предварително,но в последният момент ме тръшна брутален грип със всички екстри(такова чудо не ме беше поваляло,може би една Варицела,която изкарах на 21 г.)Въпреки това отидох.Направи ми диагностика и ми пусна някаква 20 мин. програма.В края и болките в гърлото ми бяха незначителни Shocked-направо не беше за вярване.
После разбрах за апаратчето Микрон Олвиа.Избрах  номер 7-бактерии,вируси,гъбички и паразити.
Ползваме го цялото семейство и наши близки.Имаше поводи да бъде изпробвано.Помогна на свекърва ми за кашлица(жената беше с бронхит и не спираше да кашля от дни)само с 2 пускания на програмата за бактерии и вируси(тя е голям скептик относно  лековете,които не са под формата на таблетка  Laughing ).При мен помогна за стопиране на рецидив на киста на опшната кост(не се надявах дори,приготвях се да ходя да ме цепят в първия делничен ден,но уви-не било писано),на децата (на 2,5 и 9 години)пусках при нужда в комбинация с хомеопатия.Давахме го на близки за грипни състояния.Не мога да кажа в каква степен е помогнало при тях,защото не знам какво щеше да е без него.
Скоро смятам да се възползвам от останалите 2 програми и ако има резултати ще пиша.
Поздрави на всички и бъдете здрави и усмихнати Hug!

# 138
  • Мнения: 0
Прочетох почти цялата тема, разрових из нета за инфо относно тези устройсва - зеперите. Имам и книгата на Dr. Hulda Clark. Нагледах се на всякакви устройства тип направи си сам. И имам няколко въпроса, предимно към TINA.K Simple Smile

soya-fen, това, което ти имаш си е все едно честотен генератор - с фрекс си пускаш необходимата ти честота и я въвеждаш в организма чрез електродите. Можеш спокойно да пропуснеш приставката и електродите и само да го слушаш през колонки - пак ще има въздействие. Даже може и да е по-добре така да получаваш вибрацията, а не чрез ток, преминаващ през организма ти. На пръв поглед са малко дразнещи звуците от фрекса, но ако го оставиш да не е много силно като звук, не дразни слуха, нито психиката по някакъв начин, а си въздейства.

От този ти пост следва ли заключението, че с FreX , компютър и тонколони може да провеждам сеанси за дадени честоти? Ясно ми е, че тази схема ще е ограничена от наличния хардуер - параметри на тонколоните, звуковата карта и т.н.
Интересува ме ще има ли ефект от процедурите ако използвам честоти от генератора за даден проблем и честота в диапазона 1Hz-20KHz примерно?
Ще съм ти благодарен за разяснения. Simple Smile

# 139
# 140
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Прочетох почти цялата тема, разрових из нета за инфо относно тези устройсва - зеперите. Имам и книгата на Dr. Hulda Clark. Нагледах се на всякакви устройства тип направи си сам. И имам няколко въпроса, предимно към TINA.K Simple Smile

soya-fen, това, което ти имаш си е все едно честотен генератор - с фрекс си пускаш необходимата ти честота и я въвеждаш в организма чрез електродите. Можеш спокойно да пропуснеш приставката и електродите и само да го слушаш през колонки - пак ще има въздействие. Даже може и да е по-добре така да получаваш вибрацията, а не чрез ток, преминаващ през организма ти. На пръв поглед са малко дразнещи звуците от фрекса, но ако го оставиш да не е много силно като звук, не дразни слуха, нито психиката по някакъв начин, а си въздейства.

От този ти пост следва ли заключението, че с FreX , компютър и тонколони може да провеждам сеанси за дадени честоти? Ясно ми е, че тази схема ще е ограничена от наличния хардуер - параметри на тонколоните, звуковата карта и т.н.
Интересува ме ще има ли ефект от процедурите ако използвам честоти от генератора за даден проблем и честота в диапазона 1Hz-20KHz примерно?
Ще съм ти благодарен за разяснения. Simple Smile

Аз си ползвам руската апаратура.  Simple Smile
Единствения случай, при който съм ползвала така описаното (през колонките на лаптопа) беше за едни плесени след наводнение. Там действах така: 5-6 дни поих стените по няколко пъти на ден с пръскалка с високо концентрирана сребърна вода. (Стараех се да не изсъхват, за да стигне в дълбочина). Облъчвах ги с честотата за гъби от биорезонанса ми (през тонколони) - (това в един форум го прочетох и просто пробвах.) И накрая последния ден и последната нощ, след като дръпнах кухненските шкафове, зад които беше всичко в плесен, измих, поих цял ден със сребърна вода и с БРТ-то през колоните, реших и да им пусна малко музика.
Бях направила една компилация от по 10мин редуване на всички честоти за различните видове плесени и така.
Ефекта беше, че плесените не се появихо повече. Кой от всички методи обаче е имал най-силно и решаващо въздействие ... не мога да знам. Това, което ме вълнува е крайния резултат.

Единственото, което мога да кажа в случая е: ПРОСТО ОПИТАЙ и после сподели опита си тук.

Не мога да отговоря на последния ти въпрос: (Интересува ме ще има ли ефект от процедурите ако използвам честоти от генератора за даден проблем и честота в диапазона 1Hz-20KHz примерно?)   
Това, което помня от книгата на Хулда Кларк е, че патогенните са от 30КХц до 940-950КХц, а човешкия организъм е от 1400КХц някъде. Непатогенните бактерии са на около 10КХц и затова честотите от 30 нагоре не убиват полезните, а само патогенните. (Дори не помня точните цифри.)

Имай предвид обаче, че когато си на контактен принцип с носител електрически ток, тока обтича органите и големите паразити и не прониква в тях, в кухини, в чревното съдържимо ... Това намалява сериозно ефекта. Надявам се, че ако се слуша, ще има ефект и то с проникване.

Когато носителя е електромагнитна вълна, както е моя апарат, или електромагнитно поле, както е при МИКРОН и ПАРТНЕР, тогава тези ограничения отпадат и силата на въздействие и съответно ефекта е много по-голям/а.

# 141
  • Мнения: 0
@elenex, благодаря - чел съм го и пак го прегледах.
@TINA.K , ще пробвам, но теоретично с наличната техника честоти над 20KHz според мен не може да се генерират от компютър по простата причина. че на самата звукова карта (говоря за обикновена масова такава,а не някоя професионална) диапазона е такъв.

# 142
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Блейд, не мога да коментирам: каквото знам го знам, а каквото не знам и не разбирам ... не мога да взема отношение по въпроса.
Биорезонансната медицина и терапия ме вълнуват не в техническия им аспект, за това си има хора, които трябва да знаят, за да конструират адекватно апаратурата.
Аз чета и се образовам в частта за приложението на апаратурата за профилактика и възстановяване.

# 143
# 144
  • Мнения: 19
Мисля, че върши същата работа като този http://zperbg.blogspot.com/, но е неоправдано много по-скъп. За един уред, на който схемите циркулират безплатно в Интернет и материалите струват около 20 лева, цената е много раздута.

# 145
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Абсолютно - надута до безобразие цена. Още повече, че работи с ток като носител на честотата.

# 146
  • Мнения: 62
Ега ти ПЕЧАЛБАРИТЕ!

То бива бива, ама цял бивол за мезе не става!

# 147
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Здравейте, след дълго неписане, но просто нямаше нищо интересно за споделяне.

Това, което в момента мога да споделя е че от 17 юли имам ПАРТНЕР: (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=423752.msg21891733#msg21891733).

Лятото беше доста употребен при различни вирусни и бактериални заболявания.
Въртеше се нещо със силни болки в гърлото, натръшка ни подред, но с уреда се оправяхме за по 24-36 часа. Роднини, които не бяха около нас и нямаше как да лекуваме, а пиха антибиотици го караха по 7-10 дни с опашката. Е накрая като завлачиха кашлиците по много дни и ми дойдоха на гости и с по една програмка за бели дробове и бронхи и една йонна детоксикация и набързо отшумяха остатъчните им проблеми.
Това аз вече не го броя, тъй като си го имам опита с този сорт проблеми от вече почти 3 години и знам какви са възможностите на БРТ в тази насока.
Като ме хвана мен, цялата нощ с ПАРТНЕР с вградените програми за възпаление, разни бактерии, а през деня и с Фрекса се лекувах (преди да си взема софтуера за ПАРТНЕР.) През нощта ме стегна ама много яко гърлото и с уреда го туширах много сериозно, но имаше нещо малко останало и реших да пробвам и с Фрекс 16. Много ме впечатли, че като си пуснах програмата за възпалено гърло ми мина остатъчния гърлобол.
След това направих една папка за гърло (на Партнера) и като хвана и децата на едното му пусках програмите за гърло, а на другото само му стимулирах имунитета - ей така нарочно различно, за да видя ефекта. И при двамата минаха много бързо, за броени часове проблемите.

Ползвах едни програми за по-лесно учене с големия син (ходеше на уроци по английски). Като взех софтуера му направих една папка и почнах малко преди да седне да учи и докато учи му слагах на врата уреда с програмите и ми направи впечатление, че след това учителката почна да ми казва, че почнал да зацепва. От утре пак тръгва на уроци и пак така ще правя. (Много го мъчи тоя английски това дете ..., та да го подпомогна.)

Това, което беше гвоздея на програмата лятото беше котешка чума (панлевкопения, остър котешки ентерит). На леля ми едното от 3 малки котета (на 50дни) беше зле в продължение на 5-6 дни и така и ветеринара не можа да каже ясно и точно какво му е, след което почина.
Около седмица по-късно моя малък котарак прояви същите симптоми. Тогава хомеопатичката ни беше на гости и тя изказа предположение за котешка чума, която за съжаление се потвърди след тестове в Бургас (сменихме и вета).
Седнах, четох за болестта и какво и как се случва, след което с честоти през Фрекс 16 и вградените колонки на лаптопа и с честоти с ПАРТНЕР (от вградените програми) почнах да си лекувам котката. Резултата беше, че на 3-тия ден почна да яде и пие вода.

Още 1 седмица след това второ от малките котета прояви същите симптоми (неделя 16:30ч) - вече имах и софтуера за ПАРТНЕР и веднага направих набори от програми, покриващи проблемите, които създава вируса на панлевкопенията на организма. В понеделник сутринта го водихме на ветеринар, диагнозата - ясна (силно заразна болест е). Той каза, че котето е в изключително добро състояние, предвид диагнозата и беше доста впечатлен от действието на уреда. Те знаеха, че е прилаган и за моя котак, защото се чувахме всеки ден по тел. да казвам как вървят при нас нещата (бях на около 35км от Бургас, не в града.) а и вечерта като се разболя малката говорих с тях.
Супер беше, когато няколко часа само след това котето започна да се храни и да пие вода. На практика организма му, с помощ от ПАРТНЕР се пребори за под 24 часа със заразата.

При инжекцията на моя котак явно му засегнаха нерв на едното задно краче и не можеше изобщо да стъпи на него първия ден - падаше чак - като парализиран беше. Като дойде софтуера (преди това с Фрекс) му направих една папка с честоти за възстановяване на нервите и от сорта и като мога да го хвана да легне за 1 час му ги пускам. Доста се възстанови, остана съвсем малко още и се надявам, че докрай ще се оправи, но май това малкото ще е дълго. В началото много бърз беше ефекта - за около 10 дни от изобщо не можещ да стъпва започна да ходи и постепенно за около 20 дни стигна до сегашното положение. Сега по-рядко пускам програмите, съответно и ефекта е по-бавен.

Напишете в гугъл "панлевкопения" и прочетете с какво си имахме "закачка".

На себе си пускам едни папки с програми, че нещо имах гинекологични и мамологични проблеми май, юни и юли. Не нещо супер страшно, но все пак с потенциала да стане сериозно. Сега определено съм по-добре. Дори спря да ме боли корема при цикъл, а това не е било никога, само с редки изключения. Имах един период от май до декември 2011, в който ме болеше само малко, но после почнах да имам проблеми - киста една ме тормозеше. Знам кога я има, защото ме боли на точно определено място при цикъл, а сега август и септември всичко е супер - без никакви болки, дори и малки.

Така че продължавам да лекувам себе си, децата и котките с БРТ и на практика да експериментирам върху нас си в различни ситуации.

И се извинявам за дългия пост.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2012, 23:05 от TINA.K

# 148
  • Мнения: 62
Стана ми интересно и затова се записвам да следя темата.

# 149
  • Мнения: 0
Здравейте!

Ей хора, става въпрос за най ценното - здравето ви..
Аз лично не бих си позволил никога да експериментирам с разни самоделки...

Прочетете тук: http://deta-elis.ru/
Апаратите им са преминали клинични изпитания, узаконени са от тяхното министерство на здравеопазването, имат всички необходими документи които доказват че лекуват а не вредят: http://deta-elis.ru/documents/

Общи условия

Активация на акаунт