ЗАПЕР?

  • 256 008
  • 310
  •   1
Отговори
# 195
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Здравей, Орегов!

От това, което съм чела, за артрита знам следното: Причината е в киселинността на урината, отделят се кристали, които се натрупват в ставите. Почват да се развиват бактерии и оттам идва възпалението. Това, което помага е детоксикация и унищожаване на бактериите. Това обаче е с временен ефект, ако не се промени режима на живот и хранене, защото влияе на симптомите, а не на причината. Временен, в такъв смисъл, че след време артрита ще се върне, ако продължи човек да поддържа първопричината.

Освен това се счита, че артрита (скованост на ставите на физическо ниво) е много често проекция на скованост на емоционално и умствено равнище. Затова е нужно да се вземат мерки и за успокояване на нервната система.

Имам личен опит с периартрит на раменна става (лявата ръка) на приятел. Първия ден дойде у дома в тежко състояние – ръката абсолютно неподвижна със зверски болки – съпругата му му помогна да се съблече, а той си придържаше ръката с другата. Направихме терапия с програмата вируси и бактерии и детоксикация. Намазах рамото с един билков гел – от тези на Краутерхов в аптеките – оранжев е вътре. Не помня обаче кой точно беше. След около 2ч се обади от тях и невярващ ми се похвали, че ръката вече не го боли толкова много, има чувствително облекчение.
На следващия ден като дойде исках да у помогна, но той ме спря, вика: „Мога сам – виж!” Само вируси и бактерии направихме тогава.
На третия ден си дойде сам, шофирайки колата си.
Общо 5 дни правихме всеки ден вируси и бактерии и мазане с гела и 3 детоксикации. След това те заминаха на море. Затова и така през ден детокса правихме.

Това е опита ми само за артрит.
За съжаление имам познати с различни проблеми, но хората масово ги е страх да излязат извън рамките на конвенционалната медицина и лекарствата. Нямам много поле за опити и изява. Основно опита ми е при нашите си боледувания и проблеми.

Надявам се това инфо да е полезно.

*********************************************
 
Сега имам ново поле за придобиване на опит. От няколко дни проявих алергия към единия ни котарак. Правя в момента определени неща и след известно време ще седна да споделя кое какъв резултат дава по-подробно. Засега умишлено се въздържам от намесата на хомеопатия, въпреки че се чувствам доста гадно от симптомите, макар че съм 100% убедена, че ще има почти мигновен ефект: приятелката ни хомеопат, която ни лекува е уникално добра.  

Факт е, че в момента, в който си дадох сметка оня ден (петък) следобеда, че не съм настинала, а е алергия и си направих папка в Партнер и си я пускам се чувствам по-добре, но алергените са така наситили апартамента, че без почистване и филтриране на въздуха ефекта от апаратчето трае около 1,5-2 часа и пак го пускам. Но пак се вижда, че работи и има ефект.

Днес мисля да си направя йонна детоксикация, че вчера и оня ден нямах възможност, освен това мисля и с големия апарат да си пусна меридиан на алергиите. Вече знам на това ниво на вземане на мерки за почистване как се чувствам и нарочно днес и утре няма да чистя повече от това, за да видя ефекта от новите процедури, които ще добавя към досегашните програми.

Важното е, че в петък едва дишах - толкова ми беше отекла лигавицата на носа, че беше изцяло запушен, очите ми се възпалиха зверски и се счупих от кихане цял ден, а сега съм ок, само леко дискомфорт в очите усещам - все едно съм плакала доста и от време на време ме засърбяват и сълзят. И това е само със смяна на чаршафите в спалнята (котака последните 4-5 нощи спеше до лицето ми), проветряване сутрин и вечер за по 5-6 мин и филтриране на въздуха

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 13:45 от TINA.K

# 196
  • Мнения: 0
Здравей Петър, проявявам интерес към портативния уред Дета АP.Знаеш ли как бих могъл да си го закупя.Онлайн продажбите от сайта на фирмата не са позволени и не разбрах как мога да го закупя?

# 197
  • Мнения: 0
Здравей Матро!

Малко закъснях с отговора но не бях в БГ.
Ако все още се интересуваш пиши ми на лична , ще ти обясня всичко как може да се осъществи покупката на Дета АП.

# 198
  • Мнения: 0
Здравейте!
След като прочетох доста неща в сайта, имам въпрос и дано някой да успее да ме ориентира.  Simple Smile
Та въпросът ми е: За възпаления по ставите / на колената /, дали е възможно да се повлияе със Запер?
Тъй като за някои видове възпаления се дава като причина разни бактерии, гъби и паразити, силно се надявам, ако се открие че това е причината, да се излекувам.

# 199
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Здравей!

Запер не знам дали и до колко бързо и силно би повлиял. Както съм писала доста пъти - имам запер, но не го ползвам поради наличието на друг, доста по-качествен апарат - Партнер.
Колкото до него - със сигурност ще повлияе. Говоря от личен опит.

Аз обичам да давам примери и да разказвам личния си опит и затова следва един разказ за проблемите, с които се сблъсквам в последните месеци и как ги решавам и какъв е резултата.

В край на март карах курс по ски с доста сериозен изпит накрая - първия ден доста ме заболя едното коляно, вечерта си направих папка за целта, пуснах си я през нощта и следващите 3 дни нямах никакви болки. След като 4 дни карах ски, натоварвах доста и мускулите и ставите (това след 13г прекъсване и 5г последните никакъв спорт) вечерта в срядата ме заболя много силно въпросното коляно. До степен, че в четвъртък и петък едва си стъпвах на крака. Свободата на сгъване и разгъване беше около 2 градуса. Явяването ми на изпита беше под въпрос според доста от хората там.
Пусках по 3-4 пъти на денонощие въпросната папка - не разполагах с нищо друго - нито хапчета, нито мазила - бях се качила да спя на Витоша до изпита. Разбира се карането на ски и натоварването бяха табу до изпита. В неделя (след 3 денонощия) се чувствах значително по-добре - имах съвсем лека болка в коляното при сгъване и разгъване докрай. На 1 април, когато беше изпита болката вече беше минимална и ме тормозеше по-скоро психически, предвид, че на изпита не трябваше дори да трепвам. С един течен аналгин проблема беше отстранен и се явих и си взех успешно изпита.
След това ходих на състезание по ски на 8 и 9 април.

Ползвах си редовно въпросната папка до около 15 април, след което алергията, за която писах, че ме налетя някъде януари ме затормози сериозно, та насочих към нея усилията си. Докато открия кой е причинителя мина доста време, но сега вече знам, че е домашния прах. Обновявах непрекъснато папката и сега вече от първите дни на май състоянието ми е доста добро, като се обостря малко като хвана да чистя и се понадишам с прах.

Покрай алергията обаче спрях с колената и там се влошиха доста нещата и от средата на май до края станаха доста зле. Отидох на ортопед - поставиха ми диагноза много начална фаза на остаоартрит на колене и глезени. Деня, в който бях на ортопед едва се прибрах до апартамента (живеем на 2-ри жилищен етаж). Купих си продукт с глюкозамин сулфат, хондроитин сулфат и МСМ. Започнах същата вечер да го пия, но още следобеда направих нова папка за коленете, както и втора за остеоартрита и веднага почнах да ги пускам. До сутринта по 2 пъти ги бях пуснала и на следващия ден вече си се качвах по стълбите нормално с не много силна болка в коляното. Сега, точно 2 седмици по-късно нещата са доста по-добре. Ходя си нормално, имам болка само като заседя на едно място и в една позиция по-дълго време. Обаче аз изобщо не се пазя - сядам си и по турски, и върху болния крак ...
Освен това се налага да правя нещо, което изобщо не се препоръчва: третирам едновременно два проблема - алергията и ставите. Така разконцентрирам възстановителните сили на организма и не мога да постигна пълен ефект. За съжаление обаче така стоят нещата. Ако оставя единия проблем, той доста бързо се изостря и ме тормози. Затова така ще я карам, макар и по-дълго време да отнеме.
Сутрин си пускам папка, която кръстих Релакс и след нея папката за алергия. Привечер папката Колене и папката Остеоартрит.

Последна редакция: вт, 11 юни 2013, 14:12 от TINA.K

# 200
  • Мнения: 0
Здравейте,

Прочетох темата и ме интересува дали може да получа  повече информация за апарата Партнер - къде се произвежда, характеристики, цена и как може да се закупи. Учудвам се че няма официален сайт, единственото което намерих е:

http://biorezonans.weebly.com/10591056104510441048-10471040-1041 … html#.Ubmus9jhT4Y

Благодаря.

# 201
  • София
  • Мнения: 17
И аз се интересувам от уреда, въпросът ми е същият както от горния пост...

Впрочем отправих запитване за цена и производител в сайта Biorezonans.weebly.com, сега съм в очакване на отговора....

# 202
  • Мнения: 0
Здравейте,
Преди години за познати разработвах приставка към PC за прилагане на дискутираните тук методи.
Кратко техническо описание и инструкция за ползване:
http://dox.bg/files/dw?a=f71f49742b

Останали са ми комплекти за две устройства, ако някой се интересува да пише (sida3000-----@----abv.bg   - без тиретата), мога да ги сглобя.

Последна редакция: ср, 24 юли 2013, 14:48 от sida3000

# 203
# 204
  • Мнения: 419
......Прочетох темата и ме интересува дали може да получа  повече информация за апарата Партнер - къде се произвежда, характеристики, цена и как може да се закупи. Учудвам се че няма официален сайт....
И аз се интересувам от това
Благодаря!

# 205
  • Мнения: 0
И аз се интересувам от апарата партнер и въпросите зададени по- горе Simple Smile
Благодаря за споделената информация на всички и по- специално на TINA.K

# 206
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Моля!  Heart Eyes

С удоволствие споделям и изключително много се радвам, когато моя опит, преживяното вече от мен и споделеното са полезни някому. Особено по конкретната тематика - виждам в живота си "ползите" от конвенционалната медицина и тези от "алтернативните" подходи.

Лично аз ползвам комбиниран подход - когато имаме някакъв проблем - отивам на лекар, преглеждат ме, правят се, ако е нужно някакви изследвания, казва си мнението съответният лекар, поставят диагноза. Аз доста разпитвам, за да разбера механизма на проблема според тях, след това се прибирам и започвам да чета в нета и други източници и за същите проблеми да търся информация от другата, "алтернативната" гледна точка. Съставям си представа за проблема, питам по-знаещите от мен, ако е нужно и след това си действам с възстановяването и лечението с Партнер. Мисля, че така е най-силен ефекта - когато конвенционалната и алтернативната медицина се използват така, че взаимно да се допълват.

# 207
  • Мнения: 7
Здравейте! Въпрос към Тина. С ревматоиден артрит съм от 1 година, от толкова съм на Метотрексат. Та въпросът ми е кой е апарата, които би ми помогнал от всичките 8 или този последният Партнер.

Предварително Благодаря на Тина!!!
 Поздрави!!!

# 208
  • Мнения: 11
Извинявам се за въпроса, но някой от вас ползвал ли е Запер против стафилококови инфекции? И с какъв успех?

# 209
  • Мнения: 46
Здравейте
Преди време се интересувах от запер, даже си направих един. След доста умуване, стигнах до следните изводи.
1. За 5 лв апарат  -  за 5 лв ефект
2. За 500 лв апарат - ефект за 10 лв  Защо? - За да е ефективна противопаразитната терапия трябва да се знаят точните честоти на паразитите. Да, но паразитите мутират, значи и честотите им мутират. Вградените противопаразитни програми са неефективни. За да бъде противопаразитната терапия ефективна, би трябвало да се направи изследване на честотите на конкретните паразити и точно те да участват в такава програма.
3. Тонизиращите програми също трябва да са съобразени с текущото състояние на индивида. Следователно  вградените тонизиращи програми също не са ефективни и даже са вредни, защото поправят 1 а развалят друго незнайно какво.
Сигурен съм, че някои хора имат и добри резултати, но е интересен процента успеваемост.
По отношение на техническото и медицинското качество на апаратите - колебае се от 0 до 50%.
Това, че един апарат е минал 200 страници тестове, не е гаранция за качество в дълготраен аспект. Спомнете си талидомида и ДДТ.  За съжаление нямам голям опит и успеваемост с моя апарат. След няколко дни употреба ми омръзва да държа електродите. 2 пъти махнах грип и 1 човек след 2 месеца остана без папиломи. 

Общи условия

Активация на акаунт