Проблеми с родители

  • 2 774
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 74
Нещо не схващам... newsm78

# 16
  • Мнения: 35
какво не разбираш боби  ?

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
хей
какво става?
А с родителите си не излизаш ли на разходка?
Имате ли кола? Излезте извън града поне...последните хубави дни са....използвайте ги.
Сред природата и родителите ти може би ще се отпуснат малко и ще можете да говорите по-спокойно....

# 18
  • Мнения: 35
Да бе, излизаме за риба ,на панаир ,на разходки и т,н,к.. говорих че получих количка с моторисче и бих магла понякога да излизам и без тях ,както нормален човек . днес казах на майка да излезна тук на близо, каза добре ,но сега ще ходим да играйм карти ,разходката ще я направя утре,аз излизам дори 17-ти пък е ги събера да ги почерпя… просто искам вече понякога да излизам с приятели и така…   

# 19
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Знаеш ли...Мисля си да ти разкажа една тъжна история, но си мисля, че ще ти е от полза. В Бургас съм виждала един младеж в инвалиден стол, но явно от заможно семейство, защото видимо си личи, че разполага със средтсва и възможности. Количката му беше супер модерна още преди много години, когато в България имаше само обикновени инвалидни колички. Неговата беше на батерия и можеше сам да си я управлява.
Редовно го срещаш из града и из кафетата и то в големи компании. Веднъж изразих възхищението си от този млад мъж, който макар и инвалид е запазил силен дух на приятелката ми и тя ми отговори много интересно. Беше и направило впечатление, че винаги той плаща сметките и че хората с които се движи са все различни. Разбираш ли ме. Просто кръг от използвачи, които се пишат на приятели, а когато дойде момента да разчиташ на тях, ги няма никакви.
Търси приятели, бъди отворена към света и хората, но се пази.  Hug

# 20
  • Мнения: 35
Това го знам.не знам защо сметна за нужно да ми го кажиш, и не ми хареса ще ми го каза за да се поуча ,но това показва ще не ме познавате. Всеки подхожда и разбила какви приятели да има. Аз определено нямам нужда от такива (приятели)само за банкети .

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Успех и ще разказваш!
Знаеш ли...Мисля си да ти разкажа една тъжна история, но си мисля, че ще ти е от полза. В Бургас съм виждала един младеж в инвалиден стол, но явно от заможно семейство, защото видимо си личи, че разполага със средтсва и възможности. Количката му беше супер модерна още преди много години, когато в България имаше само обикновени инвалидни колички. Неговата беше на батерия и можеше сам да си я управлява.
Редовно го срещаш из града и из кафетата и то в големи компании. Веднъж изразих възхищението си от този млад мъж, който макар и инвалид е запазил силен дух на приятелката ми и тя ми отговори много интересно. Беше и направило впечатление, че винаги той плаща сметките и че хората с които се движи са все различни. Разбираш ли ме. Просто кръг от използвачи, които се пишат на приятели, а когато дойде момента да разчиташ на тях, ги няма никакви.
Търси приятели, бъди отворена към света и хората, но се пази. Hug
Мисля че се сещам за кого говориш (от Бургас съм).Различни са,но са не повече от 4-5. Някои от тях познавам лично,но не съм ги питала никога за това. Не мисля че причината да са с него е че го използват.(или поне не единствената)

# 22
  • Мнения: 1 264
До колкото знам от мъжа ми  / познават се /  момчето  им плаща .

# 23
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ок. Извинявам се за предишния си постинг. Нямам право да си бъркам носа, където не мие работа.

Любомира, извинявай, не исках да те засегна в никакъв случай. Наистина искрено се надявам да успееш за всяка една своя идея и мечта.   bouquet

# 24
  • Мнения: 35
хайде дайте сега да решим  вашия проблем,Ние не прознатите че   по-лессно е за някой неща да се допиташ именно с непознат.

Вие сте

# 25
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ами ние тук във форума това го правим постоянно  Wink Питаме се, съветваме се, споделяме, утешаваме се, смеем се, упрекваме...въобще няма да ни е за пръв път.
Но кажи ти, какво стана с твоите родители? Разбрахте ли се по въпроса и ти какво реши? Все пак възползвай се от една само твоя тема, където ти и само ти си центъра на внимание  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 74
Божкее!... newsm78 #Crazy

# 27
  • Мнения: 35
Божкее!... newsm78
добре, кажи защо спомняваш пак  бог тук?

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Lyubomira, Боби ти завижда  за вниманието  сигурно Wink
До къде стигнаха нещата при теб?

Общи условия

Активация на акаунт