Юлче лятото изпраща, стяга се за ясла - ЮЛИ 2007

  • 18 302
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 329
Браво Ели, сигурна съм че резултата ще е отличен  Flutter

# 736
  • Мнения: 4 300
Буути, ще трябва да ти купувам рокля  Laughing
Напоследък пиша много зле, все бързам, все между другото:blush:....

# 737
  • Мнения: 384
Не е за вярване,но стигнахме 50-та страница и може някой да пусне нова тема.  Party
Искам среща то е ясно,в петък мъжът ми е на сбирка,но ако се организираме ще мисля нещо.

# 738
  • София
  • Мнения: 3 414
В сряда съм на мамолог трябват ми много стиснати палци,страх ме.
Вики а събота?Аз искам среща.
Много мъчно прозвуча това че няма да сме заедно,много съм привързана към всяка една,когато някой спира да пише ми е тъжно.
явно в къщи е най топло 20 градуса без никакво отпление.Дано го пуснат това парно че да не ставам да завивам.

# 739
  • Мнения: 1 098
У нас без отопление е около 21-22 градуса.
Аз със сигурност няма да спра да пиша тук. Дори не мога и да си го представя. Определено не съм готова да се разделя с вас, и никога няма да бъда. От вас съм получавала подкрепа, която са ми оказвали само най- близките хора Hug
Иве,  стискам палци за сряда. Другият или по- другият месец и аз ще ходя. Между другото утре цял ден ще съм в магазина Wink
 За среща съм " ЗА", при мен обаче в момента нищо не е сигурно. Всичко зависи от психическото ми равновесие. Дори и утре не знам дали ще се справя цял ден да подържам някакво нормално състояние, което да ми позволява да съм годна за работа Rolling Eyes
Лека вечер!

# 740
  • sf
  • Мнения: 10 149
ДУ
Изпратих мъжо да закара Кико на ясла. Та ако реве, да не ми е много мъчно. Като го водя аз и реве и ми се свива сърцето.
За парното казаха,че от днес ще започнат,но първо на градините, училищата, болници, чак тогава на жил. сгради. Та докато го пуснат на нас, то ще се стопли  hahaha
Сега изчезвам,че имам яко работа.
За срещата- когато се разберете, че не знам дали няма да пътуваме.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт