НОВ страхотен сайт за маркови дрехи от Германия... Моля за съдействие.

  • 95 731
  • 222
  •   1
Отговори
# 15
 SadЗдравей, миличка Jabka(много сладък профил! Споко, не съм lesby) За съжаление, трябва да те разочаровам: аз съм на "ти" с немския език, германист съм. Веднага се осведомих: за доставки, пише само за Германия! Не се доставя за други страни: много съжалявам Cry Писала съм много пъти до Neckermann и Quelle, но напразно! Разбира се има други немски сайтове, които доставят разни стоки, но таксата на транспорта е много висока: 18,00 евро : не зная кой те е осведомил, че е 5 евро: няма такава такса от Германия #Crazy ПРИЯТНА НОЩ, МИЛИЧКА! Ако имаш нужда от някои, който да ти помогне в някой немски сайт, винаги съм готова да помагам на приятели: такава ми е зодията/ДЕВА/. Heart Eyes

# 16
"Bitte beachten Sie: Lieferungen des C&A Online-Shops sind ausschließlich innerhalb Deutschlands möglich. Моля, имайте пред вид и спазвайте: Доставки се извършват ИЗКЛЮЧИТЕЛНО само в Германия." То е написано на много места...  Sad много жалко наистина Confused но, както казах има други сайтове, които предлагат стоки..., тази такса от 5,50 евро е за Германия... да,да, да ... аз лично съм си поръчвала вкусотии за диабетици от CANDYANDMORE, и си кореспондирам с президентката, която непрекъснато ми праща оферти , но доставката е 18,00 евро- много скъпо Confused Това не зависи от фирмата, а от фирмата-доставчик и там България е в моного лоша група, даже като по-нахална се опитах да обясня на доставчика, че Гърция се намира по-далече от България и доставката им е по-евтина, но нищо не постигнах.Все пак, ако някой открие нещо ново: да се обади... дори немският ebay има много стъпа доставка до България Cry  ЛЕКА НОЩ НА ВСЕ ОЩЕ НЕСПЯЩИТЕ Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 135
 Cryееееееее много се разочаровах толкова ми допадна този сайт и си помислих вече кой знае колко неща че ще накупя newsm78ами даже и с доставка от 18евро като се раздели на две например пак става...дано знаещите език поразучат повече т.е. нещо което ще ни е в полза Praynig

# 18
  • Мнения: 395
Ох, и тук има кодове за намаления. Като се регистрирате за бюлетин получавате - 10%.

# 19
  • Мнения: 145
Аз упорито продължавам да разучавам... Писа ми една мама на ЛС и ми даде цитати от темата за ибей, там инаше немски адрес за доставка ... Сега ще пиша на ЛС на мамата която е пуснала адреса, за да разпитам на дълго и широко за какво става дума и какви са цените.
Все пак начин има да се достави. Нали фирмата посредник ми каза, че МОЖЕ, ама ако е 25% комисионната е много + 2Е на кг.
Сега търсим алтернатива ...
Споко момичета, а нали katnik, каза че 2010 идвали в БГ... То малко стана Simple Smile

Ще пиша като имам отговор от фирмата посредник или от мамата на ЛС  Peace

# 20
  • Мнения: 145
Здравейте !

При поръчка се нуждаем от следната информация за каталога:

1. Име на каталога

2. Каталожен номер на артикула

3. Размер на артикула

4. Цвят на артикула

5. Цена на артикула ( в евро )





Необходима информация за клиента*:

1. Име и фамилия

2. Телефон

3. E-mail

4. Пощенски адрес за доставка

* Информацията за клиента ни е необходима при доставянето на продукта, която ни осигурява възможност за обратна връзка. Сигурността на вашите данни е гарантирана.

 

Ще проверим артикулите за наличност, ще ви подготвим поръчката и ще ви я изпратим за одобрение. След като го получим, изпращаме поръчката в Германия.

Срокът за доставка е от 3 до 4 седмици.


 

Цена за всички видове  продукти в България е:
Каталожна цена + 25% от каталожната цена + 2,00 евро на кг тежест

НЯМА СУМА 5,50 ЕВРО ЗА КОЯТО ВИЕ ПИШЕТЕ

Това получих като отговор от фирмата посредник...

# 21
  • Мнения: 395
Мисля, че тези посредници искат твърде множко  Thinking Дано някак си да намерим решение.
Иначе току що получих и кода - S7S7FF3G валиден до 31.10.2009, -10% на ненамалени.
Дай боже да влезе в полза  Praynig

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 84
Отдавна съм го прегледала този сайт, но не става да се поръчва от там. Иначе имам много хубави детски дрешки с тази марка - сладки модели и евтини, в сравнение с др. марки. Намерих фирма превозвач от Германия до БГ , но не става, защото не приема плащане с БГ карти.  Tired . С тази старозагорската фирма  си писах, но с тях няма смисъл да се поръчва. Почти 50% отгоре идва на дрешките. Остава веча само да чакаме да отворят C&A магазините тук, както и, надявам се, Н&М също.  Peace

# 23
  • Мнения: 145
Тогав ще чакаме да видим какво ще каже мамата от форума на ибей Simple Smile Peace

# 24
  • Мнения: 115
а тази фирма превозвач на базата на емпреса ли е ? имам в предвид дали се дава немски адрес за доставка и после тук се плаща на кг?

# 25
  • Мнения: 145
а тази фирма превозвач на базата на емпреса ли е ? имам в предвид дали се дава немски адрес за доставка и после тук се плаща на кг?
Ами май е на същия принцип. Пращаш им артикулите които си искаш и те се оправят от там на сетне... Предполагам, че работят с немски адрес... Но тук ти нищо не правиш освен да им пратиш списък с нещата които искаш... Фирмата е от Ст. Загора. Но наистина ми се струва много 25% + 2Е на кг.  newsm78

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 84
Да, като Емпреса е. Даваш адреса на фирмата в Германия и те получават нещата там, след което на курса до БГ ти ги доставят, но до Русе,  цената им е 1,5Е/ кг. После си плащаш куриера до твоя град.

# 27
  • Мнения: 145
Отдавна съм го прегледала този сайт, но не става да се поръчва от там. Иначе имам много хубави детски дрешки с тази марка - сладки модели и евтини, в сравнение с др. марки. Намерих фирма превозвач от Германия до БГ , но не става, защото не приема плащане с БГ карти.  Tired . С тази старозагорската фирма  си писах, но с тях няма смисъл да се поръчва. Почти 50% отгоре идва на дрешките. Остава веча само да чакаме да отворят C&A магазините тук, както и, надявам се, Н&М също.  Peace
A дали ще отворят магазин на онлайн пазаруване или ще е пак нещо в МОЛ-вете по големите градове?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 84
До колкото знам, ще е само магазин и ако не се лъже, ще е в някой от новите молове в София. Поне така съм чувала и мисля и чела в нета. Дано е истина, че НМ ги чакам от 2008 уж да отворят, както и Икея, но уви... За сега нищо няма. Видях, че си писала и в др. теми за сайта, но не освен, ако не се намери някой, който да поръчва в Г-я и после ние да му превеждаме пари, не знам как ще стане по-друг начин. Мисля, че СА са холандска марка, а НМ-австрийска, но не съм на 100% сигурна. Аз доста съм търсила, от къде да поръчвам тази марка, но само този и един холански сайт намерих, но в него изборът е много по-малък и някои неща са малко по-скъпи. Намерих и превозвач от Холандия. Но пак се стига до това, че не приемат плащане с БГ карти. Дано някой все пак измисли нещо по-въпроса.  Thinking

# 29
  • Мнения: 145
Надявам се и аз, защото просто се влюбих в дерихе им, а доти и да отворят магазин в София, това мен няма да се стопли много  Joy
Не знам каква е фирмата, но като стигна до стъпката с плащенето и има единствено опция доставка до Германия, това ме доведе на мисълта, че  е немска фирма ... или поне сайта работи само на територията на Германия.
Сега ще чакам отговор от момичето, което е имало адрес в Германия да видим там какви са условията? Но във всички случай тогава ще трябва да се поеме доставката от 5,50Е + комисионната на превозвача. Старозагорската фирма иска само 25% + 2Е на кг. без да иска да си поемем доставката до германски адрес, ама аз не мога да преценя дали е много скъпо... Май е скъпо на поръчка примерно от 100Е искат 25Е доставка + по 2Е на кг. което е убийствено за нашият стандарт на живот ...  #2gunfire smile3514

Общи условия

Активация на акаунт