"Цената на истината" - тема 2 (14.09. - 20.09.)

  • 39 566
  • 887
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
"Цената на истината" - тема 1






Водещ: Витомир Саръиванов

В шоуто ще се търси истината, цялата истина и нищо друго освен истината. В поредица от епизоди ще бъдат задавани лични въпроси на обикновени хора, които преди това са преминали през тест с детектор на лъжата (полиграф). Те трябва да отговорят с истината, за да спечелят 200 000 лв.

По време на играта на участника се задават 21 въпроса, които постепенно стават все по-лични. Ако играчът отговори честно, преминава към следващия въпрос.

За всяка поредица от въпроси, на които той отговоря честно, ще спечели съответна сума. Ако отговори на всичките 21 въпроса честно според полиграфа, то той печели голямата награда 200 000 лв.

След всеки въпрос напрежението в студиото ще се покачва. Ще продължи ли участникът, за да спечели повече пари или ще се откаже, за да не разкрие отговора на поредното неудобно питане?

Не са нужни специални знания, нито физическа подготовка, а още по-малко атрактивен външен вид. Нужно е само да кажете истината.

Последна редакция: пт, 25 сеп 2009, 01:42 от iskrica_nadejda

# 1
  • Мнения: 419
Тук съм  Mr. Green.

# 2
  • Мнения: 802
И аз да се запиша .

# 3
  • Мнения: 972
И аз да ви следя! Whistling

# 4
  • Мнения: 23 232
Големи страсти с това предаване.Не го харесах и смятам,че излъчването му е този часови пояс е крайно неуместно.Аз го цензурирам,но ме дразнят откровено анонсите и рекламите,които пускат за него рез целия ден.Тях няма как да цензурирам и детето ми ги чува нерекъснато.Знаете какво съдържание имат. Sick

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Големи страсти с това предаване.Не го харесах и смятам,че излъчването му е този часови пояс е крайно неуместно.Аз го цензурирам,но ме дразнят откровено анонсите и рекламите,които пускат за него рез целия ден.Тях няма как да цензурирам и детето ми ги чува нерекъснато.Знаете какво съдържание имат. Sick

абсолютно и ми прави впечатление, че анонсите са само през деня, а по късните часове няма, а трябва да е точно обратното

# 6
  • Мнения: 9 231
Докато не разкарат ,помията освен че не гледам няма да престана  !


Чл.17 ал./2/ от ЗРТ
Радио- и телевизионните оператори са длъжни да не допускат създаване или предоставяне за разпространение на предавания...
......................
 насочени към увреждане на физическото, умственото и МОРАЛНОТО развитие на малолетните и непълнолетните.

ал./3/
Разпоредбите по ал./2/............ не се отнасят до предавания в кодиран вид и предавания, които се излъчват между 23.00 и 6.00 часа и са ясно обозначени чрез предхождащ ги аудио- визуален знак през ЦЯЛОТО ВРЕМЕ.


Сеирджия по душа съм, НО ....не му е там времето не го искам преди 23ч.  и затова Няма да го гледам Crossing Arms
 

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 12:46 от pinko

# 7
  • Мнения: 636
Подкрепям мнението, че е неправилно потоянно да се рекламират ценизми. Който обича такива предавания ги намира лесно, но не постоянно да се набиват в мислите на децата ни. Няма ли орган, който да следи..............

# 8
  • Мнения: 599
pinko, тия членове и алинеи от ЗРТ цитира ли ги някъде другаде или изразяваш възмущението си само тук във форума?
Защото ако вдигаш панаир само тук, не виждам кой и с какво може да ти помогне.

Я по-добре пусни една петиция - тук са доста популярни.

# 9
  • Мнения: 9 231
работя по въпроса....тук може да помогнете като не включвате  ТВ -то докато се излъчва  това предаване !
Игнор тотален ..пак е нещо!

# 10
  • Мнения: 599
Трябва ли нещо, което не ти харесва и аз да не го харесвам?
Вкусовете на хората са различни и няма как да е, иначе щеше да е доста скучно.

И стига с тия оправдания с децата си.Света няма да спре да съществува, само защото сте родили.
На мен пък ми писна всяко нещо, което не ви харесва, да е все заради децата ви.

И аз имам дете и не му спестявам нищо.Като се старая да обяснявам кое е добро и кое лошо.
Оставям го сам да избира какво да гледа и какво-не.
Не мога да го гледам като в инкубатор и да му създавам илюзията, че живота е розов, защото като порасне и излезе сам на терена, ще е доста изненадан и....неподготвен.

# 11
  • Мнения: 897

Трябва ли нещо, което не ти харесва и аз да не го харесвам?

Да. И дори и да мислиш, както са ти написали. Също така и да изключваш тв-то и да пишеш и подписваш петиции.  Joy

Ох, писна ми на всяка страница да чета някой да ми казва какво да правя!  ooooh!

# 12
  • Мнения: 972
Споко! Всички" възмутени и дълбоко потресени персони "още в сряда ще бъдат пред телевизорите си за да гледат поредната "гнусна клюкарска " история!
Айде стига се правете на моралистки и ако искате гледайте ,ако не искате не гледайте!

# 13
  • Мнения: 599
Ох, писна ми на всяка страница да чета някой да ми казва какво да правя!  ooooh!

То и на мен ми писна.Аз не влизам в темата, за да се поизчисти от тия постове и да си останем само симпатизантите, и да си бистрим "политиката", но не би.

Я да вземат недоволните да си пуснат една тема "против програма и предавания по тв-то"  и да ни оставят да си гледаме кефа.
Гледам, че почти няма тема, относно предавания, в която да няма недоволни, а ако си имат собствена такава - да си се вихрят спокойно.

# 14
  • Мнения: 897
Ох, писна ми на всяка страница да чета някой да ми казва какво да правя!  ooooh!

То и на мен ми писна.Аз не влизам в темата, за да се поизчисти от тия постове и да си останем само симпатизантите, и да си бистрим "политиката", но не би.
Ооо, аз в темата няма да спра да влизам, само защото някой не харесва предаването и ерешил да я задръсти от негативизъм. Прекалено голям инат съм.  Laughing А за тема "Вечно недоволни" съм ЗА! Да ви я отворя ли?... недоволните питам!

Общи условия

Активация на акаунт