Лятото ще свърши вече - ще пълзи ли ФЕВРУАРСКОТО човече?

  • 21 429
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 134
Коте, не е хубаво по принцип, но това е хомеопатично и не мисля, че е толкова зле като идея. Ако те притеснява остави го за по - крайни случаи и заложи на осцилококцинум - можеш да го даваш профилактично веднъж седмично от октомври до март, както и на чайчетата - в  попарката или вместо вода - чай от шипка, лайката не се препоръчва много, защото е алерген, но при разболявания можеш да направиш мноого слаб разтвор - буквално да се оцвети една идея водата.
А, останалите мъже вкъщи няма какво изобщо да ти се сърдят - естествено, че хигиената е на първо място при малко детенце в къщата, какво остава в период на грипове и болести... Щом Мими на всяко дете в парка обяснява, че не може да пипне братчето й, защото не се е измило, смятай какъв цербер съм аз... Simple Smile

# 721
  • София
  • Мнения: 2 508
Аз мислих много за тоя Имунокинд... Мисля, че е нож с две остриета. Защото първо трябва да го дадеш на бебето в момент, в който е напълно здраво, нещо като ваксините... И второ ако го спреш, се оказва, че детето е привикнало и веднага се разболява. Поне това мисля аз и го спрях. Е, и Йойо се разболя. Laughing

За капките - абе Коте, много послушен твоя Венци, аз на Йойо едвам му натиквам пипетката в носа, а ти и капките успяваш да пребориш... Joy ooooh! Да, баща ми е пристрастен към капки за нос и си ги носи навсякъде! Shocked ooooh! Ми, май и аз прекалявам с Йойо, давам му май повече от 3 пъти дневно, но то важното е да не е повече от 5 дена подред май... newsm78

Това с Вит.С-то в носа ще го пробвам. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 242
Ето снимките..Част от дрехите изглеждат,че имат петна,но всъщност това е,защото в момента дрехите съхнат на сушилника и на места вече са изсъхнали,а на други са все още мокри.. Simple Smile Имам още много такива дрехи от секънд хенда,ама ако трябва всичките да ги снимам ще трябва цяла нова тема да направя,особено за детските дрешки Laughing

# 723
  • Мнения: 529
Ехо, здравейте,

И аз апелирам да сте внимателни с капките  Rolling Eyes По принцип преди Виброцила го даваха за над 6 месеца, носега са променили листовката, не знам защо  newsm78
Коте, за имуностимулантите дори и до 2 годишна възраст не ги препоръчват, защото детето няма изградена имунна система, която да бъде стимулирана по принцип. Обаче всеки си решава сам. То и витамин Ц в ампулки е само за инжектиране, ама аз продължавам да го давам през устата и да си мисля, че правя нещо. Иначе аз наблягам на суровите плодове и зеленчуци задължително всеки ден по малко. Осцилококцинума трябва да се даде веднага още при първите симптоми, иначе ефектът не е много голям  Confused Честно казано много е противоречиво всичко  ooooh!

Фокси, и при нас в Младост 1 има една верига Мания за дрехи, дето можеш да се забравиш вътре  Mr. Green в петък, когато има зареждане, вътре става трафик безподобен от бебешки колички  Joy hahaha много искам да се поровя, има страшни детски неща там и то с етикетите направо  Simple Smile

МАмаЗ, Виброцилът си е един и същ, Ксилометазолинът го разделят на възрасти. Ама той е за над 2 год май детският  newsm78

Приятен уикенд от нас  Wink

# 724
  • Мнения: 242

Фокси, и при нас в Младост 1 има една верига Мания за дрехи, дето можеш да се забравиш вътре  Mr. Green в петък, когато има зареждане, вътре става трафик безподобен от бебешки колички  Joy hahaha много искам да се поровя, има страшни детски неща там и то с етикетите направо  Simple Smile


Точно Peace Вчера имаше такъв наплив в магазина,че едвам се дишаше.Видях мнооого мои бивши клиенти,които имат достатъчно пари,за да нямат нужда да пазаруват от такива магазини,но....
Аз понеже не съм много в час с кварталите в София,но центъра много ли е далеч от Младост 1? Ако дойдем на гости в апартамента на Алхимичето няма да мога да се ориентирам наникъде.Трябва карта на София да си купя ooooh!

# 725
  • Мнения: 24


МАмаЗ, Виброцилът си е един и същ, Ксилометазолинът го разделят на възрасти. Ама той е за над 2 год май детският  newsm78
Laughing Галл тя Мама З е на ясно, Калина питаше. За Ксилометазолина и аз знам че е два вида с различна концентрация според възрастта 0.1 и 0.05 ползвала съм го със Зуза, а на Никола за сега съм слагала само Риномер и витамин - С. А защо смяташ че като се пие инжекционния разтвор не правиш нищо  newsm78. Според мен си е все вит.С няма значение течен ли е или газообразен Wink (нали и на осцилококцинум-а пише за бебета да се разтвори с вода)

Фокси я се ориентирай към старото задължение че Теди е в "отпуск", а гледам сме стигнали финалната права на темата. Моля!   bouquet

# 726
# 727
  • Мнения: 1 134
За Мими винаги съм питала педиатърката какво да пие. И всяка есен взима нещо различно, очевидно съобразено с възрастта й. Повечето са на билкова основа. И явно действат, защото освен първата кошмарна година в градината, повече проблеми не сме имали. Дори не успя да изкара варицела, когато цялата градина пламна, а и прекара 48 часа с дете, на което вече му избиваха пъпките... Аз много съжалявах, че не я проболедува като по - малка, но късно се сетих, че е явно е била като бронирана от имуностимулаторите. Laughing

Ако още веднъж пиша днес, ще ме баннат. Mr. Green

Приятен ден на всички. Няма нищо по - хубаво от лошото време.  Grinning Правя пица. food002  bowuu

# 728
  • Мнения: 2 784
Фокси, и при нас в Младост 1 има една верига Мания за дрехи, дето можеш да се забравиш вътре  Mr. Green в петък, когато има зареждане, вътре става трафик безподобен от бебешки колички  Joy hahaha много искам да се поровя, има страшни детски неща там и то с етикетите направо  Simple Smile
"Мания" има и във Варна, пазаря от там всяка събота, когато е зареждането, и когато вадят бебешките дрешки. От няколко седмици вземам дрешки направо с етикети от разпродажба- разкошни дънки, сукманчета, джинси. Днес за 10.80 с намалението от новите карти взех на Калина разкошно мадамско зимно яке в кафяво и розово и много интересна розова зимна шапка тип каскет към якето, а за Раличка червено джинсово сукманче на Дисни, есенна шапчица и камизолка. Покупките ни вече се перат, като поизсъхнат, ще снимам. Миналата седмица си взех дънки за 4 лева- чистак нови. Срам- не срам ние редовно се обличаме от употребите. Първо, има разкошни неща, които иначе не бих могла да си позволя, а и толкова запазени, че никой не може да каже откъде са и второ Калина на сезон сменя поне 6-7 панталончета и десетина блузи, които иначе биха ми излизали луди пари. А и в магазините, колкото и да е голям изборът, никога не знаеш как ще изглежда дрехата след първото пране. Вземала съм и комплектчета, които след едно пране са отивали директно на парцали за прах, а иначе уж от добре изглеждащо трико бг производство.  Rolling Eyes Че така де

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 20:23 от Жълтият Ламтурник

Общи условия

Активация на акаунт