Почитатели на Майкъл Джексън 12 - HUMAN NATURE

  • 32 430
  • 775
  •   1
Отговори
# 180
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Цитат : търся компания да подсмърчаме на 31.10 в 13.30 във Велико Търново -  Калин@, Sussie

 hahaha

# 181
  • София
  • Мнения: 3 880
мацки, купихте ли си билети? аз не успях да дойда newsm78 имаше ли много навалица?

# 182
  • Мнения: 133
Radita огромно БЛАГОДАРЯ!   bouquet
   Ама моляти се,за нищо  Blush
А мога ли да питам колко струват билетите,дано да мога и аз да дойда в БГ да го гледам,че тук където съм няма да го дават,малък град,няма и кино даже...А мислите ли ,че количеството се изчерпва?

# 183
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
7-8 лв

# 184
  • Мнения: 376
Leidi_08, мнооого благодаря за билета  newsm51 Нали всички сме заедно, поне на един ред  Blush
Чудесно е, че сте се запознали и поприказвали, момичета  Hug
Geradostчестит рожден ден! Много здраве и късмет, много усмивки и доброта около теб!
 nbirthday

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 18:34 от Сладкишка

# 185
  • Мнения: 7 197

Аз искам да помоля Лили, тя беше пускала тези линкове за Оукланд, ако може да качи пак 3та част, че нещо не можа да се дръпне   bouquet

# 186
  • Мнения: 80
Оукланд-3 част.Тегли се.Не знам ти защо не можеш?!Май му трябва повечко време обаче.

http://www.megaupload.com/?d=7WV8SUUY

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 18:53 от liliyyy

# 187
  • Мнения: 4
geradost честит рожден ден!Да си жива и здрава,весела и много обичана!  newsm51 Gift

# 188
  • Linz
  • Мнения: 11 619
geradost, чесит рожден ден!Желая ти много здраве, щастие и любов!  ura

Имам спомен как като ученичка тази снимка ми стоеше на чина и изпитвах силна завист към Ким Уайлд... Било е преди почти 20 год. ooooh! Снимката естествено беше черно-бяла Simple Smile

# 189
  • Мнения: 376
Гледахте ли БТВ новините? Най-нетърпеливите фенове си организирали палатков лагер пред Нокия Тиатър, 62 часа преди началото на продажбата на билети, т.е. от четвъртък  Hug
А тук интервюираха едно момиче Юлиана - тя от форума ли е? Rolling Eyes Наше момиче ли е Wink

# 190
  • Мнения: 80
Не е от нашия форум това момиче.Нашите щели да са по БНТ.

# 191
  • MJF
  • Мнения: 8 591
http://www.youtube.com/watch?v=Ut2nrU5ghlg
....
 някой с италиански може ли да резюмира какво казва Al Bano
тези амичи не млъкват лесно Laughing

клой, свалям  го пък после ще проверявам дали го имам  bouquet

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 20:16 от 6o6ul40

# 192
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
                                         newsm68 MICHAEL AUDIO MEGA MIX newsm68

# 193
  • Мнения: 269
Ха-ха,мерси Вики за поправката.Не го знаех този израз и го преведох буквално.И аз се зачудих как тъпо се е изразил,но от Джото очаквам всичко.

# 194
  • Мнения: 269
Ох,момичате ,не мога да сваря да тегля.Мерси на всички,които са пуснали не само концерти.  bouquet

Анкетата е сполучлива и полезна според мен.

Клои,не разбрах организацията за Пловдив ли е или за София?Много ми се иска да дойда до София на 28-ми,но няма кой да гледа малкия.Ако беше събота...Ако се организира нещо за Пловдив свиркайте.Мартинка,за сега май сме двете.

Общи условия

Активация на акаунт