Пак за Алфаре

  • 557
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Ма много гадно смърди това чудо! Sick
А вкусът му - мамма миа! Бебо не го долюбво особено. Не знам дали е редно, но аз му добавям мъничко захар в разтвора.
Искам да знам тази храна по-малко хранителна ли е от Аптамил1, с който се хранихме до вчера?
Алфаре ни препоръчаха заради бесните колики и грапав обрив по бузките, шията и малко на раменцата. Без тест и пкк. Утре сме на ехограф при детски гастроентер.
И трето: ние сме позапеченки по-често, а храната е против диария - да не ни спече още повече Sad

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Алфарето е хидролизат, пие се от деца с непоносимост към млечния белтък. Мартин го пи, но нямаше никакви възражения към вкуса му, макар да се води за мялкото с най-гаден такъв.  За хранително - не му се притеснявай, достатъчно хранително е. Да разбирам ли, че имате подозрения за АБКМ? За захарта - не бих слагала, по-скоро опитайте друго мляко - ако детето има наистина АБКМ и не харесва категорично Алфарето, минете на Фризопеп, ако просто има лека временна непоносимост, хипоалергенно мляко ще ви е достатъчно. Обаче ми се струва, че имате нужда от алерголог и /или гастроентеролог.

Общи условия

Активация на акаунт