Ски в Италия/Австрия

  • 72 551
  • 466
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 21
Аз се свързах директно с къщата, която сме наели, както и писах и-мейл до Kitzsteinhorn.
И от двете места получих отговор, че няма проблем ските да са си и в колата  Peace

# 302
  • Мнения: 21

Благодаря за линковете!
Значи все пак има нещо такова. Нашата кола си е с "фабричен" /ако мога да го нарека така/ сак за ски в купето. Което според написаното в тези линкове, би трябвало да значи ОК, обезопасено! Абе, номерът е да не те спрат полицаите, а с тези размирици и мигранти това е твърде възможно!

# 303
  • Мнения: 9 052

Благодаря за линковете!
Значи все пак има нещо такова. Нашата кола си е с "фабричен" /ако мога да го нарека така/ сак за ски в купето. Което според написаното в тези линкове, би трябвало да значи ОК, обезопасено! Абе, номерът е да не те спрат полицаите, а с тези размирици и мигранти това е твърде възможно!


Ако ви спрат и не е наред най-много да си пренаредите багажа според мен.
И без ски трябва да е обезопасен. Тежките неща отдолу и т.н. 

# 304
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
Някой вече отчете ли се на ски в Австрия тази година? Гледам снежната покривка, въпреки че е февруари вече, нещо не е много впечатляваща тази година  Rolling Eyes

# 305
  • Мнения: 21
Аз се върнах онзи ден от Австрия - Цел ам Зее - Капрун. Вярно, няма много сняг из Алпите newsm78 . Из селцата - изобщо! По пистите си има доволно, особено на глетчера Китцщайнхорн. И направихме едно здраво каране  Mr. Green

# 306
  • София
  • Мнения: 121
Ние в момента сме в Ишгъл има сняг и си прекарваме много хубаво.

http://gori70.snimka.bg/mountain/ischgl.895964.36564820

# 307
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
Ние в момента сме в Ишгъл има сняг и си прекарваме много хубаво.

http://gori70.snimka.bg/mountain/ischgl.895964.36564820
Снегът е ок, но за февруари се надявах май на повече, иначе времето изглежда прекрасно!
До вас близо е Galtür, много е подходящо за малки деца. Има специална дълга писта за тях, направена като магистрала със знаци, скиорска пътечка в горичка и парк с релси за акробатика специално за малки деца. Дъщеря ми го обожаваше този курорт  Heart Eyes

# 308
  • София
  • Мнения: 320
Ние днес се завърнахме. Падна много сняг тия дни. Валя почти всяка нощ а и ден. Има поне метър сняг. Тази година фаворит ми стана Кицбуел .

# 309
  • Мнения: 798
В Западен Тирол снегът е предостатъчно, а и зоните са доста високи. 100 км по-"надолу" (Ливиньо) било трагедия. Из долината Цилер и в Залцбургерланд не знам с точност как е, но със сигурност предната седмица не валя колкото на запад.

# 310
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
Има, да, кара се, но не е снежна приказка, както би трябвало да е февруари месец. Ние се метнахме един ден до глетчера Щубай, определено снегът там е много по-добър. Днес на Кютай пък валя ситен сняг, мъгливо, съответно видимостта беше лоша, вятърът не беше силен, температурата падна до -10. Утре ще е перфектно като минат машините, но скалите са все още необичайно оголени, май много искам  Laughing

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Миналата седмица бяхме в Ливиньо, наваля доста сняг края на седмицата, а и прогнозите за тази също бяха снежни.

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 1 460
ние смятаме да ходим в Ливиньо, но за следващата зима и сега събирам идеи. Би ли споделила за спане и храна как е.

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 126
През този сайт изпратих запитване за нашите дати и ме затрупаха с предложения - http://www.livignoitaly.eu/?gclid=CN7d6Pnz9soCFcyRGwodQK8Esw .
Храната, както почти навсякъде в Италия е супер. Цените по ресторанти -на пистите кафе,чай -1 евро,супи - 6,7 (достатъчно количество да се нахраниш),сандвич  5 евро. На централната улица - пици 6-8 евро, вечеря за 3ма с дете около 40 евро плюс вино и бира.

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 1 460
благодаря ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт