Клуб "Парфюмен Ценител" 27 - Любими аромати Dolce&Gabbana

  • 17 212
  • 344
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 350
Този път анкетата ще е посветена на парфюмите на Dolce&Gabbana .

Искам да изкажа благодарности на всички парфюмни дами, които правят тази тема интересна, забавна и много информираща и полезна.          bouquet
Тук пишат и споделят своята страст много големи експерти и ценители с много знания и сериозни колекции, има и много дами забързано крачещи по пътя на парфюмните познания и сериозното колекциониране на аромати. Има също така и дами тепърва стъпващи на пътеката на изкушението и прелистващи страниците на жестоката и завладяваща парфюмна страст. Има и дами с изключителни познания, които не пишат вече при нас или го правят много рядко, но ние ги чакаме, винаги жадни за новости и за техните възхитителни описания.      bouquet
Пожелавам много здраве и сбъдване на всички парфюмни, а и не само мечти на всички уважили ни с мнението си парфюмни феи.

Тук всеки  е добре дошъл независимо какви и колко аромати има, вероятността тук да ги увеличава лавинообразно е доста голяма.      Hug  bouquet

старата тема
















# 1
  • София
  • Мнения: 74
Денс,   bouquet  Hug

Супер работа си свършила, както винаги!

По темата - харесвам By (и скоро ще го имам), 10 и 3 от Антологията, ще се пробвам и с Единствения тези дни...

# 2
  • Мнения: 4 202
Супер тема   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 481
Благодаря за темата   bouquet
Тук имам няколко любимци- Sicily, Feminine и D&G . Изпръсках и една стотица Light Blue когато излезе, но сега мисля, че не би ми допаднал.
Миналата седмица пробвах набързо и няколко от Антологията, на прима виста никой не ме грабна. Но ще отделя време и ще ги тествам обстойно  Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Гласувах малко крайно с последната опция, но наистина нищо не харесвам до степен, че да искам да го нося.
Иначе през годините съм носила това-онова от бранда, което обаче не означава, че и сега бих.

# 5
# 6
  • Мнения: X
Sicily  newsm20
The one и Light blue отнесоха моите гласове.
Първият ми е либоф голяма. Вторият бих носила пак. Размених го, защото ми поомръзна.
Третият вече не бих носила, защото носът ми иска все по силни и ядрени аромати вече. Няма връщане назад към свежестта. Но иначе не беше лош аромата за времето си. Напълно ме изразяваше там и тогава. Flutter

Денси чудесна тема.  bouquet

# 7
  • Мнения: 36 074
Не харесвам нищо от този бранд  Tired

днес разучавам Амариж Мариаж - ту го харесвам, ту не много Crazy

# 8
  • Мнения: 152
Sicily,D&G-това са мойте фаворити от бренда.Найстина си ги обичам-и двата! Heart Eyes Heart Eyes



Тheo Fennell Scent-ПОЛУЧИХ СИ ДНЕС този разкош и мисля ,че е попадението ми за 2009.Как ще ме топли в студените приближаващи дни newsm53Много съм щастлива с този аромат,не знам защо,но ме влудява Laughing

# 9
  • Мнения: 0
Привет на вси4ки и от мен!Гласувах за :
BY-един от най-любимите ми аромати и Sicily ,която ми беше дълго време любима но сега ми поомръзна малко и за Феминин,който много харесвам,но немога да нося защото ми  докарва главобол.Днес съм много щастлива от новата придобивка-.Страхотни виолетки!

# 10
  • Мнения: 540
Sicily & The one  Party

# 11
  • Мнения: 2 590
densi, поздравления за темата, страхотна е.

Гласувам за дамския и мъжкия вариант на The One, страхотни са и двата и понякога ги носим в комплект с половинката.
Някои от другите не можах да харесам или пък не познавам. Много ми е любопитен By, но май няма къде да го тествам.
Антологиите още не съм намерила време да тествам, затова питам , дали ще има възможност за добавяне на глас????

# 12
  • Мнения: 178
Подкрепям с две ръце !

# 13
  • Мнения: 3 835
Sicily - много специален за мен аромат. Peace

Денси, браво!  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 8 470
Естествено Сицилията.
ПРеди няколко месеца това не ми се струваше толкова естествено, но сега го харесвам много.
Феминин е най-нетърпимия за мен парфюм, мога да го сравня по нетърпимост само с Ангела и демона.

Общи условия

Активация на акаунт