Къде в Пловдив 7

  • 68 952
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Дано съм копирала правилно.Същият магазин съвсем отскоро работи и в една пресечка на ул"Иван Вазов", която излиза на автогара "Юг", но не и знам името на улицата.Там може да ти е по-удобно, защото по-лесно се паркира.
http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=plovdiv&tip=1&lang=bg

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
Ето за този магазин става въпрос:

БГ - Спорт ЕООД
Магазин за туристически стоки и алпинизъм
4000 Пловдив, ул. Антим I 13 тел.: (+359) 032/622-590, Факс: 032/622-590


Но нещата там са доста скъпи, в сравнение същите марки в подобни магазини в София.

Аз миналата година си купих "Саломон" от един магазин за туризъм и екипировка на ул. Петко Д. Петков, намиращ се в отсечката между 4 РПУ и ул. Кап. Райчо. Но не знам дали още съществува.

Хубави туристически обувки има и в един ловно - рибарски магазин в Кършияка, близо до 3 РПУ, ама не мога да го обясня, ако някой се сеща да помага.
Също така и в един италиански магазин до Новотела. Ама не се сещам как се казваше магазинът.  Embarassed

# 362
  • Мнения: 9 120
май ще ида до този на иван вазов, че съм пеш с количката..
мерси, златни сте  bouquet

# 363
  • Мнения: 30
Здравейте , някой знае ли от къде да купя надпис за рожден ден, но на български
Ако те устройва мога да ти взема другия понеделник и да минеш отнякъде да си го вземеш.
Трябва да те предупредя обаче, че не е върхът на сладоледа - просто различни цветни букви, струва 3-4 лв, нямам спомен точно.
Преди имаше едни китайски хубави с надпис на български, но нещо не съм ги виждала година горе долу и те бяха на тази цена, ако има мога да взема.
В понеделник ако видят, да ти взимат ли? Не са повече от 4 лв.
Каспър, благодаря,  bouquet но рожденният ни ден е днес, надписът ми трябва за събота и ще потърся на местата които споменават другите мама.

# 364
  • Мнения: 5 607
Момичета, привет, имам малко спешно питане, вече се отчаях: търся магазин за спортни и туристически обувки, конкретно ми трябва марката Salomon? Изключвам магазин Ексел на Гладстон, там три седмици подред проверявам, но няма нищо, а ме уверяват, че зареждат Rolling Eyes Нямам време да обикалям магазините, а и съм далеч от центъра, с количка ми е трудно...та ако някой знае къде мога да отида и да харесам нещо, ще се радвам да помогне Hug
До петък трябвада съм си купила нещо, защото заминавам, а реално нямам обувки в момента (кракът ми е станал 42 номер, и супер деформиран...)

Зад автогара Юг има магазин на "Кирил Христов" 8 се води,виж в БГ-мапс-като идваш от колелото на гарата към центъра по Иван Вазов,завиваш на втората пряка вдясно и на следващото кръстовище отсреща вдясно  е офис-сграда,отдолу има магазин за туристи и алпинисти.   Има екипировка,може би има и обувки  Peace

# 365
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
 Embarassed Сърдечно благодаря на JeniB за пояснението!  bouquet
Утре мога да проверя в магазинчето на "П.Д.Петков" за обувки, собственикът живее в София и често магазинът работи само в събота и в неделя, когато си е в П-в.

# 366
  • Мнения: 427
Embarassed Сърдечно благодаря на JeniB за пояснението!  bouquet
Утре мога да проверя в магазинчето на "П.Д.Петков" за обувки, собственикът живее в София и често магазинът работи само в събота и в неделя, когато си е в П-в.
И аз за този магазин се сетих-винаги съм се чудила на странното работно време Simple SmileВече разбрах тайната Simple Smile

# 367
  • Мнения: 400
търся такова нещо за дете къде в Пловдив мога да го намеря

Такова нещо мога да поръчам да ушият в една фирма-аз си поръчвах за мен, че имам познати там. Но трябва да питам какви са цените сега-бяха доста прилични преди година, предполагам, че ще са добри и сега.
Ако те интересува пиши на лични да знам дали да им звънна за инфо:)

# 368
  • Мнения: 2 099
Здравейте, някой знае ли от къде мога да намеря хубаво детско палтенце или кожухче и по- височки ботушки и апрески /до коляното/ за дъщеря ми. На 4 год. е. Мерси предварително.

# 369
  • Мнения: 77
И аз да се вмъкна пак с едно въпросче  Heart Eyes Знаете ли, дали има някъде в Пловдив, детски обувки kickers?   bouquet

# 370
  • Мнения: 534
Цитат
Маги ,тъкмо вчера в един магазин се чудих дали да не взема и аз един барбарон. Магазинът е бившия Молдавия, сега е мебелен, барбароните са при детското обзавеждане на последния етаж (2-рия май).Мисля, че са изкуствена кожа и струваха около 80 лв.
Къде по точно се намира този магазин Молдавия  newsm78

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Цитат
Маги ,тъкмо вчера в един магазин се чудих дали да не взема и аз един барбарон. Магазинът е бившия Молдавия, сега е мебелен, барбароните са при детското обзавеждане на последния етаж (2-рия май).Мисля, че са изкуствена кожа и струваха около 80 лв.
Къде по точно се намира този магазин Молдавия  newsm78

 Hug 
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=4bceab03fe4346d2e48857dc057c5a9a&tip=1

# 372
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Здравейте момичета!Може ли да ми кажете, къде в Пловдив продават акумулаторни моторчета и на сносни цени?Като изключим магазини като Хиполенд и Вис Виталис, защото вече там съм ги проверявала.Благодаря Ви предварително!  bouquet

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Lyubomila ,в Чиполино имат

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте момичета!Може ли да ми кажете, къде в Пловдив продават акумулаторни моторчета и на сносни цени?Като изключим магазини като Хиполенд и Вис Виталис, защото вече там съм ги проверявала.Благодаря Ви предварително!  bouquet

На Любомир му взехме от магазин Детска планета на Гладстон. 70лв. беше миналата година

Общи условия

Активация на акаунт