Докато тихичко вали снежец, Майската дружинка ще празнува шеста месечинка

  • 21 793
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781






































































ВСИЧКИ НАШИ МАЙЧЕТА
30 МАРТ Бебе Радослав на мама stela74 от Ямбол
 2 АПРИЛ Бебе Симона на мама pystroo4ka от Добрич
 13 АПРИЛ Бебе Георги на мама eli_dechkin от Русе
 16 АПРИЛ Бебе Мая на мама tsveti77 от Пловдив
 17 АПРИЛ Бебе Диана на мама krem4e от Варна  
 18 АПРИЛ Бебе Евелин на мама rosita от Стара Загора
 19 АПРИЛ Бебе Дария на мама zrun4o от Плевен, Бебе Виктория на мама Vencho2008, Бебе Петър на мама delilah_qk от Пловдив
 21 АПРИЛ Бебе Кирил на мама a witch
 22 АПРИЛ Бебе Магдалена на мама Dido4ka от Варна, Бебе Йолана на мама pepe от Русе, Бебе Иван на мама EvaChavdarova от Бургас
 23 АПРИЛ Бебе Борис на мама idar от София, Бебе Ростислав на мама Katrinka[/color] от София
 25 АПРИЛ Бебе Микаела на мама beboranka от Русе, Бебе Катерина на мама Vyara D от София, Бебе Алекс на мама XunonomaM4e от Варна,
 Бебе Адрияна на мама minesota от София
 27 АПРИЛ Бебки Сияна и Дария на мама Zaio Baio от София,
Бебка Елиз на мама nesito87Бебе ... на мама Ammeli от София
 28 АПРИЛ Бебе Калин на мама Дикси от Плевен, Бебе Велизар на мама Vaiza от София, Бебе Любомир на мама Desive78 от София,
 Бебе Борислав на мама Дебелата Берта от София
 29 АПРИЛ Бебе Георги на мама Ralichkou от София, Бебе Катерина на мама ***Val4eto*** от Свищов, Бебе Рая на мама rali4ka от Дупница
 30 АПРИЛ Бебе Ема на мама Vesi vas от Пловдив, Бебе Любов на мама pappi от София  
 1 МАЙ Бебе Калия на мама Cherymoya от София, Бебе Йоана на мама PEPSUN
 Бебе Максимилиян на мама Desislava Goranova от София, Бебе Ивайло на gala81_81 от Добрич
 2 МАЙ Бебе Сияна на мама diana0880  
 3 МАЙ Бебе Яна на мама kp@cu от Плевен/САЩ, Бебе Тодор на мама loranholl от София, Бебе Самуил на мама Eleanor Lehne от Габрово
 4 МАЙ Бебе Никола на мама Немирница, Бебе Елена на мама Aila от София, Бебе Сиана на мама malachika от София,
 Бебе Людмила на мама tedy cat от София, Бебе Стилиян на мама Mimity от Бургас
 5 МАЙ Бебе Димитър на мама deliana от Стара Загора, Бебе Белослава на мама Ваня1975 от Карлово
 Бебе Максим на мама Maria-Chiara от Бургас, Бебе Амир на мама Nevinna
 6 МАЙ Бебе Иван на мама ¦...Luni4ka...¦ от Варна
 7 МАЙ Бебе Любомир на мама Just_VANIA от Благоевград , Бебка ... на мама krasi kh от София
 Бебе Калина на мама pavleto от София, Бебе Мариана на мама *Vanya* от София
 бебе Емилия на мама Джиджи-биджи от Варна, Бебе Кристиян на мама princess77 от София
 8 МАЙ Бебе Владислав на мама plami 213 от София , Бебе Кристиян на мама maeva0959 от Варна
 Бебе Никол на мама hris30 от Русе, Бебе Гено на мама genobori от Варна
 9 МАЙ Бебе Рая на мама geribg от София, Бебе Диана на мама Аско София, Бебе Виктор на мама elfichka от Пловдив,
 Бебе Борис на мама MINOLTICHKA от Варна, Бебе Теодор на мама nina76 от Бургас
 10 МАЙ Бебе Део на мама Lulu80, Бебе Исмаил на eli_su  от Търговище
 11 МАЙ Бебе Момчил на мама Arksi от София, Бебе Велизар на мама mirayes от Пловдив, Бебе Виктор на мама Lianka от София,
 Бебе Божидара на мама MARMORANA от Бургас, Бебе Мария на мама Elitta от Пловдив,
 Бебе Александра на мама HoNeY_ChIlD от Варна, Бебе Николай на мама Елена от Варна
 12 МАЙ Бебе Добри на мама mama rosi от София, Бебе Жанета на мама kazablanka_v от Варна
 Бебе Ксандър на мама Felina от Варна, Бебе Марина на мама ninishte от София,
Бебе Аглая на мама filimonka от София, Бебе Дани на мама rumy969 от София
 13 МАЙ Бебе Мира на мама Ана Борисова от София, Бебе Ани на мама waterlilia от София
 Бебе Денислав на мама Marsia_kzl от Козлодуй, Бебе Росен на мама mam@cvety  
 14 МАЙ Бебе Александра на мама bani от София, Бебе Кристиан на мама vveessii от Ловеч
 15 МАЙ Бебе Лилия на мама taniab от София, Бебе Евгения на мама CrazyDeina от Варна, Бебе Божин на мама Мигла от София,
 Бебе Виктория на мама geryg, Бебе Габриела на мама Ленчето от Горна Оряховица
 16 МАЙ Бебе Денислав на мама dave86 от Бургас, Бебе Калина на мама Vesela13 от Варна
 Бебе Ивайло на мама f4eli4ka
17 МАЙ Бебе Емили на мама kamel от София
 18 МАЙ Бебе Михаил на мама Mushinka от София, Бебе Гергана на мама mim4eto t от Пловдив  
 Бебе Ники на мама QWERTYASD от София
 19 МАЙ Бебе Яна на мама Platina от София, Бебе Владимир на мама Mimosaria от София
 20 МАЙ Бебе Кристина на мама Ivilina73 от Варна, Бебе Мина на мама Siska79 от Велико Търново
 Бебе Дани на мама bebZz от София, Бебе Лора на мама Ishizo, Бебе Димитър на мама anisvet от Велико Търново
 21 МАЙ Бебе Евгени на мама Madam Stasita от София, Бебе Елена на мама Animated от Елин Пелин
 Бебе Елица на мама Kay Renn от София, Бебе Венета на мама eugenya от Дупница
 Бебе Борис на мама Барбарела от София, Бебе Емили на мама bellaa от Варна
 22 МАЙ Бебе Рая на мама Slavaa от София, Бебе Ани на мама essivessela от Варна, Бебе Изабела на мама Nijntje
 23 МАЙ Бебе Кристиан на мама JeenySJ от София, Бебе Виктор на мама ive от Варна
 24 МАЙ Бебе Рада на мама dendri от София
 25 МАЙ Бебе Радина на мама Glum от София, Бебе Любомир на мама Oli4ka от София
 Бебе Любослав на мама vpd от Русе, Бебе Ясен на мама Sheherezada31 от София, Бебе Криси на мама GaBiTuu от Плевен
 26 МАЙ Бебе Владимир на мама plami_a от Пловдив, Бебе Ива на мама radost_leo София
 27 МАЙ Бебе Иваяна на мама Ivaqna от Бургас
 28 МАЙ Бебе Самуил на мама Tiliata от София, Бебе Иван на мама Miika от София, Бебе Андрей на мама Burberry
 29 МАЙ Бебе Елица на мама bubcheto от София, Бебе Мартин на мама Baileys78 от София
 31 МАЙ Бебе Иван на мама лято от София, Бебе ..... на мама дари7000, Бебе Кристиан на мама sisimoni от Враца ,
Бебе Николай на мама kameli101981 от Казанлък
 1 ЮНИ Бебе Александра на мама madlena_bg80 от София, Бебе Христо на мама Smehorana от София
Бебе Георги на мама *draka* от София
 2 ЮНИ Бебе Стоян на мама Tivia от Пазарджик
 4 ЮНИ Бебе Теодор на мама Galia1982 от София
 6 ЮНИ Бебе Тодор на мама bobito2 от Варна
 10 ЮНИ Бебе Данаил на мама kusmet4e от Силистра

ЗА БЕБЕТО
Сетивата на бебето Гимнастика и масаж за бебета Периодите в развитието на бебето през първата година Бебето ми е неспокойно-какъв е проблема? Упражнения за майки с бебета Масаж и гимнастика на бебето Много клипчета за масажи и гимнастика Рожба-от 1 ден до 1 годинка Развитие на бебето Таблица за ръста при момчетата от 0 до 2 годинки Таблица за ръста при момичетата от 0 до 2 годинки Бебе и мама Имунизационен календар Двигателно развитие на кърмачето Референтни стойности при кръвните изследвания при деца Болести при детето
Тревожни признаци Как да превърнем 8-те ревливи периода на бебето в магически крачки напред Оценка на моториката Атопичен дерматит
ЗА КЪРМЕНЕТО
Всичко за кърменето Истината за желязото.Нуждаят ли се кърмените бебета от хранителни добавки Библиотека за кърменето Клуб Кърмене към Български Бебе Център
ЗА ЗАХРАНВАНЕТО
За захранването Схема на захранване на HIPP Готово ли е детето за захранване Основи на захранването Кои храни да избягваме За соковете Въвеждането на млечни продукти и прясно млякко в менюто на децата Наръчник за хранене според възрастта на детето Защо нашите майки са ни давали сок Кога да започнем захранването с твърда храна Примерна смеха на захранване Примерно меню за деца с алергии Алергиите-как да избегнем и лекуваме? Хранене на детето от 0 до 3 год.
ЗА МАЙКАТА
Диета след раждането Отслабване след раждането Възстановяване след раждането Следродилна депресия
ЗА ЗАБАВЛЕНИЕ НА МАМА И БЕБЕТО
Електронен бебешки дневник Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри Текстове на детски песнички
[/quote]

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 11:43 от malachika

# 1
  • Мнения: 4
malachika, идеална е  Peace Благодаря за което!

Предната тема я изтървах към средата, но тук се записвам първа и ще следя вече  Laughing

# 2
  • Мнения: 83
Аха и аз да се запиша веднъж втора!
Браво malachika  ,станала е чудесна  Hug   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 951
И аз да се запиша един път на първа страница  Grinning
Калин е станал малко мрънкав. Дали защото не излизахме днес? Освен това е в непрекъснати напъни за пълзене, макар и безрезултатни, но много се изнервя явно от неуспеха си.
Заснех го - http://diksi.multiply.com/video/item/13/MOV02943.MPG  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте майчета! Hug
Благодаря за новата темичка Малачика!Хайде да я напълним с много радостни новини!
Честит Рожден Ден на Роси! Бъди жива, здрава и много обичана!
Честито на всички месечинковци! На Гого честита половин годинка!
А ние въпреки студеното време се пашкулирахме добре и излязохме за около час.
Иначе вкъщи таткото ни още е болен, та спи в другата стая и ходи с марля на носа.
Слава Богу ние за сега не сме прихванали с Божко.
Спокоен ден на всички!

# 5
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Разкошна първа страница!
  bouquet
Скоро ще пусна и снимка на Ема.

malachika - имам една молба. Ще може ли да ме поправиш в списъка със сегашния ми ник vesi_vas, вместо Бейлис в шоко. Близката половин година ще съм си с него, ако не изтрещя нещо преди това.
Ема - 30.04.2009 г.

# 6
  • Мнения: 397
и аз се записвам
malachika  bouquet

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 16:55 от bobito2

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Малачика  newsm51 страхотно си се справила  Peace
честит празник на всички месечинковци  newsm38
абе нещо много хора ми се  губят....елфичка не е писала скоро сиска,фелинка...минолтичка все редовни майчета(минолтичка се местеше май  newsm78)
vesi vas честит нов ник  bouquet

# 8
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Хайде и рожденничката тук  smile3534
malachika   smile3501

# 9
  • Мнения: 60
malachika Мерси за темичката  bouquetСправила си се отлично Hug newsm20
Като никога и аз да се запиша на първа страница, но докато се натуткам и старата тема изтече.
Честито на патерици на РОНИ! Дълъг и щастлив семеен живот изпълнен с много любов и страст! luvbed 1dating txtloves
 newsm59честит рожден ден РОСИТА да си жива и здрава, много щастие и любов в живота ти да има и да си най-обичаната жена и мама! newsm38
Честита полувин годинка на юнака ГОГО  ura Кога порасна първото ни бобнбонче? Hug
Честити месечинки на всички други бебоченца Tada
ЛЯТО, ма вие с ИВАН много сте пораснали и много сладки сте станали бе Hug
За захранването само мога да ви завиждам, че хич вече тъпрение нямам да му дам пърите лъжички пюренце. С картофено искам да започна домашно приготвено с много АМ смесено та да е почти течно. Дано му понесе добре и да му допадне, но първо консултацията с доц. Маринова. Кога ли ще стане това - нямам записан час, пък и телефона не й го знам newsm78
Иначе за потенето и Макси се поти докато хапва, но според мен е нормално. От памперсите на кръстчето има леки пришчици, но мажа с Тридермм и мисля, че се оправя вече.. А, и да не забравя да попитам - кога се дава банан?
Мами вижте нещо
http://vbox7.com/play:147b27c6

# 10
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дилянка  Hug. Това си ми е първоначалния ник и регистрация. Като цъкнеш на профила ми там илзила с кое име съм се регнала във форума Така съм навсякъде, но известно време дразнех една особа тук във форума с Бейлис в шоко /което между другото много обичам като питие/.

За захранването - с Ема започнахме от началото на септември като навърши 5 пълни месеца. До тогава не бях давала нищо. Вече имаме доста разнообразно меню предимно от домашно приготвени пюрета в различни комбинации - картоф, морков, цвекло, броколи, чушка, спанак. Купих си сокоизстисквачка на Фагор и с нея правим сокчета, а като обеля ябълките в контейнера за "боклук" на сокоизтисквачката напрактика се събира прекрасно пюре, което й даваме през деня. Проблемът е, че дребната е тотално скарана с бибероните и пиенето от шише на абсолютно всичко. Няма значение дали е АМ, сок, кърма, вода, чай, рядка каша ... всичко, що се дава в течна форма с биберон Рев, плюене ... направо не ми се пише за това. Единствено цицата признава. Всъщност през деня поема само кърмата, която изсуква сутрин преди работа и като се върна на обяд вкъщи. Привечер и нощем е изцяло на кърма.
Взела съм и кашите на Милупа 4+ месеца. На тях е записано, че са без глутен и с АМ, което ме устройва идеално. Тя АМ, което й купих не ще да го пие и това е. Сега го ползвам като й добавям в пюретата за асортимент.

# 11
  • Мнения: 11
Хоп и аз на първа страничка. Браво на Малачика   bouquet че ни организира новата темичка. Сигурна съм че тази ще се пълни по-бързо от предишната с оглед на това че вече свърши хайманосването  Mr. Green

Честит Рожден Ден Росита  newsm59 Много txtloves и бебка да те радва  Hug Hug Hug

При нас нищо ново -- папаме си кърма и това е. Въпреки препоръката на доки да давам сокове и плодови пюрета, аз не искам и няма да давам поне до началото на другия месец, пък на консултацията да ме навиква колкото си иска -- аз сок няма да дам  Naughty

Много ревлив е станал Теди от петък насам, не ще и 5 минути сам да седи, невярвам да е заради последния пентаксим дето ни го биха на консултацията в петък  newsm78 и все пак... затова пък вчера се видях в чудо... Цял ден сама се занимавах с бебо (татко му болен го раздава тия дни и не може да ми помага) направо мъка -- борим се да суче, денем не ще за повече от 5 минути, после издържа 30 мин до 1 час най0много и айде пак иска... направо ми иде да се  #2gunfire. Сега спи, колко и странно да е от 50 минути  #Crazy иначе по 20-30 мин и това е...

Ето малко новокачени снимки от нас от август и септемви http://www.facebook.com/photo.php?pid=126843&id=100000010145 … d=100000010145511

filimonka радвам се че помогнах  Hug Hug Hug

П.П. Карй събуди се  Crazy

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 17:14 от Галя1982

# 12
  • Мнения: 166
Айде и аз тук  Grinning
malachika   bouquet
Desislava Goranova , много смешен този малкия,посмях се от сърце  Laughing
Честити месечинки на днешните бебоци  Hug
Ама какъв дъжд се сипе тука......по вода ще ми е излизането довечера Mr. Green
Айде отивам да се приготвям,че мерак мерак... Drunk Wine Glass

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Хайде и ние с моя дзвер в новата тема.
Мalachika много добре си се справила.
Аз да се похваля , че червените петна почти изчезнаха и утре вече ще му дам на детенце да хапне картофено пюре.
Vesi_vas , добре си се завърнала при нас.
Ние днес излезнахме за два часа и като започна силния вятър се прибрахме и след малко заваля. Дано и утре имаме възможността да излезем , макар и за малко.
Хубава вечер и послушни и спинкащи бебчета ви пожелавам!

# 14
  • Мнения: 126
И азда се цопна да следя.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт