Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 2 521
   Момичета, здравейте! Тук пиша за първи път, за да попитам за мнението ви.
  Случвало ли ви се е след цитонамазка да получите онова неприятно усещане за болка в кръста, придружено с отпадналост като при първи дни на цикъл? Изненадва ме и това, че лекото прокървяване след намазката продължи  много слабо и на втория ден. Днес вече е третият ден, зацапване нямам, но онова специфично усещане в кръста продължава от време на време.
 Моля, споделете подобно нещо имало ли е при вземане на цитонамазка при вас? Защо се получава така, да не би умишлено докторът да е "задълбал" при вземането на намазката, за да бъде по-ясен резултатът....нямам идея. За трети път правя такова изследване, но първите два пъти нямах подобни прояви.

Аз съм абсолютно като тебе, все едно аз съм писала, същото преживях преди 3 седмици, кървях зацапващо 3-4 дни след взимане на цитонамазка и контракции на матката си имах леко болезнени. Нормално е, случва се на по-чувствителните и при по-задълбаване с четката.

# 346
  • Мнения: 5 140
Чери, ти при коя докторка ходеше? Защо не потърсиш и второ мнение. Отиди и ти при Еньо де, кво се дърпаш. Пиеш ли бял равнец, а може и невен. Пиши.

Мерси за пожеланията, да ти се връщат.  Hug Heart Eyes

за всички   bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 347
  • Мнения: 135
Здравейте мили момичета,
Честито Синеоч, ужасно се радвам за теб!
Аз Ви чета редовно, но все нямах време да пиша.
 Сега искам да споделя с Вас какво започнах да пия. Една колежка в училище е дистрибутор на една фирма, която произвежда екстракти от билки под формата на капки. Най-новият им продукт е "Котешка стъпка+". Ето и за какво става въпрос:
Състав: Етанолов екстракт от котешка стъпка, прополис.
Действие: Силно онкопротекторно и антиоксидантно действие. Намалява риска от злокачествени образувания. Изключително подходящ при гинекологични заболявания, миома на матката, мастопатия на млечните жлези и др.
Употреба: За възрастни по 20 капки, разтворени във вода1-2 пъти дневно, 30 мин преди хранене. Да не се употребява при бременни жени, кърмачки, деца под 6 години и при прединфарктно състояние и клапанни процеси на сърцето!
Пия от 3 дни и още не мога да дам отзиви, но по-нататък ще споделя.
Хубав уикенд на всички и бъдете здрави! Hug

# 348
  • Мнения: 484
синеоч....бравооооо,много хубаво  е да си с такьв резолтат.....само така да е постоянно....аз ужким чета всичко,ане сьм разбрала нищо за тоя еньо ,пия само зелен чай,пих и  бял равнец......не знам  сега да ходя ли до този еньо....и аз до сега сьм с пап1 ,вече мина 1 год. от конизацията и мисля малко по рядко,не през 3 месеца.....

# 349
  • Мнения: 5 140
Бобсън  Hug Heart Eyes аз още ще си ходя на 3 месеца, докато доктора каже да се разредят на 6 месеца. За Еньо си помисли, но продължи да пиеш белия равнец.

# 350
  • Мнения: 430
Чери, ти при коя докторка ходеше? Защо не потърсиш и второ мнение. Отиди и ти при Еньо де, кво се дърпаш. Пиеш ли бял равнец, а може и невен. Пиши.

Мерси за пожеланията, да ти се връщат.  Hug Heart Eyes

за всички   bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз ходя при една докторка в поликлиника от 5-6 години вече и тя е много в час. Винаги това което трябва е правила като чета за вашите прегледи при мен е същото, доволна съм от нея и и имам доверие ама знае ли човек. Досега не съм сбъркала с нея дано и за напред знае какво прави. Белия равнец го пия много редовно а и при билкаря Еньо ходих ама доста отдавна. Мисля да я послушам и тоя път пък на там ще видим. Все пак тя ми прави цитото септември може би сега е много скоро , но аз нямам търпение. Лека седмица на всички smile3521Честит празник на всички които празнуват днес(ако има такива именца)

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 21:54 от 4eri.

# 351
  • София
  • Мнения: 964
      Чери , доколкото си спомням ти май беше писала ,че ходиш при Д-р Бедринова в 12 поликлиника в Люлин ( или може би греша?)  .  Аз съм ходила там при другата - Д-р Елеонора Цандева - любезна е на пръв поглед , но нито прави изследвания нито пък се ангажира с наблюдение и лечение?  На мен два пъти ми е правила само цитонамазки - и все РАР І ми изкарваха - чак се чудех дали е истина ?  Знам ,че цитото го гледа някакъв Д-р Максим Денев - мисля ,че от ІІІ гр. б-ца, твоето цито от същият лекар ли е щом ходиш в 12 п-ка ?   Бях си поискала микробиология , но тя няколко пъти ми отказва - само така с гледане с просто око казва ,че всичко било наред, при положение че съм все с оплаквания?

# 352
  • Мнения: 430
Да няма грешка ходя при д-р Бедринова. От нея съм много доволна. Когато на рутинна цитонамазка резултата ми беше ПАП3, веднага ми направи типизация на ЧПВ. След това последва биопсията и преди това микробиология и всеки път ме гледа с колпоскоп. И най-важното е, че отговаря на всичките ми въпроси колкото и да са глупави понякога.Просто има много търпение за всичко. До сега всичко прави като по учебник. Не се налага да си искам сама изследвания или други прегледи. Незнам това е мое мнение и за сега всичко е точно . А пък и всичко което ми каза д-р Ангелов докъто бях в болницата тя вече ми го беше обяснила подробно. За това и имам доверие и съм доволна от нея. Тя ми откри и миоматозен възел (доста малък) и го следим и него всеки път на видеозона или както там се казва оная гадна апаратура сигурна съм, че се сещате коя.   comp03Доколкото знам цитото го носят във 27 поликлиника и там го изследват и после го връщат обратно.

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 22:58 от 4eri.

# 353
  • Мнения: 87
Здравейте,момичета!
Не съм влизала от доста време,но се опитвам да чета почти всичко,което пишете.Радвам се за хубавите резултати и виждам,че има за съжаление и нови попълнения.
Имам една много хубава новина и искам да я споделя с вас.Вече съм бременна и засега няма проблеми,мина почти една година от моята конизация.Ако се наложи по-късно ще ми направят серклаж (не знам дали го изписвам правилно).
Благодаря ви за споделеното и съветите,които дадохте на мен и  давате на на всички,които имат нужда!
Приятна вечер и само добри резултати!

# 354
  • Мнения: 5 140
evita_fr супер новина  bouquet, леко и безаварийно бременеене  Hug

Последна редакция: пн, 09 ное 2009, 20:24 от Синеоч

# 355
  • Мнения: 737
evita_fr   новината е страхотна. Лека и спокойна бременост  Simple Smile

# 356
  • Мнения: 430
Честито и от мен Евита. Лека бременност и леко раждане. Дано само такива хубави новини да имаме тук. ПОИЗОН къде се загуби бе мила , как си?

# 357
  • Мнения: 737
А Катка? Селен? Кюбит? Димана?

# 358
  • Мнения: 5 140
аз съм тук  bowuu

Реа ти как си душа камбана? Hug Heart Eyes

# 359
  • София
  • Мнения: 964
evita_fr,  чудесна новина!!!   newsm51   Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!!! newsm10 Hug


   Чери, благодаря ти за  отговора мила , пожелавам ти само хубави резултати от тук нататък!   Peace   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт