Мамолози - гр. София

  • 1 574 584
  • 5 598
  •   5
Отговори
# 2 325
  • Мнения: 12 984
При едната ми близка сложиха веднага, но имаше сериозни усложнения. Наложи се махане и поставяне отново на по късен етап.

# 2 326
  • Мнения: X
Иска ми се в държавна болница да го направя всичко това.
Сондирам за мнения.
Може би не това е темата, в която да попитам за опита на жени отстранили гърдите си и какво е положението с реконструкцията след това.

# 2 327
  • Мнения: 853
Jacklin радвам се че всичко е наред с теб. За теста си мисля , че си струва но донякъде ..... общо взето няма човек който да не носи някакъв гинетичен проблем ...Относно решението за операция на гърдите прилагам линк http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2023943  на проф Гаврилов

# 2 328
  • Мнения: X
Някъде в София беше дошъл хирург от чужбина да ги обучи на реконструктивна мастектомия ли беше, но не си спомням къде и какъвбеше случая.
Махаха жлезата и слагаха мастна тъкан от бедрото или з адника.

# 2 329
  • Мнения: 853
а стига .. бях чула за мастна тъкан от д..то за оправяне на лицето / скули и опъване / ама това не .
Знам че има един лекар  мисля че бе от  ВМИ и гледах интервю с него - даваха негови възстановителни операции / след катастрофи , изгаряния/ и който каза че правел и реконструкция на гърди вследствие на болести ...ама как му беше името  newsm78

# 2 330
  • Мнения: X
Мисля ,че полякиня беше хирурга жена, аз някъде си бях записала метода, беше много новаторски, като го намеря ще пиша повече. Даваха интервюто по телевизията по новините.
Хареса ми, че с една операция се премаваше и реконструираше и това намаляваше неудобството при оперираната.

# 2 331
  • Мнения: 1 726
Това с теста е бошлаф работа. Една мацка от темата за рака си беше правила и ѝ излязъл отрицателен, а тя, майка ѝ, сестра ѝ и леля ѝ са имали рак. Освен това , ракът вече , в повечето случаи се дължи на външни фактори, като стрес, замърсяване и т.н. Ако имате в рода , хора болни от рак, трябва да сте особено внимателни и не ви трябват тестове. Аз бих си махнала жлезите , ако не смятам да раждам повече и имам семейна обремененост. На Спирдонов също не вярвам, преди години ми беше изписал прогестеронов гел заради фиброаденом, нямаше никакъв ефект и го спрях, след години обаче развих естрогено-зависим рак. Не казвам , че се дължи на гела, но не се знае , какво би станало ако бях продължила да го ползвам.

# 2 332
  • Мнения: X
Не сме яда погледна втемата за рака, за да не се подтисна прекалено, но въпреки всичко може ли на лични  линка. Не знам в каква тема да с енасоча, точно за такова отстраняване превантивно на грдите.

# 2 333
  • София
  • Мнения: 5 074
Арми или кво...
Не ми харесва това, което си написала.

# 2 334
  • Мнения: 1 726
Какво не ти харесва Хули?

# 2 335
  • Под люляка
  • Мнения: 72
Здравейте, искам да си запазя час при д-р Василев / не съм от София/ последния път когато бях при него ми каза  при следващо посещение да си запазя час в "Света София - Санте" а не в АГ "Света София", та сега се чудя какво да правя , къде да се обаждам и с каква цел  е това пренасочване?
Съвети  bouquet

# 2 336
  • София
  • Мнения: 11 703
При избор на клиника имай предвид,че в "Света София-Санте" няма мамограф.Не зная на каква възраст си и дали се налага направата на мамография.
И в "Света София-Санте" се чака за час,така че ако изборът ти е за там,по-отрано си запиши час.

# 2 337
  • Мнения: 4 275
Момичета, включвам се да изкажа благодарност за всичките ви мнения. Благодарение на тях, успях да си избера лекар за следващия ми профилактичен преглед. Имам няколко кистички гърдите, които може би малко подденявам и сега ми се иска да ида при специалист, който е спечелил доверието на повечето си пациенти. Утре ще се опитам да си запиша час при Проф. Гаврилов, та да видим какво ще стане.

 bouquet

# 2 338
  • Мнения: 19 296
Момичета, да ви питам, има ли значение по кое време спрямо цикъла се прави профилактичен преглед при лекар?

# 2 339
  • Мнения: 871
Лично аз се старая да ходя в първата половина. Във втората половина заради ПМС имам болки, подуване на жлезите, прегледът е отврат.

Общи условия

Активация на акаунт