Уши, нос, гърло - гр. София

  • 678 300
  • 792
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 160
Оперирали сме 3-тата сливица на дъщеря ми при д-р Николай Улевинов в Александровска болница. Като специалист го препоръчвам горещо. Неговата практика е да се опита всичко възможно преди да се реже /въпреки, че самият той е хирург/. Тази сливица /да порасте отново/ не се появява вече 7-8 години. Много разбира и от комбинираните проблеми като алергии и астма и дава правилна насока на лечението. В нашия случай той каза още при първите прегледи, че може би детето има астма и ако оперира третата сливица ще имаме проблеми с астмата /аз разбира се  Embarassed Naughtyне повярвах/, но наистина след време се доказа в друга клиника, че я има и я диспансеризирахме. Сега вече нямаме нито астма, нито 3-та сливица. И досега - има ли нещо "УНГ" тичаме веднага пак при него.

# 16
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
А някакви координати на Улевинов?

# 17
  • София
  • Мнения: 797
А някакви координати на Улевинов?

Mamma е дала телефон в началото на темата, но понеже е от 2004г. не знам дали е същият. Ако някой знае да каже.

 Аз съм доволна от д-р Герова, работи в МЦ " Медива" в ж.к."Люлин".

# 18
Мили момичета, помогнете!
От доста време слушам за "д-р Оливинов", но всъщност е Улевинов, така ли?
На синът ми преди 13 месеца махнаха 3та сливица, тъй като тя била предпоставка за честите му боледувания. Общо взето мисля, че сгреших.  Cry Той си боледува и сега.
Преди 2 месеца му поставиха диагноза 'бронхиална астма', но пък позната лекарка предполага, че е по-скоро някакъв алергичен ларингит.
Много са ми разказвали за този лекар /бащата, де/ и смятам да си заведа детенце при него за консултация. Попаднах в нета на мобилен телефона на 'Оливинов' 0888 208 343. Дано да става въпрос за един и същи човек.

# 19
  • София
  • Мнения: 12
Д-р Петър Павлов - УНГ, І ГОБ, с/у Френската гимназия
Много добър специалист и изключително симпатичен човек. Само внимавайте, че там има още двама доктори със същата фамилия

# 20
  • софия
  • Мнения: 432
Nie sme strashno dovolni ot dr.Parvanova ,mnogo dobar i razbran chvek.Pravi pregledi v 14p-ka operira v 5gradska bolnica.A ko imashe  poveche lekari kato neia zdraveopazvaneto niamashe da e na tozi haus.
и аз съм за нея.

# 21
  • Мнения: 1 883
А някакви координати на Улевинов?

 др Улевинов - 0888 20 83 43

# 22
  • Мнения: 2 197
А някакви координати на Улевинов?

 др Улевинов - 0888 20 83 43
Доколкото знам е Оливинов. Това му е телефона, другия също е верен.За него имам много добри отзиви от майки, които са водили децата си при него.

# 23
  • Мнения: 2 673
ВМА - Д-р Златанов !!!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Д-р Катя Кирова УНГ-специалист, МБАЛ Св.Анна София,
което ще рече окръжна болница. и частен кабинет ул. Позитано 10 на четни дати 15-19ч.
Стахотен специалист , както за деца така и за възрастни, има страхотен подход и най-важното е че винаги знае какво прави.
Горещо я препоръчвам.

И аз съм много доволна от нея  Peace

# 25
  • Мнения: 8
Мами за какво ви е телефона на д-р Улевинов той е станал толкова комерсиален ,че какви ли не диагнози си измисля само и само да ходиш и да те дере колкото си може повече и повече. Изкара синът ми астматик ,а след няколко прегледа не било астма ,а лек секрет от третата сливичка ,а го натъпка с какво ли не.

# 26
  • софия
  • Мнения: 163
Много съм доволна от д-р Френгов - УНГ. Работи в Транспортна болница, както и в поликлиниката в Обеля в определени дни. Дори мисля скоро да заведа детето отново, защото вече от 3 месеца сме си все с хрема, а вечер спи с отворена уста и така хърка, че  се плаша. Незнам дали е нормално, тя е на 3год, но ми се ще да я види специалист.

# 27
  • Мнения: 485
доц. Стефан Лолов - страхотен специалист

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
д-р Огнян Попов - УНГ в поликлиниката към Военна болница - София  Peace

# 29
Zdraveite! Niakoi moje li da mi kaje neshto za prof. Despotov, zavejdasht otdelenie Ushi Nos Gurlo v ISUL????? Bashta mi ima problem otkrai vreme-ima polipi, i ni preporachaha tochno tozi profresor.

Общи условия

Активация на акаунт