Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 629
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 3 000
  • Мнения: 475
Д-р Бачуров е страхотен и като специалист и като човек, за съжаление не работи с касата, но ти паралелно може да се запишеш и при някой друг, за да ти пуска изследванията

# 3 001
  • Мнения: 54
Д-р Бачуров е страхотен и като специалист и като човек, за съжаление не работи с касата, но ти паралелно може да се запишеш и при някой друг, за да ти пуска изследванията

jjjenq,Благодаря за отговора, най-вероятно при него ще се запиша за ЖК. Само че сега ще трябва да намеря при кой друг да ходя работещ със ЗК. Живея в район каменица и ми се иска да е някой наблизо, но нещо не мога да намеря. Ако някой може да ми препоръча някъде в този райн или район централен???

# 3 002
  • Мнения: 54
Може ли някоя дама, която има впечатления от д-р Росен Петров акушер-гинеколог да ми каже,  дали води женска консултация и съответно прави ли всички необходими изследвания или претупва прегледа, защото разбрах ,че имало много пациентки и дори може и да не вземе нови бременни?

# 3 003
  • Мнения: X
Изключителен диагностик. Лични впечатления.
Постави изключително точна диагноза, за която дори и хирурзите след това `завидяха`.

# 3 004
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Много добър диагностецик е Петров. Има доста пациентки по мой наблюдения (кабинета му е до този на моя АГ). Мисля, че води и ЖК, но е специализиран в онко проблеми.

# 3 005
  • Мнения: 1
Здравейте някои раждал ли е при Д-р Ямаков защото аз още немога да реша при кои доктор да раждам

# 3 006
  • Мнения: 660
Д-р Амалиев прави ехография на млечни жлези? Или препоръчайте къде правят?

# 3 007
  • Пловдив
  • Мнения: 691
За ехография на млечни жлези препоръчвам да отидете при специалист в тази област (гинеколозите не са такива, дори да го твърдят)  - във Второ ДКЦ и  двамата са големи специалисти (единия мисля беше Косев, а на другия не му помня името) , както и Измирлиева, която обаче като човек е ужасна.

# 3 008
  • Мнения: X
Ами той и Косев,може да е много добър специалист,но така "овиква".....аз лично повече при него няма да отида.
Скрит текст:
Не остана човек в коридора,дето на не чу,че съм "кастрирана",какво ми е правето,на колко години съм и пр....а,да-преди това разбрах състоянието и възрастта и на предните пациентки.........

# 3 009
  • Мнения: 4 400
За ехография на млечни жлези препоръчвам да отидете при специалист в тази област (гинеколозите не са такива, дори да го твърдят)  - във Второ ДКЦ и  двамата са големи специалисти (единия мисля беше Косев, а на другия не му помня името) , както и Измирлиева, която обаче като човек е ужасна.

Другият е д-р Христов!  Peace Много добър специалист, внимателен, обяснява всичко и по никакъв начин не те кара да се чувстваш неудобно по какъвто и да е повод!
Много се чака обаче, няма как да се запише предварителен час, а в деня, в който е прегледът се взима номерче от регистратурата и се въоръжавате с търпение. 

# 3 010
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Аз препоръчвам доктор Иванов за преглед на гърдите. Кабинета му се намира на бул. "6 септември".

# 3 011
  • Мнения: 660
Благодаря ви. Преглед прави ли се докато се кърми или след спиране на кърменето?

# 3 012
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Нямам представа, аз още нямам деца Simple Smile

# 3 013
  • Пловдив
  • Мнения: 691
При д-р Иванов се ходи след направена ехография, той няма ехограф в кабинета си, лично той ме беше насочил към трите ехографиста, които препоръчах по-горе . Той е хирург-онколог , докато Косев и др. са ехографисти, съвсем различни специалности, които работят в синхрон.

# 3 014
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Извинявам се, пропуснах момента, че търсите ехографист  Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт