*Израел-47*

  • 37 124
  • 746
  •   1
Отговори
# 1
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Е, баш първи!  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 7 881
Не може да бъде - Тигъра като никога влезна пръв и то реално.
Айде аз втори.

Въпроса е къде са жените ?

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Мале Тиги,ти си първи  Shocked

# 4
  • Мнения: 1 526
Част от жените учиме по Тора с недоучили хлапета, научих четири части за да мога да и помогна и главата ми пуши  ooooh!.

Пете беше давала някога преди една електронна библия, която и се сменяха езиците и на БГ и на иврит, дали можеш да я изнамериш? Сега четем от вкъщи книгата и българска виртуална... хавал ал азман  Tired

# 5
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Хайде и аз в новата тема Laughing
по-добре съм, но така отдавна не съм боледувала Cry
Дядо Хаджия, щом ще танцуваш тази вечер , значи си по-добре.Оздравя ли?

# 6
  • Мнения: 232
Срамота ще е,да не се запиша в новата тема! Laughing

Тия дни не ми остава време да пиша,но редовно Ви следя!

На всички Hug

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 7 881
...
Дядо Хаджия, щом ще танцуваш тази вечер , значи си по-добре.Оздравя ли?

Ми дааа, нали писах. Два дена като мокър парцал и после третия ден като разглобен скелет и готово.

Цаката му е ударна доза с витамин С и поддържане после пак с него ама по нормалната доза.

# 9
  • Мнения: 1 526
Да оздравявате болниците, ей!

Ментуш, палцестискането помогна ли? Дано!

# 10
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Анди,забравих да кажа, че темата изглежда много хубаво особенно снимката Ерусалим от злато  Heart Eyes Благодаря за старанието  Hug

Аз цял ден съм с такова главоболие, че ми се искаше да умра  Tired Сутринта разбрах нещо, което много ме натъжи..та цял ден ми е скапано  Tired Цяла седмица се сблъсквам с религиозна дискриминация и вчера моя приятелка е станала жертва на тази дискриминация  Tired Скапан живот...

# 11
  • Мнения: 13
Хайде , хайде всички болни



Танче Сладуранче дечицата как са ?

Дано всички да оздравявате бързо  Flowers Four Leaf Clover , няма да се излагаме я  Mr. Green

Бубе , радвам се   Hugблагодаря ти ! Какво е станало с твоята приятелка ? Дано няма сериозни проблеми !

Тали   вие сега коя част изучавате ? По хронологичен ред ли или ...
То бе споменато но аз не мога да помня дълго , та до кой клас се изучава като предмет в училище ?  Wink

# 12
  • Мнения: 1 410
Децата вече са здрави.Преборихме се и този път.Ох,сърце майчино през какво ли не преминава .....

Бубе ,разкажи повече ...не ни каза ни за надписа ,нито сега ....разкажи де ....

Тъкмо седна да чета и пиша ,направила съм си кафето с млякото и ей нА.....вече са будни и пискат.Отивам да приготвям закуската.

 Hug

# 13
  • Мнения: 310
Темичката е направена мноого красиво 

Бубе, много хубави снимки си направила, там значи  позволено  ли е да се снима в черквите, защото тук не е позволено  Naughty

Пете, Пете утрепа рибата с тоя сайт направо не се трае започвам и аз да кърша снага ама през уикенда, че тук в работата няма как   Grinning

Ей нашия Тигър първенец   Peace

На всички   Hug и хубав весел ден
 

# 14
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Добро утро,
Танче,аз те търсих на скайп да ти кажа ама хванах мъничката  Peace
Суничка,това ми харесва най-много тук, че се снима навсякъде и не ти искат пари за това  Grinning

За моята приятелка...Ами 2 години е с гаджето си, от 1 година живеят заедно и онзи ден разбира, че всички очакват от нея да направи гиур, че всичко е проверено, подготвено  #Cussing out Тя си събира багажа и утре лети към вкъщи...Както аз така и тя сме предупредили, че при повдигната такава тема се пребираме там където сме желани  Peace На мен оня ден на интервюто за работа първия въпрос беше кога ще мина гиур и аз като незнам как е на иврит-никога  #Cussing out Мароканец някакъв(познава свекърите) аз отивам за работа а той ме разпитва за гиур,кога ще имам дете и ми обясни как трябвало да чакам свеки пред вратата фа се върне от работа и да хукна да и помагам да чисти и готви  #Crazy
Излях си негативните емоции,извинете ме за което  Praynig
Хубав ден ви желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт