Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 93

  • 66 551
  • 749
  •   1
Отговори
# 645
  • Canada
  • Мнения: 139
Днес и аз ще се включа,и с торта!
Бобченка,не съм по морските дарове и храни,но твоя рачо изглежда супер!И този борд в райе,ако си намериш линка,моле те пусни го!  bouquet
Шестя,чудесна торбичка с парички!Бих се зарадвала и аз на една такава Wink
Буболинка,такава бисквитена торта на етажи виждам за пръв път!Много контраст и вкус!И само няколко цветенца си сложила,но пак по твой си начин-елегантно!Скоро ще я приготвя и аз Heart EyesБлазе им на приятелките ти за тези минита...като лимитирана серия бижута  bouquet
Десдес,чудесен първи опит!Представям си притеснението от "първата ми торта" как преминава в задоволство от резултата! Hug
Албенка,благодаря за показното.Следващия път ще ги пробвам тези топчета,че сега нямах балончета,а са много ефектни  Simple Smile
Бетина,чудесни цветя,а като казваш,че и без формички направо 6+!И кошницата оплетена "професионално"!Браво на тебе!Много здраве,здраве и пак здраве пожелавам на майка ти!
Наталина,честито ти пораснало момче!Още има време за пакости Wink
Рая,да ти кажа за "пробитата" торта...Аз явно имам дар да оплесквам нещата...Не стига,че ми се проби сместа,ами и аз сложих двойна доза масло! ooooh!Правих рецептата наполовина(с 5 яйца) и не намалих наполовина маслото...мани!Обаче като извадих печивото от фурната така добре замириса на масълце...и си казвам "Ааааа,те затова толкова я хвалят тази торта!" hahaha
Това е днес от мен-блатовете на Наталина,мноооого сиропирани,чак по подложката изтичаше сока Mr. Green,понеже нямаше да е с фондан...сиропирах смело!Крема е с филаделфия,рикота и карамелизирано мляко,обаче за разкош и дебел пласт гриляж! CrazyТова е Торта!

# 646
  • Мнения: 7 091
Betina, каква страхотна кошница си направила!!! Браво на теб!!!

Наталина, на мен много ми хареса тортата, особено в черно белия вариант!

Панадила, това Е моята торта!!! Laughing Лелеее, как бих впила зъбки в това сладко изкушение! Мноооого апетитно!!!!

Аз направих стъпка по стъпка на това как съм правила моята вещица за Хелоуийнската торта, ако на някой му трябва инструкция как се правят фигурки, да заповяда:
http://cakes.anniesartbook.com/2009/11/how-to-make-wicked-nice-witch.html

# 647
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Zdrasti, pi6a ot rabota, nqmam kredor, izvinete za latinicata.

Namerih linka za borda, izrovih go ot postingite na HLEBARKA( dano ne se sardi, 4e sam se rovila   bouquet):
http://www.forum.u-samovara.ru/index.php?s=4f20c408c6429f687be19 … 43&#entry7543

leka ve4er

# 648
  • Мнения: 335
мерси бобченка  bouquet

# 649
  • София
  • Мнения: 2 113
Големи пропуски бележа последните 2 дена...Виновна.

Нат, честит ти рожденик. Определено цветната е за 10-годишен. Семплото навлиза в естетиката някъде къмто зрява възраст:) Радвам се, че не ни забравяш.

Буболинка, догодина няма ли да им подаряваш нови миниатюрки. Ние тук свикнахме с тях. Чудесна е и тази, която си показала.

Бетина, кошницата е прекрасна, богата и цветята много естествени, особено герберите. Няма да си купиш формички, като направиш още няколко пъти, няма да имаш не само нужда, но и желание да си променяш подхода, освен ако не започнеш да правиш нещата в количества:)))

# 650
  • Мнения: 225
Здравете мили мои Hug
Не съм влизала повече от две седмици,и много съм пропуснала...
Продължавате да творите ,поздравявам всички ви за чудесните торти!Сега отивам да ви чета че съм изпуснала почти цялята тема Embarassed.
Ето ви една домашна тортичка,не е нищо особено но беше много вкусна.Направих я с крем баунти.Много се хареса.
Ако някой ще купува или пък има и продава подложки за торти да ме брои и мен!

http://ruminakichukova.multiply.com/photos/album/1/1
Снимката е малко лоша но такъв ми е фотоапарата.

# 651
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, искад да питам тези от вас, които са правили млечния марципан с какво сухо мляко го правихте, от кое сте най-доволни, какво ще ми препоръчате!

# 652
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 448
здравейте -и още веднъж мерси на всички за прекрасните думи -за първи път в живота си получавам толкова похвали-това ме кара да се чувствам неудобно и в същото време съм на седмото небе Laughingднес като си подарих тортата и мои роднини като я видяха поискаха същата за техен наближаващ празник-разбира се ще им я подаря-та искам да ви питам ако опитам да боядисам кошницата кафява дали ще се върже -или пък нещо откъм цветята да променя newsm78

# 653
  • Мнения: 634
Буболинка ,поредното мини  bouquetДес ,дес,добро начало ,росите са страхотни  bouquet
Детина ,кошница+ пеперуда Hug Hug HugТолкова са елегонтни цетята  chef
Нат ,честио на рожденничката и поздравления за тортата  bouquet
Руми ,много тъмна нещо тортата от фотото ли е иначе е много котрастна и хубава .И аз се присъединявам към списъка на купуващи подложки Peace
Щях да пропусна Бобенка и трите торти са страхотни Hug
Аз имам една торта за показване .Тя е за бъдещият ми зет

# 654
  • Мнения: 335
и аз имам нужда от подложки Simple Smile   и от шоколад Simple Smile ако някой си купува и му е много , може да си го поделим

# 655
# 656
  • Мнения: 1 329
аууууу, много е тихо тук, явно всички за в Предизвикателството.

Аз оздравях, ще живея! newsm18 Така се оказа  Laughing

Панадила, тортичката ти изглежда много апетитно.

Албенка, честит празник на бъдещия зет. Шоколадова фантазия аааа?

Тандури, благодаря за споделеният опит. Много помагаш  bouquet

Михаела, добре дошла. Давай смело напред.

# 657
  • Мнения: 38
Благодаря.

# 658
  • София
  • Мнения: 2 671
...
Аз имам една торта за показване .Тя е за бъдещият ми зет

Aлбена, от какво е тази прекрасна сатенена панделка - тесто, оцветяване?

# 659
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Наталинка, Албенче супер торти сте пуснали.
rumqnka твоята изглежда много апетитно.
Бетина - супер е кошницата аз или нямам време или нямам повод но много ми се плете кошница.
Panadila давай рецептата за твоята - много вкусно изглежда.
михаела73 много добър първи опит - май ще те виждаме по-често в темата   chef

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 00:53 от shemet_neveroiaten

Общи условия

Активация на акаунт