Ангел пазител (Genco) - НОВА ТВ

  • 45 180
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
И аз се записвам .. Снощи изгедах 5 -те епизода и многоми хареса ще съм редовна във темата

# 61
  • Мнения: 8 717
На мен много ми харесва Пънар - има много ведро и слънчево излъчване. А артистът, който изпълнява ролята на баща й, играеше в "Перла" и в "Пътищата на съдбата" - все роли на гадняр. И тук е същият.

# 62
  • Мнения: 2 171
Записвам се да следя темата. Гледам сериала и ми харесва.

# 63
  • Мнения: 1
Здравейте! Сега като гледах сериите напред ББ Генджо казва на сестра си в 11 епизод ,че и е брат.  По нататък баща им май се появява Но не съм сигурна защото не разбирам езика, само предполагам

# 64
  • Мнения: 1
Малко авки от мен

   

   

# 65
# 66
  • София
  • Мнения: 15 465
   Tолкова ми е интересен, че ми е малко една серия, много бързо свършва!

# 67
  • София
  • Мнения: 15 465
Да и за мен е така. Не знам, какво е това масово харесване - Кенан от Мелодията, Харун от Незабравима, Мехмед от Перла, Оуз от Листопад??? Като че ли другите герои ( мъже де ), играещи с тях,  са грозни. Защото  имат силна любов ли с някоя героиня, от многото коментари ли по форумите... newsm78
  И мен ме дразни това!Какво е това чудо, да се влюбваш във всеки нов главен герой. Една като каже А и  всички, като стадо овци, започват да блеят хорово, колко е красив и да описват мокрите си сънища и мечти. А като се залигавят със захаросани стихчета, ужас, много теми заради това спрях да посещавам.

# 68
  • Мнения: 1
Да и за мен е така. Не знам, какво е това масово харесване - Кенан от Мелодията, Харун от Незабравима, Мехмед от Перла, Оуз от Листопад??? Като че ли другите герои ( мъже де ), играещи с тях,  са грозни. Защото  имат силна любов ли с някоя героиня, от многото коментари ли по форумите... newsm78
  И мен ме дразни това!Какво е това чудо, да се влюбваш във всеки нов главен герой. Една като каже А и  всички, като стадо овци, започват да блеят хорово, колко е красив и да описват мокрите си сънища и мечти. А като се залигавят със захаросани стихчета, ужас, много теми заради това спрях да посещавам.


+1

# 69
  • UK
  • Мнения: 600
Да и за мен е така. Не знам, какво е това масово харесване - Кенан от Мелодията, Харун от Незабравима, Мехмед от Перла, Оуз от Листопад??? Като че ли другите герои ( мъже де ), играещи с тях,  са грозни. Защото  имат силна любов ли с някоя героиня, от многото коментари ли по форумите... newsm78
  И мен ме дразни това!Какво е това чудо, да се влюбваш във всеки нов главен герой. Една като каже А и  всички, като стадо овци, започват да блеят хорово, колко е красив и да описват мокрите си сънища и мечти. А като се залигавят със захаросани стихчета, ужас, много теми заради това спрях да посещавам.


+1

дам!

# 70
  • Мнения: 1
Ох, момичета силно съм притеснена днешната серия още не са я качили никъде.Ще полудея ooooh!

# 71
  • Мнения: 174
Момичета, днешната серия беше много вълнуваща.
Толкова обикновени моменти, но показани красиво, без излишно преиграване - особено как накрая двете момчета гледаха двете момичета на терасата, и много готина песничка звучеше, ако някой знае, да пише, или да даде линк, много ми хареса.
Сериала е младежки, харесва ми, наш'то младо поколение дали гледа или...
Колко проблеми се избягват, като се прибираш навреме, или спазваш някакви правила, докато не станеш пълнолетен, или пък какво кара децата да лъжат, с такъв баща като Неджати/Кенан, на който ролята на гадняр така му отива, особено като вдигне вежди, направо немам думи...

# 72
# 73
  • Мнения: 8 717

Благодаря за хубавото клипче!   bouquet Не разбирам думите на песента, но мелодията много ми хареса, а и те са толкова сладки двамата!  Two Hearts
Ето и от мен един клип, но в него има моменти и от бъдещото развитие на действието, така, че, който не желае да не го гледа /няма как да го пусна с ББ  Laughing /
http://www.youtube.com/watch?v=OQm4nhBkAr8&feature=related

# 74
  • Мнения: 8 717
А за най-нетърпеливите и любопитните - ето и финалът на филма! Който не иска да си разваля удоволстието и изненадата от последователното проследяване на действието, да не гледа!
http://www.youtube.com/watch?v=cpfR6ARrMnI&feature=related
То и по картинките става ясно, но, ако някой иска може да го преразкаже с бели букви!

Общи условия

Активация на акаунт