добър личен лекар в Бургас

  • 5 932
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте!
тотално съм потресена и разочарована от моя личен лекар и затова искам декември да го сменя-имам разни здравословни проблеми в областта на гастроентерологията и дерматологията и ми трябва добър,можещ и адекватен лекар (който или да е в състояние сам да ми помогне,или поне да ме праща при специалист,когато това се налага).
предпочитам да е в центъра,но ако се налага бих отишла и по-далече,не е проблем.
затова исках да ви попитам от кой личен лекар вие сте доволни,може ли да ми препоръчате някой? ще ви бъда благодарна и за координати по възможност.
вие сте  bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
никой ли не е доволен от личния си лекар? Rolling Eyes
може да пишете и от кои не сте доволни,пак е нещо...

# 2
  • Мнения: 2
Аз също ще сменям личния си лекар, защото изобщо не съм доволна - това е д-р Барова от Транспортна болница. Изобщо не ти обръща внимание на прегледите, НИКОГА няма направления, държи се арогантно и грубо с пациентите, освен с бабите, които ходят само за рецепта при нея. Ни ви я препоръчвам изобщо

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
а ти ориентирала ли си се с кого ще я сменяш?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 526
Момичета, разровете из Белия списък на лекарите в Бургас, има доста изписано по темата.

# 5
  • Мнения: 623
ние сме при доктор Томов в 4-та поликлиника. много е готин и гинаги дава направление за където поискаш. иначе казват, че не бил голям специалист, но щом дава направлениа за навсякаде, това няма значение за мен. аз съм доволна от него

# 6
  • Мнения: X
Темата е стара, но въпросът е актуален. Моята лична лекарка излиза в пенсия. За сега работа само един ден в седмицата, което изобщо не е вариант. За съжаление ще трябва да чакам до Декември, за да я сменя, но поне до тогава да проуча за читав личен лекар. Нямам претенции къде да се намира кабинетът, всичко без Меден рудник ме устройва. Като се замисля май е по-добре да се запиша при някой с малко пациенти, без оглед на това колко добър лекар е. Важното е да има направления и да дава, а не всичко сам да лекува, че от такива се нагледах по мои познати.

Общи условия

Активация на акаунт