Новата частна клиника във Ветрен (Бургас) -2

  • 128 680
  • 2 811
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10
mia71,

Аз също тайничко се надявам да е малко по-рано или по-късно!!   Wink

# 76
  • Мнения: 188
Миа как си прекарваш ти,дните сега. Че и времето гадно стана и този грип дето върлува,не само свинския ми стандартния. Станала съм една мързеланка,нищо не ми се пипва

# 77
  • Мнения: 83
Добре, а като говорите за секцио при необходимост, макр че е планирано или започнало нормално раждане, то чисто финансово излиза, че трябва да се заплати при стандарт пакет от 780лв + 200 лв за избор на конкретен гинеколог (ако се довериш на определен лекар и ти гарантират, че той наистина ще е на смяна) + разликата от още 300 лв до 1080 колкото е стандарт секцио.
Общо 1280 лв ще ти излезе при наложило се секцио.или греша?
Допълнително се заплащат и др, манипулации -но какви?!!!?
За мен е ясно, че ще платя за антиДимуноглобулин, ако детето не е с отрицателния ми резусфактор, но къде има цени за такива наложителни услуги, които не са вкл в цената на пакета.
Във форума една майка бе писала 240 лв доплащане за това ( самата ваксина в аптеката е 170-180 лв).

Мисля, че всеки има безкрай притеснения около раждането, дори когато не е за 1ви път, та ако може поне финансовата част да е изцяло ясна  ще е много от полза и за мамите и за положителния имидв на болничното заведение, който слава Богу с новородилите се ангелчета все повече расте и ни прави по-спокойни...  bouquet за всеки който може структурирано да отговори на безбройните въпроси, а аз обещавам да последвам примера "предй нататък" Wink

# 78
  • Мнения: 863
Ами вчера обикалях за последни покупки,взех си часове за прегледите при алерголог и кардиолог и така...А днес в дъжда почнах с прането на бебешките дрешки Simple Smile.Ти,nedalinchi ,кога си пак на преглед?

# 79
  • Мнения: 188
между 9-13 трябва да ида в клиниката за запис на тоновете,иначе минах аз кардиолога и алерлога.Останаха кръвните и ХИВ,а и анестезиолога. И аз мисля че с основнте покупки приключих,половината дрешки веч е са изпрани и изгладени абе с две думи мисля че няма да ме изненада бебочето.  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 39
между 9-13 трябва да ида в клиниката за запис на тоновете,иначе минах аз кардиолога и алерлога.Останаха кръвните и ХИВ,а и анестезиолога. И аз мисля че с основнте покупки приключих,половината дрешки веч е са изпрани и изгладени абе с две думи мисля че няма да ме изненада бебочето.  Simple Smile


Като чета коментарите ви и така се вълнувам  Heart Eyes - то не ви останало -още малко и ще гушнете бебчето!!!   bouquet
Имам и едно питане...?  newsm78 Когато отидете да се запишете за раждане (30 дена преди термина), тагава ли се консултирате с лекарите акушер- гинеколог, кардиолог и алерголог...или как е??? И трябва ли предварително да си запазим час, за да се срещнем с този който ще ме запише? Ох много въпроси май станаха....  Tired

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 579
между 9-13 трябва да ида в клиниката за запис на тоновете,иначе минах аз кардиолога и алерлога.Останаха кръвните и ХИВ,а и анестезиолога. И аз мисля че с основнте покупки приключих,половината дрешки веч е са изпрани и изгладени абе с две думи мисля че няма да ме изненада бебочето.  Simple Smile


Като чета коментарите ви и така се вълнувам  Heart Eyes - то не ви останало -още малко и ще гушнете бебчето!!!   bouquet
Имам и едно питане...?  newsm78 Когато отидете да се запишете за раждане (30 дена преди термина), тагава ли се консултирате с лекарите акушер- гинеколог, кардиолог и алерголог...или как е??? И трябва ли предварително да си запазим час, за да се срещнем с този който ще ме запише? Ох много въпроси май станаха....  Tired

Не се притеснявай, всички имат много въпроси, особенно в началото. Като дойдеш да се запишеш минаваш в болницата само АГ. Другите лекари ги минаваш в Бургас. Можеш да се запишеш ако имаш някой лекар в предвид, иначе не е задължително.

# 82
  • Мнения: 39
Не се притеснявай, всички имат много въпроси, особенно в началото. Като дойдеш да се запишеш минаваш в болницата само АГ. Другите лекари ги минаваш в Бургас. Можеш да се запишеш ако имаш някой лекар в предвид, иначе не е задължително.
[/quote]

А в коя седмица от бременността се минава при другите лекари???

# 83
  • Мнения: 45
Еее, малко неприятно, че малката Калийка е в кувьоз, но вярвам, че ще се оправи бързо. По този повод, psychology, кажи колко струва престоя в кувьоз. Все въпроси имам и аз, но такива сме Девите- вечно притесняващи се обикновено за глупости. Embarassed Heart Eyes

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 420
Ахой! Днес ми свалиха конците...ден велик! Да ви се оплача - настинала съм Tired днес ходих по лекари..че за мен не ми пука, ама за малкия Tired Сега се лекуваме с хомеопатично средства. Ох....

За иследванията - ларита, говори с доктора, който ще те изражда от клиниката ( или ако нямаш избор на екип, с лекаря от клиниката който ще ти прави прегледите). Той ще ти каже кога, но като те гледам, ти е раничко още Hug

# 85
  • Мнения: 193
Видът на темата е много готин, подреден, с достатъчно инфо, благодаря на авторката.
Но въпреки инфото на първа страница, аз пак имам въпроси. Гледам имената на анестезиолозите и не виждам името на д-р Панова там. А някой в първата тема беше споменал, мисля Мели беше, че на нейното секцио е била тя. Та ..... работи ли в Дева Мария или не?

И друго, заведението си е болница и ако отида по никое време, нощно имам предвид,  с проблем там, ще ми се обърне внимание, нали?

# 86
  • Мнения: 29
Мамиии, Laughing искам да ви попитам има ли някоя от вас която се е записала за курса за бременни-БИБЕРОН?Аз се записах.За 10-ти.
Да си се знаем де  Party  Hug

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 21:17 от detelina_bakalova

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517

И друго, заведението си е болница и ако отида по никое време, нощно имам предвид,  с проблем там, ще ми се обърне внимание, нали?

Днес писах точно това- водихме снощи малкия с проблем.Вниманието си е внимание,няма две мнения,иска ми се да имаше и детска консултация там.

# 88
  • Мнения: 193
Тенкю за оговора. Аз прочетох, че сте водили Бобсъна , но понеже ти роди там се зачудих дали не ползваш онзи пакет с едномесечното обгрижване на детето. Затова попитах, принципно.
Иначе е добре това, да има алтернатива за среднощни критични ситуации.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 420
Видът на темата е много готин, подреден, с достатъчно инфо, благодаря на авторката.
Но въпреки инфото на първа страница, аз пак имам въпроси. Гледам имената на анестезиолозите и не виждам името на д-р Панова там. А някой в първата тема беше споменал, мисля Мели беше, че на нейното секцио е била тя. Та ..... работи ли в Дева Мария или не?

И друго, заведението си е болница и ако отида по никое време, нощно имам предвид,  с проблем там, ще ми се обърне внимание, нали?

 Peace таке, Д-р Панова беше на моето секцио. Много мила жена а и добър лекар - - не на последно място Peace

Общи условия

Активация на акаунт