Аптамил 1 и Аптамил комфорт 1

  • 5 643
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте!Моето бебче хапва сухо мляко Аптамил 1 но се запича от него и сега минахме на Аптамил комфорт 1.Как мислите правилно ли съм постъпила и дали ще и помогне?

# 1
  • Мнения: 117
Не съм сигурна че преминаването от Аптамил 1 на Аптамил комфорт 1 ще реши проблема, но ти си познаваш най-добре бебчето. За мен изпитаното решение при запек е мляко с пробиотици. Лично аз давам такова и никога не сме имали проблем. Лактана БИО или Хип розов са млеката.   bouquet

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Не съм сигурна че преминаването от Аптамил 1 на Аптамил комфорт 1 ще реши проблема, но ти си познаваш най-добре бебчето. За мен изпитаното решение при запек е мляко с пробиотици. Лично аз давам такова и никога не сме имали проблем. Лактана БИО или Хип розов са млеката.   bouquet
Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 735
На дъщеря ми Аптамил Комфорт1,а после и 2 и действаха много добре и пребори запека.По-добре си направила,че си дала мляко на същата фирма, отколкото съвсем различна марка.Малките бебета са чувствителни на смяна на АМ.

# 4
  • Мнения: 66
Здравей Инка.Колко време след като минахте на комфорта се изака и подейства това мляко.

# 5
  • Мнения: 101
Здравейте! Ние също сме на Аптамил Конфорт 1, но да ви кажа честно само докато пиеше само него изхожданията му бяха редовни и с нормална консистенция. След като се захранихме нещата не са същите. Има страшен запек и все му давам разхлабващи пюрета, спрях зеленчуковите и пак същото. Все пак се изхожда , но твърдичко. Но всичко зависи от организма на детето. Незнам дали е наследствено, но и голямото ми дете беше с запек до 2г.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 735
Здравей Инка.Колко време след като минахте на комфорта се изака и подейства това мляко.
Не си спомням точно,но след като премина на него нямахме никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт