Тибетската гъба, която се отглежда в мляко

  • 143 645
  • 531
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 162
Здравейте, във Варна съм и си търся дрожди за да си правя домашен кефир. До сега пиех комбуча, нея си я купих от специализирана фирма, но за кефир на откривам, освен готова напитка. Моля да ми помогнете от къде да си намеря. Благодаря!

# 526
  • Мнения: 92
Момичета,сега разбирам защо повечето привърженици на кефира държат лично да предават гъбата!В случай,че някой се откаже да си вземе пратката,гъбата загива или се разболява,докато се уточнят подробностите.Винаги съм била много отзивчива относно пратките,но за в бъдеще това май ще се промени.Спомням си как преди време буквално умолявах една жена да ми изпрати гъба,но тя непреклонно настояваше за лично предаване и така и не получих гъбата по куриер.Сега я разбирам.За съжаление,има несериозни хора,които не разбират,че тази гъба не е просто предмет на любопитство,а си е жив организъм,който изисква грижи.
Съжалявам за негативния пост.
Пожелавам хубав и усмихнат ден на всички bouquet Hug

# 527
  • Мнения: 2
Здравейте, искам някой да ми прати гъба, защото в нашия град няма никой... гъбката ще я взема на 100 % вече месец търся, трябва ми, може ли някой да ми влезе в полижение и да ми прати. Благодаря Ви !

# 528
  • София
  • Мнения: 3 479
Здравейте!  bouquet
Много изчетох за тибетската гъба и кефира.
Няколко пъти си купувам кефир от "Берьозка", но стигнах до извода,че най- вероятно има консерванти, за да е трайна напитката.
Майка ми е с тумор в гърдата, не иска да ходи на лекар (възрастна, но много подвижна е) и ми се иска с нещо да си подсили имунитета.
Молбата ми е ако има някой повече от гъбката да ми даде. В София съм.
Благодаря предварително! Simple Smile

# 529
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Търся и аз кефирени зърна. От Перник съм. Вкусът на кефира никога няма да забравя - уникален!

# 530
  • Мнения: 1
Здравейте, търся някой да ми подари оцетна гъба,а също заменям чаена гъба(комбуча) за оцетна... Георги 0887839336  newsm10

# 531
  • Мнения: 35 961
Моля дискусията да продължи в тази тема:
Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

Общи условия

Активация на акаунт