FARM VILLE - четвърта тема - сей, бери, сей, бери!

  • 34 527
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 907
Новата котка ми се появи като намерена. Уж я спасих, а не ми даде да я публикувам. А вчера същото стана с една розова крава.
Мрън.

Не ти се е появила като намерена, а съобщението е, че "Има нова котка в Магазина за купуване!".
Просто и новините около фермата излизат по един и същи начин, като останалите съобщения за намерени животни, торене и т.н. - то всъщност друг начин няма. Но е хубаво да се чете какво точно пише на съобщението, което се появява  Wink !

# 676
  • Мнения: 22 522
Е, някоя добра душа ми прати елен, или лос, каквото е там. )))))

# 677
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз си осинових Рудолф  Laughing

# 678
  • София
  • Мнения: 4 907
Е, някоя добра душа ми прати елен, или лос, каквото е там. )))))

 Wink Hug  bouquet

# 679
  • Мнения: 7 037
Вече имам 4 еленчета. Wink Аз за съжаление сутринта рано пращах подаръци и си изчерпах лимита. Ще пращам утре от новите неща на моите съседи. Peace

# 680
  • София
  • Мнения: 11 131
Един час ме нямаше и се появиха еленчета, значи да чакаме и елхички, логично...  Wink

Ха вредих се и аз за Рудолф и се появи и рижав котак.  Laughing

# 681
  • London
  • Мнения: 292
Има и елени за осиновяване.

# 682
  • Мнения: 42
Някой светна ли се за ексклузивните подаръци?

# 683
  • Мнения: 83
Защо не мога да си стопирам човечето? Или трябва на всяко влизане да го затварям?

# 684
  • София
  • Мнения: 11 131
Защо не мога да си стопирам човечето? Или трябва на всяко влизане да го затварям?

Трябва да го оградиш там където е, когато влизаш.

# 685
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро  bouquet
И аз съм от ранобудните. Малкия ми прин стана в 6:30 и искаше да ходи на градина. И аз си имам еленче, и с нетърпение чакам елхички и т.н. да пуснат. А искам и още едно уголемяване на фермата. Аз съм на 34 ниво, но нямам още пари да си купя вилата, мръннннннннн.
Пратих няколко покани, а който има желание аз съм niq_vdv@abv.bg  Hug

# 686
  • London
  • Мнения: 292
А, тоя елен за осиновяване е като недоразумение в техниката, толкова е нелеп, че е .... ooooh!

# 687
  • София
  • Мнения: 11 131
А, тоя елен за осиновяване е като недоразумение в техниката, толкова е нелеп, че е .... ooooh!

Явно коледния дух е подминал вашата ферма госпожо.  Mr. Green

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро утро колеги фрмери Grinning
Аз съм само 22 ниво ,но пък е страшно забавно Grinning
Ако си търсите съсед моля заповядайте-Недялка Георгиева.
Ще се старая да торя и помагам Wink

А сега и аз чакам някой да обясни как да изпратим от специалните подаръчета Grinning

# 689
  • Мнения: 0
Някой светна ли се за ексклузивните подаръци?

Тях може да пращаш когато влезнеш през www.farmville.com

Farmville пусна за "осиновяване" северен елен "Clumsy Reindeer!
Този елен е различен от този който подаряваме. Казва се “Clumsy Reindeer” и може да го получим като го "осиновим" от стената с новините.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт