"Икариам" е вече обновен и сме в битки нощ и ден! - 3 тема

  • 25 116
  • 390
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 274
Писах ти, виж си личните в Икариам. Wink
Не сме в един Съюз де, в различни сме.  Peace

# 376
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
А намерих те бре... DLC  wavey за първи път виждам този съюз. Светът явно се  е разрастнал   newsm62

# 377
  • Мнения: 6 274
А намерих те бре... DLC  wavey за първи път виждам този съюз. Светът явно се  е разрастнал   newsm62

Да ти кажа честно, аз бях мноооооого дълго във ваканция и сега просто влязох в първия попаднал ми пред погледа Съюз.
Те май са се обединили с Гард, нещо такова.

# 378
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
 и тези не ги знам. Алфата-минавам, наобикалям, строя. Обмислям да  се преместя, защото е безмислено само да вдигам сгради и нищо да не се случва

# 379
  • Мнения: 6 274
Заповядай при мен, да клюкарстваме по съседски!  Mr. Green Laughing

# 380
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Джуличка, ти да не би да си влязла във Вендета? И аз не съм разбрала?  newsm78

# 381
  • Мнения: 6 274
Джуличка, ти да не би да си влязла във Вендета? И аз не съм разбрала?  newsm78

 Joy

Ми, де да знам.  hahaha
DLC се казва Съюзът. Rolling Eyes
Нъл ти казвам, че се набодох там само, за да не ме грабят, иначе не взимам никакво участие в битките им, та аз имам само около 2000 генерала, даже по- малко. Embarassed
В момента съм се отдала на фермене и яко строене, по- нататък и армия.  Wink

# 382
  • Мнения: 0
Доста хора я играят тази игричка , а аз си мислех ,че я блъскат само дечурлигата като мен. Grinning

# 383
  • Мнения: 6 274
Ами, вдетиносваме се и ние, какво мислиш.  Mr. Green Laughing

# 384
  • Мнения: 2 774
Хаха..
Как, бре, то те повечето вече се отказаха, ти пък се учудваш, че изобщо е имало.  Laughing


Регистрирах се в играта преди да родя големия син, активно играх до преди година, стига толкова  Joy.

# 385
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Джуличка, това е най-якия съюз  Sunglasses. Аз бях активен боец и дипломат на DLC, но сега нямам много време, а и май ми е поомръзнало вече, та съм проста ферма, но помагам поне се ресурс и събирам пари за войска, че боевете са ми на 3 дена път с камили  Mr. Green

# 386
  • Мнения: 6 274
Хм, заинтригува ме! Thinking
Да не сме съседки? newsm78

# 387
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Сега съм ваканция, че напоследък и от други игри време не ми остава  Embarassed, а и лятото имам по-малко време за компа. Аз и преди съм ти казвала, във всички светове съм Кимстер  Mr. Green

# 388
  • Мнения: 6 274
Сега съм ваканция, че напоследък и от други игри време не ми остава  Embarassed, а и лятото имам по-малко време за компа. Аз и преди съм ти казвала, във всички светове съм Кимстер  Mr. Green

Е, то ти си казвала, ама трябва и акъл!
Кой да помни?! Embarassed
Ок, пиши, като се върнеш. Wink

# 389
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Джули, от съюза DLC долу горе на какви координати сте? Че мойте острови са на 36-37-38. Да не сте на 10:...15: и пак да си стоя сгради заблудена?

Общи условия

Активация на акаунт