tatkoto - edno porasnalo dete

  • 4 817
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
 Imam problem! Moq myj e edno porasnalo dete, no....
 Tolkowa mnogo iskahme dete i sled dwa spontanni aborta, naj-nakraq zabremenqh i rodih edno prekrasno momchence, koeto sega e na 1 god. i 5 meseca. Tatkoto w nachaloto beshe mnogo entusiaziran, dori do 40-iq den samo toj go kypeshe i mnogo mu se radwashe,No .... i do tuk s prekrasnata prikazka. Deteto rasteshe, grijite za nego stawaha wse poveche i poweche ... , a tatkoto reshi che weche mu e omryznalo da byde tatko i zapochna wse po-kysno da se pribira. Ponqkoga go nqma po celi nosti, a az sym sama s deteto... dori nqmame babi, koito da ni pomagat ili da se zainterisuwat ot deteto, ama towa e druga tema. az sama si go gledam, dori do magazina ne moga da otida bez nego, nawsqkyde go mykna s men. Da  ne goworim, che wecher izobsto ne moga da izlqza, a moq myj postoqnno po banketi i sbirki s priqteli i priqtelki. Dori si ima i lubownici ( za dwe znam sys sigurnost) a i ne se krie - ednata ni e sysedka. Ne iska da si hodi a samo me natowarwa , obijda i psuwa po cql den i kazwa che az sym sluginq i trqbwa da mu se podchinqwam i izpylnqwam kakwoto mi kaje.
Molq wi pomognete mi... #2gunfire ste se grymna nqkoj den.
 Dori sega iska da mi prawi wtoro bebe, za da mi e gadno, taka kazwa toj. smile3515 smile3511

# 1
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
ти си в много трудна ситуация и незнам какво да те посъветвам,но ако бях на твое място щях да съм се махнала от отдавна от този човек.като не вижда малкия известно време мисля че ще му стане тъжно и ще те моли за прошка,но незнам всеки човек си е различен.

# 2
  • Мнения: 2 978
Миличка, незнам какво да те посъветвам, защото точно тук където си пуснала темата има доста татковци, а те винаги са на обратното мнение Sick (майтап)

Нека те да ти кажат, как виждат нещата от своята гледна точка.

Аз лично не бих изтърпяла мъжа ми да си ходи наляво и надясно с любовниците си и то пред очите ми.

Но си помисли от какво пък произлиза неговото спиране да гледа детенцето?
Може нещо и ти да си направила, което да го е подтикнало към това.

Майка ми казва: "В една връзка никога само единият не е виновен."

Щом той не иска да си ходи..отиди си ти....

Това последното направо ме #2gunfire...
Цитат
Dori sega iska da mi prawi wtoro bebe, za da mi e gadno, taka kazwa toj.

Не мислиш ли, че това зависи и от теб? newsm78

# 3
  • Мнения: 3 537
Аз лично не бих изтърпяла мъжа ми да си ходи наляво и надясно с любовниците си и то пред очите ми

Щом той не иска да си ходи..отиди си ти....

Това последното направо ме #2gunfire...
Цитат
Dori sega iska da mi prawi wtoro bebe, za da mi e gadno, taka kazwa toj.

Не мислиш ли, че това зависи и от теб? newsm78
И аз съм на същото мнение Sick #Cussing outНяма ли при кого наистина да отидеш?

# 4
  • Мнения: 7 186
Боже! Защо го търпиш?? Аз мисля, че си му позволила да ти се качи на главата.
Ако бях на твое място и секунда повече нямаше да остана при него, камо ли да му слугувам, че и да му търпя обидите и любовниците...
Спасявай се, докато е време, с такъв човек не виждам какво бъдеще те чака.

# 5
  • Мнения: 1 761
изходи от ситуацията:
 
за него

1.отрова за мишки в храната му.
2.стрити люти чушки посипани по гащите му.
3.отвара от татул в бирата-води до импотентност 100%.
   

за теб


1.спирала или противозачатъчни таблетки.
2.нова прическа.
3.най-обикновено въже за скачане-трябват ти 10 минути на ден за да се поддържаш във форма.
4.никакъв секс с мъжа ти-поне 3 месеца.


след това сама ще разбереш какво да правиш.
Не забравяй,че никой не може да те унижава,АКО ТИ НЕ МУ ПОЗВОЛИШ.

# 6
Леле Kartinke,
аз те мислех за мила картинка ама ти ме удари в земята,
какъв татул, каква отрова за мишки!!!!!
Какво говориш???
Това не е начина. Нека никой да не си го помисля, камо ли да го прави.
Живота е прекрасен!!!!! Всеки греши. Когато не можеш да живееш с един човек е нормално да се разделите, а не да го унищожиш.

А пък чета много теми от този сорт: татковците се изморили да бъдат татковци.
Абе момичета, къде ги намирате такива???
Или аз нищо вече неразбирам, или света се е променил без да усетя???
Желая Ви щастие!!!

# 7
  • Мнения: 265
Naj-loshoto e che toj jiwee u doma, a ne az u tqh. Ako imashe kyde da otida i sekunda nqmashe da stoq s nego. No toj ne iska da si hodi. Kolko pyti sym mu kazwala da se maha, che ne iskam da jiweq s nego, no toj ne ta ne. Zimata se bqhme razdelili za mesec i polowina. Toj me moli pak da se syberem i az nali sym meka Mara se syglasih. Nestata gore-dolu bqha dobre do predi mesec, no sega pak zapochna sys starite nomera. Lqtoto beshe bezraboten i az go izdyrjah ( s edno majchinstwo - dete i myj) i se beshe krotnal togawa. Sega si nameri hubawa i dobre platena rabota i pak pochna..... :2gunfire #2gunfire

# 8
  • Мнения: 265
 Blagodarq kartinke Party moje i taka da naprawq, dano da pomogne Simple Smile

# 9
  • Мнения: 7 186
Айде бе, не можело да го изгониш- на такъв направо му изхвърлям багажа през терасата и сменям ключалките. smile3513
Ако това, което си описала отговаря на истината просто думи нямам- живее при теб, лентяйства, ходи по цели нощи по банкети, има си официални любовници, не ти помага и на всичкото отгоре ще те нарича слугиня и че трябвало да изпълняваш каквото те каже. Shocked
Рядко давам крайни мнения, но в случая /ако е наистина такъв, какъвто го описваш/ тоя тип е пълен боклук. А ти явно си с мек характер, което за такива типове е дар Божи- позволява си да те тъпче и унижава, за да подхранва собственото си самочувствие. Гони го и се спасявай, защото живота си върви...Дори и с дете никога не е късно да откриеш човек, който да е достоен за теб. Имаш жилище, което е хубаво, дано да имаш и роднини, които да ти помагат.

# 10
  • Мнения: X
Сменяш ключалките и багажа пред вратата да си го събира иначе циганите ще го вземат.  Joy Joy Joy
Само дето аз смених ключалката и после му дадох ключ, тъй че хубаво си помисли...да не вземеш и ти така да сгафиш.  Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 1 761
Леле Kartinke,
аз те мислех за мила картинка ама ти ме удари в земята,
какъв татул, каква отрова за мишки!!!!!
Какво говориш???
Това не е начина. Нека никой да не си го помисля, камо ли да го прави.
Живота е прекрасен!!!!! Всеки греши. Когато не можеш да живееш с един човек е нормално да се разделите, а не да го унищожиш.

А пък чета много теми от този сорт: татковците се изморили да бъдат татковци.
Абе момичета, къде ги намирате такива???
Или аз нищо вече неразбирам, или света се е променил без да усетя???
Желая Ви щастие!!!


Иване,понякога и аз като ета тук се чудя как може да има такива мързеливи мъже и такива търпеливи жени.Съгласна съм,че отровата за мишки и татула са твърде крайна мярка,но за да стигнеш до нея трябва да си пробвал всичко останало и да нямаш сили да търпиш повече.Аз не съм привърженик на идеята да търпиш унижение,обиди и липса на обич "заради децата".Човек има само един собствен живот и е глупаво да го пропилява играейки реална роля на изтривалка.
Ако съм 150 кг дебела,нямам зъби,имам бръчки и накуцвам с единия крак може и да не се явя на конкурс за красавици,но винаги ще изисквам добро отношение и уважение към себе си ,защото съм жена.И ако не получа добро отношение и уважение в мен ще се събудят всички противоположни каества на доброто- ще съм зла та чак опасна.Да помогнеш на лщбимия мъж в беда, да проявиш търпени и грижовност, когато той има нужда от това е едно.Да позволяваш на някакво разгонено мъжко животно да те мачка и обижда и да страдаш непрекъснато-съвсем друго.
Затова изобщо не бих се поколебала,ако мъжа ми се държи като споменатия в темата.Но той не го прави,затова му правя закуска всеки ден.

# 12
  • Мнения: 265
Аз смених клщчалката, мо след като се събрахме пак му дадох ключ. Наколко пъти му събирах багажа и го изхвърлях, но той разбиваше вратата и пак влизаше и си хвърля багажа на земята и ляга да спи.

# 13
  • Мнения: 7 186
Наколко пъти му събирах багажа и го изхвърлях, но той разбиваше вратата и пак влизаше и си хвърля багажа на земята и ляга да спи.

Боже, ти сериозно ли? Shocked

# 14
"Иване,понякога и аз като ета тук се чудя как може да има такива мързеливи мъже и такива търпеливи жени.Съгласна съм,че отровата за мишки и татула са твърде крайна мярка,но за да стигнеш до нея трябва да си пробвал всичко останало и да нямаш сили да търпиш повече.Аз не съм привърженик на идеята да търпиш унижение,обиди и липса на обич "заради децата".Човек има само един собствен живот и е глупаво да го пропилява играейки реална роля на изтривалка.
Ако съм 150 кг дебела,нямам зъби,имам бръчки и накуцвам с единия крак може и да не се явя на конкурс за красавици,но винаги ще изисквам добро отношение и уважение към себе си ,защото съм жена.И ако не получа добро отношение и уважение в мен ще се събудят всички противоположни каества на доброто- ще съм зла та чак опасна.Да помогнеш на лщбимия мъж в беда, да проявиш търпени и грижовност, когато той има нужда от това е едно.Да позволяваш на някакво разгонено мъжко животно да те мачка и обижда и да страдаш непрекъснато-съвсем друго.
Затова изобщо не бих се поколебала,ако мъжа ми се държи като споменатия в темата.Но той не го прави,затова му правя закуска всеки ден."

Картинке,
ти пак ме удари в земята, шапка ти свалям за постинга.
Къде ли не се вра в Интернета и никъде не прочетох жена сама да се опише така. Навсякъде са русокоси хубавици със сини очи и т.н....
Ти написа истината, а това е трудно.

"но винаги ще изисквам добро отношение и уважение към себе си ,защото съм жена"

Не защото си жена, а защото си член от едно семейство, и защото в семейството всички имат право на това!!!
Пожелавам ти много много семейно щастие!!!

# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Чак толкова ли го обичаш?
Ама моляте - един ден или сина ти в лицето ще ти каже, че си боклук - щото татко му се държи с теб като с такъв или таткото собственоръчно ще го учи да ти вика така...
Какво значи да крадеш от парите за детето - майчинството за да хрантутиш един мръшляк дето търси де да си го топне????  #Cussing out #Cussing out
Ти какво - нямаш достойнство ама и детето си ли не обичаш?????
И къв е тоя дето ще си седи с две любовници и ще яде от парите дето държавата ги дава за детето му??? Смръдльо някакъв си...
Ма ти си за бой - като нямаш очи да гледаш на какво те прави ще имаш гръб да носиш последиците!
Извинявай ме - но много ми дойде това, че си харчила майчинството за мухльо с две любовници, дето не си поглежда детето и само те обижда!
Айде продължавай да ощетяваш малкия заради татко му - щото той бил непораснало дете!

# 16
  • Мнения: 254
 Този ми ти момък, ей сега беше в чата и говореше глупости само! ShockedНе е истина какъв ръб е SickА ти мила ми алабала не се оплаквай тук ами си решавай живота сама, защото ако не си помогнеш сама няма кой да го направи! При положение , че апартамента , където живеете е твой и ти не можеш да го понасяш този тип, незнам какво още чакаш! Помисли най-после за това дете и се вземай в ръце!

# 17
  • София
  • Мнения: 11 116
Този ми ти момък, ей сега беше в чата и говореше глупости само! ShockedНе е истина какъв ръб е SickА ти мила ми алабала не се оплаквай тук ами си решавай живота сама, защото ако не си помогнеш сама няма кой да го направи! При положение , че апартамента , където живеете е твой и ти не можеш да го понасяш този тип, незнам какво още чакаш! Помисли най-после за това дете и се вземай в ръце!

 
  202uu

Съгласна съм !

# 18
  • Мнения: 53
В такива случаи не мисля, че трябва да се нахвърляте върху жената - тя се е обърнала към вас за подкрепа, а не за обиди и още унижение! Помислете си на нейно място как бихте се чувствали вие! Щом тя е родила дете и е живяла с този мъж, значи го е обичала, за сега - не знам.
Според мен, Алабала, трябва да се обърнеш за помощ към някой близък - роднина или приятел и твърдо да решиш какво точно искаш да правиш - да се разделиш или да останеш с този мъж, като трябва много внимателно да си прецениш последствията. Знам, че в малък град е трудно да си сама майка, но винаги можеш да напуснеш Габрово, да си дадеш апартамента под наем и да отидеш някъде другаде. Щом получаваш майчинство и вземаш някакъв наем, ще успявяш да се оправяш поне докато детето не тръгне на градина. Аз на твое място бих постъпила така, още повече че и аз съм от Габрово и знам каква клюкарщина е, но вече от доста време не съм там. А това, което твоят мъж прави си е насилие и имаш право да изискваш от Социалните служби поне консултиране  с психолог или социален работник.

# 19
  • Мнения: 149
Миличка,

Първо не мисля, че това описание, което си дала на таткото може да се нарече "пораснало дете". Според мен това е поведение на един безотговорен и безскрупулен Мъж.
Съгласна съм с предишните постинги, че когато една връзка не върви, виновните са двама. Но, каквато и да е твоята вина в случая (ти си знаеш най-добре), в никакъв случай не заслужаваш подобно отношение. Най-малкото, защото си майка на неговото дете.....
Ако продължаваш да толерираш поведението на мъжа си, ще страдаш не само ти, а и детето ти. А в крайна сметка то може да се научи от "баща" си да се отнася с теб по същия начин.....
Ако не можеш да се справиш сама, помоли някой приятел/приятелка....
Започни наново живота си и запази достойнството си....

# 20
  • Мнения: 3 569
Ти или си луда да търпиш точи човек или това е поредната измишльотина, която се публикува в този форум ...

# 21
  • Мнения: 265
deja pere ,
  наистина бих се радвала ако е измишльотина. Надявам се на теб никога да не ти се случи да попаднеш в такава ситуация , нито на някой твой близъл. Желая ти успех!
 bouquet newsm17

# 22
  • Мнения: 265
 Благодаря на тези които ми съчувстват и подкрепят. Наистина съм в много трудна ситуация. Нямам близки, които да ми помогнат, а на майка ми изобщо не мога да разчитам. Нея не я интерисуват моите проблеми, а и казва : "Койтоима деца да си ги гледа" и "Да си стояла у дома,а сега като си поела по този път страдай си, не мога да ти помогна". А и зарадаи него почти не ми останаха приятели. Не ми дава да се виждам с тях и  ме ревнува без повод дори и от сянката ми.

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Жалко за майка ти ако наистина го мисли това дето ти го е казала! Нещо чудно, че търпиш мъжа ти - той прилича на майка ти!
Но заради децата и себе си вземи се отърси от неувереността и изгони мъжа си! Ще се справиш и сама! Има жени които биха излезнали и на улицата но не биха търпяли това положение! Ти просто си несигурна в себе си - но повярвай ми, колкото повече той те мачка толкова по-несигурна ще ставаш! ЗАтова стегни се и го изгони! И не се поддавай да си го върнеш!
Ти и сега се оправяш сама с всичко, като го махнеш от живота си просто ще ти олекне!
МОля те, само ми дай поне една наистина истинска причина да го държиш в къщата си - пари не носи, за детето не се грижи, с теб най-вероятно не спи... Е за какво ти е? Да ти яде яденето и може би да започне да води к**те си в спалнята ви? Детето да почне да се чуди що татко ходи и при други жени? ЗАЩО ти е като не зависиш финансово от него??? ТА ти си гледала и него до скоро? Значи ще се оправиш пак сама!
Успех и бъди силна - не давай нито майка ти, нито той да продължават да те мачкат, още повече, че не си ти виновна както го докарва майка ти! С голям кеф бих и казала че се е провалила като майка щом в този толкова тежък миг не може даже морално да помогне на дъщеря си!
  bouquet Успех и мисли бързо преди съвсем да се прекършиш!

# 24
  • Мнения: 260
Миличка, нашия татко е пораснало дете, защото седи пред компа по цял ден, трещи на Warcraft и не мисли дори да завършва така нареченото си висше.  Твоя никакво дете не е, ами някакъв изрод. Между другото, на колко години сте двамата? Не знам какво да те посъветвам, и моя житейски опит не е особено богат, но побесняк като ти прочетох темата, заболя ме сърцето за теб, честно ти казвам. Нямаш ли към кого да се обърнеш, приятелки, или някой мъж приятел, дето да те защити или да го изхвърли ако пак се опита да разбие вратата, а и един бой да му тегли. Той явно е някакъв малоумник с комплекс за малоценност, след като се държи така и не иска да си ходи, а стои при теб да те тормози. Ако намериш парички отнякъде, сложи си хубава врата, дето да не може да я разбие и му изхвърли багажа в някоя кофа, точно прди да мине камиона. Детето ти не трябва да живее с такъв баща, представи си какъв модел ще му бъде? Ако още го обичаш и това те спира, осъзнай се, той не заслужава да бъде обичан.  Кураж мила, опъни му се!

# 25
  • Мнения: 254
В такива случаи не мисля, че трябва да се нахвърляте върху жената - тя се е обърнала към вас за подкрепа, а не за обиди и още унижение! Помислете си на нейно място как бихте се чувствали вие! Щом тя е родила дете и е живяла с този мъж, значи го е обичала, за сега - не знам.
Нямав никакво намерение да я нападам, преживяла съм точно нейния случай. Трябваше ми точно някой да ме "овика", за да се взема в ръце. Да обичах го, да бях глупава, но се взех в ръце и си поех пътя. Алабала желая ти успех и кураж, дано успееш да намериш себе си и да имаш смелост да поемеш живота си, без да има нужда да се тормозиш. Желая ти щастие  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 569
deja pere ,
  наистина бих се радвала ако е измишльотина. Надявам се на теб никога да не ти се случи да попаднеш в такава ситуация , нито на някой твой близъл. Желая ти успех!
 bouquet newsm17
Значи е истина - еми ти си луда да си с него, само това мога да ти кажа.

# 27
  • Мнения: X
Ама наистина. Обясни ни какво намираш в него, за да знаем как да те посъветваме... А пък аз предполагам, че това което си намирала в него преди отдавна вече е изчезнало...

# 28
  • Мнения: 265
Ох и аз не знам какво още намирам в него. Когато поиска може да е мил и внимателен. Дори след поредния алкохолно-развратен инцидент ми обеща да не пие повече никакъв алкохол (това беше преди 3-4 дни) и за сега го спазва. Започнали сме да правим ремонт у дома и казва че е вложил много пари и не мисли да се изнася. За сега се държи добре, но това е само временно , вече не му вярвам, че може да се промени. Отдавна чувствата са ми изстинали към него, но е внимателен с детето и наистина го обича.

# 29
  • Мнения: 2 332
алабала, дано не съм права, но знам че всяко чудо е за 3 дни... не мисля, че мъжът ти ще се промени, дори и да ти обещава. Това, че правите ремонт и че е вложил много пари според мен е поредното му извинение. Толкова от мен. В крайна сметка - ти живееш с него, ти решаваш. Успех!

# 30
  • Мнения: 1 735
Ох и аз не знам какво още намирам в него. Когато поиска може да е мил и внимателен. Дори след поредния алкохолно-развратен инцидент ми обеща да не пие повече никакъв алкохол (това беше преди 3-4 дни) и за сега го спазва. Започнали сме да правим ремонт у дома и казва че е вложил много пари и не мисли да се изнася. За сега се държи добре, но това е само временно , вече не му вярвам, че може да се промени. Отдавна чувствата са ми изстинали към него, но е внимателен с детето и наистина го обича.
Хитър е твоят човек-застрахова се с ремонт,за да може да ревне ,ако го изгониш пак.Добра вратичка за изнудване си е оставил.А с дете почти всеки човек е внимателен.Това дете ще порастне,ще започне да мисли,да чувства,да има собствено мнение,тогава или ще стане като баща си (ще мачка),или като теб(ще бъде мачкано).Има и 3-ти вариант,да се бори,ама тогава ще го спукват от бой,щото ще е на различно мнение...(примерно)
Имам една такава приятелка(твоето положение).Тя отдавна се прекърши и заживя "щастливо" с изрода на живота си. Ситуацията беше същата:апартамента нейн,колата нейна,тя работеше,а той не.Стигна се дотам ,че изрода й си докара любовница У ТЯХ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хиляди други любовници+ревност до дупка(от него към нея).Забрани да се вижда с приятели ,най-вече с мен,щото съм й давала кофти съвети  Mr. Green Та... девойката  не реагира навреме.Той й направи дечица(2 броя) и тя реши,че животът й е свършил.Сменяла е ключалки ,гонила го е ,но винаги го е прибирала обратно. И благодарение на това живее като затворник.Въобще не я виждам вече-все едно е умряла(не дай Боже),а беше мнооого свястно парче.Само дето изпусна момента и хитрецът успа да я СЧУПИ

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз имам една такава приятелка, но тя е серт и понякога минава всички, е, почти всички гарници...
Та гаджето и, не са се женили, имат две деца...три пъти го е гонила от дома си и три пъти го е прибирала след няколко месеца раздяла. Сега пича пак е вън и от няколко месеца реве, заплашва, виси и под балкона, спи по комшиите, пиянства, иска да се самоубива и да убива, спира и тока, рита по вратата, ченгета идват, сложил лепило в ключалката...ужас  Crazy Обаче тя този път твърдо е казала не!

И въпросният ми се струва като ангелче в сравнение с твоя хубостник- поне няма любовници...

Бъди твърда, един живот живееш сама ти, а помисли за детето- какво ще научи то от вас?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 057
Алабала, много е лошо това твое положение.
 Има една арабска поговорка: "нещо, което се е случило веднъж, със сигурност няма да се повтори, но нещо случило се два пъти със сигурност ще се случи и трети път". Колкото по-бързо вземеш мерки да предотвратиш подобно поведение от негова старана, толкова по-добре за вас с детенцето. Ако наистина няма кой да ти помогне, потърси организации, които предлагат помощ на жени подложени на домашно насилие -  http://www.novinar.org/main.php?act=news&act1=det&sql=MT … 3610ddc4b750bc8bd
 Сещам се за "Анимус" http://www.animusassociation.org/bg/projects.html
 Според мен този тип мъже никога не се променят и ти не трябва да се унижаваш  и да търпиш. Бъди силна и упорита, прекрати този тормоз. Не спирай да търсиш варианти.
Пожелавам ти много късмет и много щастие без това жалко създание:)))

# 33
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
теб те е страх да останеш сама, нали? и това как ще се оправиш сама? и какво ще обясниш на дететоа нали?

# 34
  • Мнения: 1 735
И аз имам една такава приятелка, но тя е серт и понякога минава всички, е, почти всички гарници...
Та гаджето и, не са се женили, имат две деца...три пъти го е гонила от дома си и три пъти го е прибирала след няколко месеца раздяла. Сега пича пак е вън и от няколко месеца реве, заплашва, виси и под балкона, спи по комшиите, пиянства, иска да се самоубива и да убива, спира и тока, рита по вратата, ченгета идват, сложил лепило в ключалката...ужас  Crazy Обаче тя този път твърдо е казала не!

И въпросният ми се струва като ангелче в сравнение с твоя хубостник- поне няма любовници...

Бъди твърда, един живот живееш сама ти, а помисли за детето- какво ще научи то от вас?
А! Същата история със самоубийствата и заплахите!Те явно  тоя тип мъже си приличат кат братя.
Дано устиска и не го прибере пак,щото моята приятелка и тя беше много серт,ама вече не е  Sick

# 35
  • Мнения: 1 753
Няма да чета другите мнения.
Ако бях на твое място - НА СЕКУНДАТА ЩЯХ ДА ПОДАМ МОЛБА ЗА РАЗВОД! Нещастник!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 36
  • Мнения: X
Ама вие женени ли сте въобще. Ако не сте, просто е въпрос на воля от твоя страна, при положение че и сега сама си гледаш детето не виждам от какво те е страх. И мен ме беше страх от самотата, много, много ме беше страх, ама сега като нямам друг избор и за 2-3 седмици се поокопитих... знаеш ли колко е хубаво, отрезвяш се някак си... и започваш да преценяваш истински важните нещата. Да живееш сам не е толкова страшно... се оказва. Обаждаш се на приятелки вечер, зяпаш Биг Брадър /ето тука няколко месеца ще го има/ - то си е голяма занимавка - по час, час и половина вечер - ти имаш ли толкова свободно време въобще. Оказва се, че аз не... така че всъщност нямам време да се сетя, че съм самотна... без още да е родено детето... Щом и кинти не носи...
Ако сте женени малко по-кофти... моичкия се оказа страхлив и няколко счупени чаши успяха да го изгонят, ама в твоя случай - с тази негова агресия - няма да свърши работа... не се сещам друго да те посъветвам. Ако е ревнив - па доведи ти някой вкъщи/ама то пък дали имаш време за това  newsm78/... Викаш детегледачка и си чукваш среща и после дома... Той пък да не вземе да го набие... ти си знаеш човека де, само давам идеи.   bouquet

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
За мен той не е едно порастнало дете, а едно голямо ГОВЕДО!!! На такъв му прерязвам гърлото докато спи без окото да ми мигне!
   Дано намериш изход от ситуацията, но се зареди с много търпение /което очевидно имаш де/!!!

# 38
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Мила, спасявай се докато е време....покрай мен има доста познати в подобно(не казвам същото) положение Shocked......и бъди сигурна, че те разбирам - в малкия град нещата са много по-трудни...знаеш какво имам в предвид....Успех!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 11 116
Няма да чета другите мнения.
Ако бях на твое място - НА СЕКУНДАТА ЩЯХ ДА ПОДАМ МОЛБА ЗА РАЗВОД! Нещастник!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ами те не са женени !
А и мисля че цялата работа е една лъжа и провокация ! Stop

# 40
  • Мнения: 265
vgmyc da wqrnoe nqmame brak, no ot tri godini viweem zaedno. Той не знае, че съм пуснала тази тема защото ако знае ще ме пребие. Той си мисли, че вие със Зу си правите майтап и случайно се заяждате с него в чата. Понякога влиза с моя ник за да види с кого си пиша. Съжалявам ако не си ме разбрала или има някакви недоразумения, но всичко което съм написала е самата истина

# 41
  • София
  • Мнения: 11 116
vgmyc da wqrnoe nqmame brak, no ot tri godini viweem zaedno. Той не знае, че съм пуснала тази тема защото ако знае ще ме пребие. Той си мисли, че вие със Зу си правите майтап и случайно се заяждате с него в чата. Понякога влиза с моя ник за да види с кого си пиша. Съжалявам ако не си ме разбрала или има някакви недоразумения, но всичко което съм написала е самата истина

Вече се чудя кое е истина и кое не . newsm78
Ако е истина вземи мерки някакви ...

Давам ти идея какво да направиш, ти ми казваш че вече бил послушен  #Crazy

Много заплетено стана ! Thinking

# 42
  • Мнения: 1 215
Наистина ако ситуацията е такава, каквото я описваш, събираш му багажа и през прозореца, сменяш ключалките, слагаш желязна врата и се  обаждаш на полицията. Те може и да с абезполезни в повечето случай, но за такив анеща вършат работа.
Плюс това не е толкова трудно ако те тормози да му изкараш и прокурорска забрана да не те доближава.
Дарлинг, ако си решила да си го търпиш никой, ама никой не може да ти помогне. И да се оплачеш, всички ще ти кажат: "Напусни го!". Не мисля, че това ще ти е особена утеха....

# 43
  • Мнения: 1 735
Наистина ако ситуацията е такава, каквото я описваш, събираш му багажа и през прозореца, сменяш ключалките, слагаш желязна врата и се  обаждаш на полицията. Те може и да с абезполезни в повечето случай, но за такив анеща вършат работа.
Плюс това не е толкова трудно ако те тормози да му изкараш и прокурорска забрана да не те доближава.
Дарлинг, ако си решила да си го търпиш никой, ама никой не може да ти помогне. И да се оплачеш, всички ще ти кажат: "Напусни го!". Не мисля, че това ще ти е особена утеха....
В полицията не обръщат никакво внимание на такива случаи.Едва ли ще се навият да дойдат,но дори и да го направят,с нищо няма да бъдат полезни!

# 44
  • Мнения: 1 215
Аз лично съм вадила такава заповед за бившо гадже. Повярвай ми, обърнаха ми внимание

# 45
  • София
  • Мнения: 11 116
Аз лично съм вадила такава заповед за бившо гадже. Повярвай ми, обърнаха ми внимание

Обръщат разбира се !
Но е по лесно да кажеш "няма смисъл" и да си заравяш главата в пясъка !

Каквото имах да кажа го казах на Алабала ! Спирам по темата, всеки си има глава на раменете, да си решава какво да прави !
Успех  Hug

# 46
  • Мнения: 1 735
Имах предвид обажданията при скандал.
За прокурорска забрана естествено ,че ще ти обърнат  внимание!

# 47
  • Мнения: 265
не съм се сещала за прокурорска забрана. Благодаря ви ще взема някакви мерки и после пак ще ви пиша какво е станало. Ама за такава заповед към полицията ли трябва да се обърна?

# 48
  • Мнения: 1 215
не съм се сещала за прокурорска забрана. Благодаря ви ще взема някакви мерки и после пак ще ви пиша какво е станало. Ама за такава заповед към полицията ли трябва да се обърна?

Първо- да. Те трябва да заведат дело и да го изпратят на прокурор след това. Само че трябва да посочиш ясно какво искаш. И ако извадиш такава заповед няма връщане назад- той не може да те доближава ама и ти него

# 49
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Алабала! Опъчай си акъла!!! Понеже се познаваме лично си позволявам толкова рязък тон! Едно дете можеш да го гледаш и сама, но станат ли две, какво ще стане? На издръжка ли ще разчиташ, на какво ли? А и сега ти е достатъчно трудно да насмогваш, а като тръгнеш на работа и трябва вечер да чистиш, переш, готвиш за 2 деца?!?!?! Shocked Shocked Shocked

Виждам, че си пуснала тема колко трябва да се изчака след първото секцио за 2-ра бременост!!!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Е, значи си взела окончателно решение!  Shocked

Не го казвам в никакъв случай с лоши чувства!!!

Последна редакция: пн, 03 окт 2005, 15:41 от Just a Girl

# 50
  • Мнения: 41
Здравей,много ти съчувствам за ситуацията!Но не позволявай да те мачка.Подкрепям напълно мненията на Картинка и лейди Мармалад.Изхвърли го на всяка цена от жилището,особено щом е твое!Ако трябва си издействай прокурорска заповед!Не знам ,но със сигурност има начин.
Жалко за наранените ти чувства,но ако той не се промени няма смисъл да си с него ( а за да разбереш дали иска да се промени,трябва да се разделите и то за доста повече време от месец-два).
Не се отчайвай,потърси помощ и подкрепа от приятели,близки.Желая ти да се справиш с трудното положение и
да срещнеш мъж,който да те обожава!Не е невъзможно,повярвай ми.

Сещям се и за още нещо.Ако прокурорската заповед по някакви причини не успее,обърни се към организация за защита на жените от насилие.Защото психическия тормоз и отказа да се изнесе са си насилие.Ако мога да помогна с каквото и да е,пиши ми на лични.

# 51
  • Мнения: 331
Алабала! Опъчай си акъла!!! Понеже се познаваме лично си позволявам толкова рязък тон! Едно дете можеш да го гледаш и сама, но станат ли две, какво ще стане? На издръжка ли ще разчиташ, на какво ли? А и сега ти е достатъчно трудно да насмогваш, а като тръгнеш на работа и трябва вечер да чистиш, переш, готвиш за 2 деца?!?!?! Shocked Shocked Shocked

Виждам, че си пуснала тема колко трябва да се изчака след първото секцио за 2-ра бременост!!!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Е, значи си взела окончателно решение!  Shocked

Не го казвам в никакъв случай с лоши чувства!!!

 newsm26

изхвърляй го.

# 52
  • Мнения: 1 343
Сега незнам какво е станало но ако друго не помогне ето един съвет и от мен Simple Smile
Сменяш ника слагаш снимка в нета и търсиш приятели от там. Не оставяй без приятели каквото и да ти струва защото докъто си сама си уязвима и той го знае .. Има хиляди примери за намерена истинска любов в интернет а намериш ли я лесно ще се отървеш от насекомото /паразита/.
Обърни се и към агенции които се занимават с домашно насилие...
И трябва да освободиш детето от вредното му влияние дано ме разбираш. Не трябва да допускаш да стане като него.
Пиши какво е станало стискам палци и не му позволявай да ти направи още едно дете.. Съжалявам че го казвам но ако стане помисли и за аборт в краен случай .
Даже и да станат две дечицата е по добре сама отколкото с такъв селски бек.
Стискам палци  Hug дано се справиш !

# 53
  • София
  • Мнения: 38 476
Ако искаш пиши ми на лични да ти дам координатите на моита адвокатка. И си купи ПОСТИНОР!

# 54
  • Мнения: 265
Такааааа! Най-накрая ми остана време да пиша по темата. Благодаря на всички ви за съветите и желанието да ми помогнете.
 Аз поисках помош от българските адвокати за правата на човека, но от та културно ми отказаха понеже не съм от София - както и да е. Обърнах се към полицията, за да ми издадат прокурорска заповед да се махне, но ми казаха че без предупреждение не може. Сега явно са го предупредили, защото страшно много се е променил. Дори е станал по-внимателен.
 И както се казва всяко добро води след себе си и по едно зло - така е. Бременна съм във втория месец. Не мога а и не искам да махам детето. Той е много щастлив от факта, че ще имаме дете (още едно) и се радва от това. Не знам дали заради детето или за свое собствено успокоение - за това само мога да гадая.
 Ами това е за сега ако има нещо ново ще ви информирам пак.
 

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Crazy тая тема не бях я чела, разгледах оттук-оттам. Работата е алабала. Нямам думи всъщност, удивявам се.  Crazy
Пожелавам ти здраве и дано отношенията ви се оправят със съпруга, лека бременност и живо, здраво бебче!

# 56
  • Мнения: 265
Благодаря ти за пожеланията кукумбер  и аз се надявам всичко да е наред! newsm78 Thinking

# 57
  • Мнения: 2 978
Алабала,
дано наистина се е стреснал от предупреждението.
Дано и се усети какво има до себе си.

Стискам палци всичко да е наред и да се радвате на щастието заедно.


Успех!!!  bouquet

# 58
  • Мнения: 265
здравейте отново.
Има развитие на нещата около въпросния татко. Преди две седмици ( в събота вечерта) се прибра пиян и изпочупи доста неща в къщи вкл. и компютъра, и входната врата, и прозорците в кухнята. Изхвърли телехона.Скъса всички кабели.И за капак аз бях подложена на физически тормоз. Удари ме няколко пъти с юмрук по тика (с все сила), а след това се опита и да ме удуши и всичко това пред очите на детето.
Аз го изгоних вече, сега няма право да исва в къщи без служебно лице.
В следствие на всичко направих и аборт. Не ме питайте за подробности. Още ми е болна тази тема и не ми се говори за това.
 Сега сме сами с малкия.
 Таткото се опита вчера да се извинява и разкайва, но аз съм твърда за сега и така мисля да е и за напред.
 Спирам да пиша, че постингът стана много дълъг. Това е!

# 59
  • Мнения: 2 332
Мила Алабала, съжалявам, че е трябвало да стане така, за да го изгониш... Пожелавам ти бързо възстановяване - физически и психически, и никога повече да не допускаш този БОКЛУК в живота си!

# 60
  • Мнения: 730
Ненавиждам такива "МЪЖЕ"-абсолютна ИЗМЕТ #2gunfire #2gunfire #2gunfire,не заслужава даже да си вижда сина,ама много се ядосах Close,съчувствам ти миличка,бъди силна и не му прощавай никога и и по никакъв повод Naughty!!!!!!!!!!

# 61
  • Мнения: 126
Каква история само! А като знам аз колко съм дребнава и как нямам проблеми, а сама си ги създавам!
Явно си много силна жена, възхищавам се на самообладанието ти. Не се ядосвай за бебето - така е трябвало да става, гледай напред и мисли за момчето си, и за себе си! Бащата не коментирам - дано успееш да почнеш на чисто и без него!

# 62
  • Мнения: 625
  Какъв е този ужас?Да не става въпрос за сериал?!Всичко ми се струва направо измислено!
   Алабала,ако всичко това е истина,ЗАБРАВИ,че можеш да прощаваш,защото веднъж простиш ли му,цял живот всичко това ще се повтаря,но във все по-сложен вариант!
  И ти НАПОМНЯМ  -  "Ако не си помогнеш сам и Господ няма да ти помогне!"

# 63
  • Мнения: 1 215
Съжалявам, че така се е получило, особено след като ти така се зарадва, че той се е променил. Но може би така е по- добре, защото няма да тормози теб и детенцето. Просто не омеквай и не го допускай обратно в живота си.  Знам че е лесно да се каже и не съм на твое място, но просто си представям какво ти е.

# 64
  • Мнения: 265
Благодаря ви за подкрепата.  bouquet
 Надявам се да остана силна и да не се поддам на изкушението да му простя. Той сега се разкайва и постоянно ме търси и ми се моли и извинявам, но не зная дали това не е театър, защото няма къде да отиде. Разбрах, че си е намерил квартира и се надявам скоро да се оправят нещата. Искам да продължа напред в живота, но без него.  newsm78 дано успея!!!

# 65
  • Мнения: 126
Баба Бог да я прости казваше: "Като гледаш да си вземаш мъж ще гледаш 3 неща - да не е пияница, курварин и ревнивец. Те са до гроб."

Та и аз така, това май съм гледала. С всичко друго се живее, ама с тези 3 не. А аз като гледам твоя май ги е спретнал в комбинация!

Още веднъж успех и не се връщай оттам, откъдето си тръгнала.

# 66
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
гледай да си твърда до край, че миналия път забременя...
защото може следващия път да посегне на детето!
дано лошото остане зад гърба ти, но ако не си твърда - той ще бъде твърд с теб /и уви ти ще си си виновна/
успех и мисли за сина си и с глават си, а не със сърцето си!

# 67
  • Мнения: 2 672
ами.....разведи се

# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В никакъв случай не прощавай!
Успех и всичко най-добро ти желя!Силно стискам палци!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт