tatkoto - edno porasnalo dete

  • 4 833
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 730
Ненавиждам такива "МЪЖЕ"-абсолютна ИЗМЕТ #2gunfire #2gunfire #2gunfire,не заслужава даже да си вижда сина,ама много се ядосах Close,съчувствам ти миличка,бъди силна и не му прощавай никога и и по никакъв повод Naughty!!!!!!!!!!

# 61
  • Мнения: 126
Каква история само! А като знам аз колко съм дребнава и как нямам проблеми, а сама си ги създавам!
Явно си много силна жена, възхищавам се на самообладанието ти. Не се ядосвай за бебето - така е трябвало да става, гледай напред и мисли за момчето си, и за себе си! Бащата не коментирам - дано успееш да почнеш на чисто и без него!

# 62
  • Мнения: 625
  Какъв е този ужас?Да не става въпрос за сериал?!Всичко ми се струва направо измислено!
   Алабала,ако всичко това е истина,ЗАБРАВИ,че можеш да прощаваш,защото веднъж простиш ли му,цял живот всичко това ще се повтаря,но във все по-сложен вариант!
  И ти НАПОМНЯМ  -  "Ако не си помогнеш сам и Господ няма да ти помогне!"

# 63
  • Мнения: 1 215
Съжалявам, че така се е получило, особено след като ти така се зарадва, че той се е променил. Но може би така е по- добре, защото няма да тормози теб и детенцето. Просто не омеквай и не го допускай обратно в живота си.  Знам че е лесно да се каже и не съм на твое място, но просто си представям какво ти е.

# 64
  • Мнения: 265
Благодаря ви за подкрепата.  bouquet
 Надявам се да остана силна и да не се поддам на изкушението да му простя. Той сега се разкайва и постоянно ме търси и ми се моли и извинявам, но не зная дали това не е театър, защото няма къде да отиде. Разбрах, че си е намерил квартира и се надявам скоро да се оправят нещата. Искам да продължа напред в живота, но без него.  newsm78 дано успея!!!

# 65
  • Мнения: 126
Баба Бог да я прости казваше: "Като гледаш да си вземаш мъж ще гледаш 3 неща - да не е пияница, курварин и ревнивец. Те са до гроб."

Та и аз така, това май съм гледала. С всичко друго се живее, ама с тези 3 не. А аз като гледам твоя май ги е спретнал в комбинация!

Още веднъж успех и не се връщай оттам, откъдето си тръгнала.

# 66
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
гледай да си твърда до край, че миналия път забременя...
защото може следващия път да посегне на детето!
дано лошото остане зад гърба ти, но ако не си твърда - той ще бъде твърд с теб /и уви ти ще си си виновна/
успех и мисли за сина си и с глават си, а не със сърцето си!

# 67
  • Мнения: 2 674
ами.....разведи се

# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В никакъв случай не прощавай!
Успех и всичко най-добро ти желя!Силно стискам палци!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт