ДБМ - Русе 11

  • 26 963
  • 756
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 643
Трябва да имаме по-тесни връзки с медиите наистина,защото с тези общи съобщения,които им подаваме по мейлите не ги впечатляваме особено.За това ми се иска лично отношение,Буми,Елеонора-действайте там,където можете,надявам се да се включи и някой друг с отношение по въпроса.Контакт с Катя Вичева?А кой е коренспондента на Нова ТВ  за Русе?
Тъй като не само нашият базар почва в петък,можем да обединим инфото за Русе,Пловдив,Бургас...за последните дни на Видинската инициатива...
Олга Василева се казва имах и телефона покрай стачката ни преди време ,но съм го изтрила.Тя ни отразяваше най-коректно.
Ей, не случихме на време за почивните дни ще бъде стууууд.
Ива_Николова почивай си качествено за да дойде по-скоро времето ,в което ще се включваш активно  Peace

# 166
  • Мнения: 4 406
а мислили ли сте за продажба он-лайн? миналата година имах запитване от майки от София, които бяха разглеждали на Дидка куклите за пръсти, даже поръчвахме специално да ги доплита...  тогава аз ги купих и разпратих, но вероятно може и да се организира...

# 167
  • Мнения: 1 287
Буми,не препоръчваме он-лайн продажбите.Иначе с най-голямо удоволствие приемаме кафенцето и помощта ти . Heart Eyes

По-късно ще систематизирам графика.Но на първо четене обедните и следобедните часова са проблем ми се струва.

И за да ни е по-весело,моят мъник се разболя,лепна някакъв вирус  #Cussing out.

# 168
  • Мнения: 758
Буми,не препоръчваме он-лайн продажбите.Иначе с най-голямо удоволствие приемаме кафенцето и помощта ти . Heart Eyes

По-късно ще систематизирам графика.Но на първо четене обедните и следобедните часова са проблем ми се струва.

И за да ни е по-весело,моят мъник се разболя,лепна някакъв вирус  #Cussing out.


В момента върлува някакъв вирус. Бързо оздравяване  Peace

И аз да се включа с не много весела новина - няма да можете много да разчитате на мен. майка ми си прави операция и има нужда от мен - а и в събота е рожденничка. След като се предложи график, ще видя къде мога да се мушна. Дано да помогна поне в кризисните часове.

# 169
  • Мнения: 1 523
Получих още една доза плетени играчки от съфорумка, Снежи от плетаческата тема.Невероятни са!Огромно благодаря за времето, труда и емоцията,вложена във всяка играчка! Hug  bouquet Hug

Като сте започнали темата за болестите - днес голямата ми се обажда, че е с Т, утре ще я водя на лекар и се моля да не зарази сестра си, че всичките ми планове отиват по дяволите...

# 170
  • Мнения: 1 317
Днес говорих с в-к Утро, те вече имаха информация  Peace
Утре ще намеря начин да занеса картичките ми при Джаста, че тия дни ми е много напечено на работа и в университета.

# 171
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Писах на Олга Василева,намерих неин мейл,надявам се да откликне,Илиана благодаря за инфото Peace нали не си спряла да правиш букети Mr. Green
Днес Сонка мина и остави няколко неща-хубави са,радвам се че отново ни подкрепя,а и като видях какво е направила-определено има потенциал Laughing
Иве,ако можеш метни масата на Воден.Имам грижи с предвижването,ако стегне студ съвсем ще се скова и аз,както вече споменах-с камиона съм тия дни.
Утре ще отида до цеха на Светла за да взема някакви стилажи,рафтове....
Както е видно нямаме късмет с времето наистина,дано се задържи до петъка без заледяване,че ще трябва да сменям транспорта Thinking

На болничките-бързо оздравяване,дано устискаме и ние самите Praynig

# 172
  • Мнения: 1 523
DjastaPrasta, надявам се да имаш още етикети?

# 173
  • Русе
  • Мнения: 1 193
DjastaPrasta, надявам се да имаш още етикети?
Имам разбира се Hug
Има вероятност номера на къщичката да се промени Confused

# 174
  • Мнения: 1 270
И на мен ще ми трябват етикети, аз ще си опаковам нещата предварително
Аз съм вече без кола  #2gunfire заради студа не иска да запали  Crazy
Джаста в петък в 9 в магазина ли да се явя, че ще си търся транспорт  newsm78

Това с номера на къщичката си е супер гадно, но на фона на всички каръщини ще се преживее  Joy
Ще викаме отпред пред павилиона  Joy

# 175
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Номерът на къщичката е 45
не е фатално,тъй като номерата са отзад,т.е хората не ги виждат,а тази е съседна Peace
Люси,благодаря ти мила че се включи навреме да коригират нещата  от общината Heart Eyes  bouquet

Фустичке,студ е...то на нас така ни върви... в събота го дават -10 Crazy
Първата година, в първият ден от базара беше -15. Laughing
Сутринта в петък само ще мина да взема буса от пред магазина,защото не смея да го кача пред нас-има голям баир и замръзва завоя,става голямо напрежение,коли закъсват,въртят се.... и не мога да си позволя точно тогава да закъсам,та или ела направо на къщичката,или пред магазина в 9.
Някой желаещ за редене на щанда в четвъртък вечерта?Около 18ч?

# 176
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Мога да дойда в петък за 2-3 часа /във време, когато най-имате нужда, мога да се съобразя, само предварително да се уточним, за да уведомя на работа/ и в събота след 15 часа за 2-3 часа. Как е по-удобно за Вас?
  Мисля,че в петък след обед и събота след обед е ок,все още нямаме уточнен график окончателно.

# 177
  • Мнения: 989
ОК. Ще съм на линия. Само ще чакам като направите графика да ми кажете час и съм там Simple Smile Ако се сетите нещо друго телефонът ми е 0889201461.

# 178
  • Мнения: 758
Номерът на къщичката е 45
не е фатално,тъй като номерата са отзад,т.е хората не ги виждат,а тази е съседна Peace
Люси,благодаря ти мила че се включи навреме да коригират нещата  от общината Heart Eyes  bouquet

Фустичке,студ е...то на нас така ни върви... в събота го дават -10 Crazy
Първата година, в първият ден от базара беше -15. Laughing
Сутринта в петък само ще мина да взема буса от пред магазина,защото не смея да го кача пред нас-има голям баир и замръзва завоя,става голямо напрежение,коли закъсват,въртят се.... и не мога да си позволя точно тогава да закъсам,та или ела направо на къщичката,или пред магазина в 9.
Някой желаещ за редене на щанда в четвъртък вечерта?Около 18ч?


Ако моят мъж не е на път ще мога да се включа, дано поне с това да помогна!

# 179
  • Мнения: 470
Момичета и аз нямада мога да ви помогнав графика.Моят се нарежда четвъртък ,петък и събота по цял ден на работа,а за неделя евентуално ще пътуваме извън града  Sad.
На болните бързо оздравяване.А за времето каквода кажа ,студ си е и това е,всяка година така ни върви в най-студените дни.Но въпреки това сме успявали,надявам се и тази година да е така,че и по-добра. Hug
Забравих да кажа,че ще оставя масичката в магазина на Воден или днес или утре.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт