Козметика Skin Doktors?

  • 45 243
  • 204
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Има теми за повечето марки козметика,но за тази нямаме.Решила съм да си поръчам продукти с тази марка,но ми се иска да събера повече мнения.Моля,ако някоя от Вас е ползвала тази марка да  сподели дали е доволна?   

# 1
  • Мнения: 2
Не сте ли ползвали тази марка козметика?

# 2
  • Мнения: 3 415
Има теми за повечето марки козметика,но за тази нямаме.Решила съм да си поръчам продукти с тази марка,но ми се иска да събера повече мнения.Моля,ако някоя от Вас е ползвала тази марка да  сподели дали е доволна?   
От къде ще си поръчваш?За първи път чувам за тази марка и ми е интересно !

# 3
  • Мнения: 2
От Fragrance Direct,а информация за продуктите има във skindoctors.bg.

# 4
  • Мнения: 411
http://skindoctors.bg/bg/kozmetika.html?page=shop.product_detail … amp;category_id=9
за този продукт има много добър отзив в темата за ягодка
също пак във форума съм срещала и други добри мнения за тази козметика  Peace

# 5
  • Мнения: 3
Здр. Аз съм ползвала козметиката и сам много доволна от Gamma Hydroxy. Заличава петна от акне и пигментационни петна. Поръчвала съм си и SD White пак за избелване. Комбинирала съм ги и съм ги ползвала заедно, понеже са с различно предназначение, но така ми беше препоръчано от козметик.

# 6
  • Мнения: 2
Angella,а като консистенция как са кремовете,защото моята кожа е смесен тип и се притеснявам да не са по-мазни кремчетата?Аз вече поръчах едно кремче SD White!

# 7
  • София
  • Мнения: 195
Ползвала съм ( и в момента ползвам) нощния "Potent C+"  на марката- за склонна към омазняване кожа (каквато е и моята през лятото) е чудесен крем! Лека и много нежна консистенция, която не натоварва излишно кожата, но същевременно хидратира добре... Hug Peace  По мои наблюдения, Skin Doctors имат доста качествени продукти!  bowuu

# 8
  • Мнения: 2
Zhiki,а тоэи Potent C+ точно за какво е,защото няма инфо за него ?

# 9
  • Мнения: 289
Здр. Аз съм ползвала козметиката и сам много доволна от Gamma Hydroxy. Заличава петна от акне и пигментационни петна. Поръчвала съм си и SD White пак за избелване. Комбинирала съм ги и съм ги ползвала заедно, понеже са с различно предназначение, но така ми беше препоръчано от козметик.

И аз съм супер доволна от Gamma Hydroxy. Ползвам я вече втори месец и има видим ефект, съпоставим с ефекта на професионалните пилинги (правила съм преди няколко билкови пилинга и имам добра база за сравнение от личен опит) - неравностите по кожата се позаличиха, а порите драстично се свиха. Преди съм ползвала Total turnaround на Clinique и Advanced Night Repair Estee Lauder, но нито едно от двете нямаше толкова изразен ефект.
Аз съм с мазна кожа и ми идва малко тежък за дневен крем, ползвам го само нощем. Предполагам, че ако се ползва сутрин и вечер ще има още по-изразен ефект.

# 10
  • София
  • Мнения: 195
Zhiki,а тоэи Potent C+ точно за какво е,защото няма инфо за него ?

По принцип е с превантивно действие срещу бръчки, но съдържанието на Витамин Ц прави действието на крема по-комплексно. Витамин Ц е известен с антиоксидантното си действие-  стимулира кръвообращението, образуването на колаген, регенерира, подхранва и укрепва защитните процеси на кожата. С други думи, чуден комплексно действащ продукт!  Hug А така като гледам колко сте доволни от Gamma Hydroxy- май и него ще си купя скоро, че имам от време на време едни разширени пори, които ме дразнят... newsm78

# 11
  • Мнения: 2
Ами аз поръчах един SD White,че след раждането на лицето си имам 2 кафяви петна.

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 18:58 от geri09

# 12
  • Мнения: 2 034
Аз съм си харесала ето този крем.Някой има ли отзиви за него?

# 13
  • Мнения: 1 324
Здр. Аз съм ползвала козметиката и сам много доволна от Gamma Hydroxy. Заличава петна от акне и пигментационни петна. Поръчвала съм си и SD White пак за избелване. Комбинирала съм ги и съм ги ползвала заедно, понеже са с различно предназначение, но така ми беше препоръчано от козметик.

Моля те сподели повече инфо! Какви ти бяха петънцата и за колко време се махнаха? От 2-3 години имам мънички светло кафяви от слънцето и се чудя с какво да ги третирам вече.

Ползвам Eye Circle за много сериозно тъмни кръгове. Не направи чудеса, но има леко просветляване. Ще продължа да го ползвам. Изключително лек е. Налага се отгоре да нанасям и друг по-мазен крем преди да си сложа коректора, за да се разнесе по-добре.

# 14
  • Мнения: 330
Gamma Hydroxy излющва ли кожата или по-нежно премахва петната? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт