как отслабнахте след раждане

  • 32 281
  • 224
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 535
Първия път с диета след като спрях да кърмя.
Сега имам да свалям още 5, но така ми се яде сладко  Rolling Eyes
Ще трябва да се вземам в ръце, че при мен само разходките и тичането покрай децата не помагат  Tired

# 196
  • Мнения: 1 006
Свалих 24 кг за 2 месеца с гладуване

# 197
  • Мнения: 1 428
Аз казих 33 кг .И все още имам да свалям около 10кг.

# 198
  • Мнения: 2 011
Качих 10кг. Свалих ги много бързо, защото си гледах бебето сам-сама.

# 199
  • Мнения: 51
На мен също ми предстои да раждам и ми беше интересна темата:)Сега чета книги и се информирам.В една от книгите пишеше че докато кърми жената се свалят най добре килограми.Моя позната на 40 ден на бебето си като я видях не можах да повярвам толкова беше отслабнала напълно си беше възстановила колограмите че и по слаба беше даже.След 1 месец спря да кърми и веднага качи килограми незнам точно колко но поне 5-6 има и сега си се разкарва с тях и не може да ги смъкне.

# 200
  • София
  • Мнения: 44 105
това с кърменето не е особена гаранция...много мами даже пълнеят по време на кърмене.

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
С много разходки и ограничаване на храната.

# 202
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
С диета. После, като започнаха и разходките, нещата стигнаха до - 25 кг. Peace

# 203
  • Мнения: 139
 Grinning с първата качих 34 кг.по време на самата бременост се бях надула като балон,не се виждаше вървя или се търкалям Laughingдокато  Миша стане на 8 месеца пак забременях,а тъкмо си бях влезла в килограмите от преди забременяването-първото !пак качих 21 кг! след раждането като се погледнах и се уплаших от себе си-ударих го на аеробик !свалих ги бързо!имах огромно желание да я кърмя ,а нямах кърма,което ме улесни в ограничаване с храненето!

# 204
  • Мнения: 920
Това с ограничаване на яденето звучи най - лесно и се изпълнява най - трудно Laughing

# 205
  • Canada
  • Мнения: 649
Това с ограничаване на яденето звучи най - лесно и се изпълнява най - трудно Laughing
но има най-голям ефект... Wink

# 206
  • София
  • Мнения: 2 779
Аз качих над 30кг. Все още ми остават 20 Sad  Сега мисля да започна да спортувам вкъщи (свалих си разни програми от нета) пък ще видим.

# 207
  • Мнения: 1 021
И двата пъти, без диети. От само себе си. За по-малко от година.

# 208
  • Мнения: 48
Много е относително - структура,кърмене,начин на живот,начин на хранене и т.н.

Аз качих 15-16 кг.,до 20я ден (до тогава и кърмех,а докато кърмех корема ми се прибираше видимо с всеки изминал ден) ми оставаха за сваляне 3 кг. Бебка,направи 3 месеца,а аз бях вече по слаба от преди да забременея. Не съм се подлагала на диети и си похапвах както винаги съм си яла.

# 209
  • Мнения: 9 973
И двата пъти, без диети. От само себе си. За по-малко от година.
забременях 52кг.
1-я път след 1г. бях -7 кг.-45кг.
сега след 6м. съм точно 50кг.

Общи условия

Активация на акаунт