ИЗРАЕЛ - 48 - празнуваме Ханука!

  • 48 758
  • 738
  •   1
Отговори
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Добре дошли в "Израел-48" и весела Ханука!
 


Ако търсите информация за нас и за Израел, проверете и сред старите ни теми - изберете пореден номер и го натиснете, за да ви се отвори съответната тема:

1   2   3   4   5   6   7

8   9   10 11  12   13   14

15  16  17   18   19   20   21  

22   23   24   25 26   27   28

29   30  31 32   33   34   35

36   37   38 39   40   41   42

43   44 45   46  47


Ако ви интересува друга тема, натиснете върху заглавието и:




на пишещите в темата



Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 02:05 от Mentha

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Първааааа, но защо ми излиза: Re: ИЗРАЕЛ - 38 - празнуваме Ханука!  newsm78
Мента  Hug

# 2
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Пу, втора Peace
връщам се от родителска среща Laughing
Със Стефи правихме коронка за празника Ханука, в Неделя ще ходим в Синагогата на тържество Peace
Вече сме настроени празнично цялото семейство -първо Ханука ,после Коледа и Нова година Laughing
Мимикис, ако четеш не съм те забравила, просто бях страшно заета Embarassed ще ти се обадя непременно Peace

# 3
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мър-мяу! Отново първи!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 881
Ади щом тигъра влезна да се появя и аз.

# 5
  • Мнения: 1 526
Хайде и аз да се преместя.
Момичета пробвайте линка пак, бях ограничила достъпа по навик  Peace. Няколко часа ще го оставя свободен.

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Тали, кандидат снахата да не е мароканка с тая кърпа с монетки на кръста  Grinning Много е сладък тоя Вик  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 526
Тъц, имахе един танц мадамите и всички бяха с тез кърпи с пендарите, леко чалга вариант  Mr. Green, за ужасТ на Викторовият баща.
Казва се Маор и е устата за 20, на 5 и половина е, най- малката в класа.

# 8
  • Мнения: 490
Не съм ви забравила, чета ви  Hug Hug Hug Hug Hug

 Kissing Heart lovekiss Kissing Heart Kissing Heart lovekiss Kissing Heart

Мента, прекрасно оформление  Heart Eyes

Жаки, ако не успееш през седмицата, може да се видим и на тържеството за Ханука   Hug

# 9
  • Мнения: 323
запис и от мен,малко студ от зап.Европа искате ли.

# 10
  • Мнения: 323
Външните министри от Европейския съюз предложиха днес Йерусалим да стане столица и на еврейската, и на бъдещата палестинска държава. Министрите призоваха Израел да се съгласи на преговори за статута на свещения град.
 
Спорът за Йерусалим, градът - люлка на три религии, остава най-невралгичния проблем в израелско-палестинския конфликт. Палестинците искат Източен Йерусалим за столица на бъдещата им държава, която да обхваща Западния бряг и ивицата Газа.
 
По време на Шестдневната война през 1967 г. Израел откъсна значителни територии от арабските си съседки, включително Източен Йерусалим.
 
Йерусалим отдавна функционира като главен административен център на еврейската държава е смятан от израелците за нейна неделима столица.
 
В Брюксел първите дипломати от Европейския съюз се обединиха около становището, че мир може да бъде постигнат само чрез преговори, които да решат статута на Йерусалим като бъдеща столица на две държави.
 
"Декларацията съдържа няколко основни елемента, към които трябва да се придържаме. На първо място трябва да спре заселническото строителство. На второ място - ние настояваме за две държави и на трето - не се отказваме от предишните си ангажименти към Йерусалим. Преговорите просто трябва да започнат и това е пътят", заяви Александер Стуб, външен министър на Финландия.
 
Израел разкритикува декларацията и обвини Евросъюза, че пренебрегва отказа на палестинския президент да участва в подновяването на мирните преговори.

ето на това попаднах тази сутрин

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 292

 Вместо запис  Peace

Пародия на песента Реквием За Една Мръсница Кастинг за Композитори 100% Смях Шоуто на Слави 07.12.09

 http://www.vbox7.com/play:66649443

# 12
  • Мнения: 2 952
   Видях го Вик ! И Маор-ката  - опасната мацка! С каква рокля се е барнала  hahaha Joy Ох, бе !Пък и розова ... както и тя е тъмничка  - майко мила !   Mr. Green Ох ...деца , какво да ги правиш! Вик е пич ! Чакай да порастне да видиш пък !  Flutter

Джаки, ми вземи снимай малко от  синагогата в София  , тържеството да видим ! Може да пускаш на  лични ако не и публично. Не се скрънзай ! Дай да  видим и ние !   Mr. Green


 Между другото има хора  , които не съм ги виждала на снимка вече цели 47 теми - странно ми е просто  Rolling Eyes . Въпрос на избор все пак...

 Тая сутрин взех , че си направих сахлеб  с шокото на децата , че не го изпиха  и стана  едно шоколадово, а не си изгуби вкуса ...интересна работа.

 Хайде лек ден !

Перах , не се отваря пустото V BOX! !Kak  е  наемателят ?  Flutter Grinning Сладур !

 

 

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 292

 Петя , отваря  Peace Пробвай пак .

 А...наемателят , а... Ами последно го видях преди 2 седмици , когато се нанясяше ...та дори и му помогнахме да качи багажа ...ама то много бе... #Crazy   през това време баща ми монтира пералнята , която купихме ... та докато го чакаме , ударихме и по едно рамо ....
 Ох ...голям сладур е и много земен  Heart Eyes
 За сега няма проблеми , но дано и съседите да нямат   Mr. Green , че една голям  музикална уредба донесе  Joy/ не знам как се казва точно / .
 Приятялката му и тя голям образ . Отидох за наема ,а и баща ми да види  що няма ток , а тя веднага...кафенце , чайче,
 бисквитки ...ударихме едно гости почти час .
 

# 14
  • Мнения: 1 526
Перах че, хубавата Еленка ли му е още приятелка или я е сменил  Laughing? Ей хубаво е така човек да се осведомява от "вътре" на нещата  Grinning.

Пете, как тъмна бе, сигурно така ти се е видяла от лошото осветление. Маор е бяла като мляко русокоса, синеока  Flutter...

Мужду другото темата ни чукна 2 години "на екран", да ни е честита!

Общи условия

Активация на акаунт