Гримьор във Варна

  • 16 818
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 593
момичета казвайте
къде да се гримирам за повод във варна Hug

# 1
  • Мнения: 89
Криси  Peace

За мен е много добра (сравнявам я с Кирил Чалъков, Бони и Слав, чиято работа съм наблюдавла лично многократно).
В този клип Мария е гримирана от нея, както и някои от другите момичета:
http://www.vbox7.com/play:3c86a844


Има си мейкъп студио, координати на лични ако проявиш желание  Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Чувала съм, че Маруся и Грета са много добри...хвалят ги много...не съм била при нито едната  Crazy

# 3
  • Мнения: 4 593
къде работят?

# 4
  • Мнения: 924
Може ли и на мен координати на Криси?

Иначе по темата. За една сватба ме гримира Пепа (или Пепи) в Нуши в Ян Палах. Бях доволна. От грима в Експложън също с малки забележки.
Наскоро видях студио за грим на ъгъла до "Парми". Не съм ходила, но мисля да пробвам скоро, изглеждаше добре!
От Маруся не съм очарована.

# 5
  • Мнения: 89
Наскоро видях студио за грим на ъгъла до "Парми". Не съм ходила, но мисля да пробвам скоро, изглеждаше добре!
Точно студиото до Парми е това на Криси  Peace Казва се мейкъп студио "Маскара" Simple Smile

Но е по-добре с предварително записан час да се отиде, защото може да не е там.

# 6
  • Мнения: 924
Криси дали ще работи на 31ви? Съжалявам, че питам тук, а не директно нея, но съм в чужбина в момента.

# 7
  • UK
  • Мнения: 1 918
Живея до това студио, "Маскара". Казвали са ми, че е много добро. На улица "Тодор Икономов", мисля че се пада номер 16.

# 8
  • Мнения: 89
Криси дали ще работи на 31ви? Съжалявам, че питам тук, а не директно нея, но съм в чужбина в момента.

Да, ще работи, но е доста заета, аз я запазих още преди месец за 2 грима, отделно има още няколко редовни клиенти, които също й се обадиха, но ...... може и да намери пролука или пък нещо да отпадне  Peace

# 9
  • Мнения: 1 495
Момичета , и на мен ми препоръчаха Криси. Ще ми каже ли някой какви пари взема?

# 10
  • Мнения: 21
 Силно се надявам някой да ми отговори, понеже ми е наистина спешно  Sad Търся добър, ама наистина добър професионален гримьор във Варна. Бях при Криси, за която сте писали, но след 2 часа(вярно в много големи жеги) гримът почти го нямаше.  Опитах и други варианти, но не намерих точния човек. Направо не знам какво да правя  Cry

# 11
  • Мнения: 60
Само веднъж съм се гримирала и останах много доволна от една гримьорка която живее в Аспарухово,казва се Тони.Не знам много неща за нея,бях видяла снимка на една позната гримирана от нея,направо я беше направила друг човек.За моята сватба въобще не се поколебах и и поисках номера.Ходих на пробен грим в тях в Аспарухово.Мисля,че работи в МСАТ,но не съм сигурна.Имам само телефон,ако се интересуваш,ми пиши на лични.

# 12
  • Мнения: 619
И аз съм тук .Силно ме вълнува темата!
За сега съм се спряла на Криси, но .... то просто няма за никого единодушно мнение.
Ще се ослушвам още.

# 13
  • Мнения: 89
И аз съм тук .Силно ме вълнува темата!
За сега съм се спряла на Криси, но .... то просто няма за никого единодушно мнение.
Ще се ослушвам още.

Не е нужно да имат другите единодушно мнение за някого, важното е ти лично да направиш своя избор и да си спокойна Peace. Пробният грим не те задължава с нищо, така че не пречи да опиташ няколко варианта  Peace. Винаги ще има хора с различни мнения, а и 100 човека може да са доволни от нещо, а точно ти да не си, гаранция няма  Peace.
Аз не съм разпитвала за гримьор и фризьор пред сватбата избрах си Криси и тя ми препоръча една от фризьорките, с които работи и не съм имала повече чудения, още повече бях виждала достатъчно други булки скопосани от други преди това ...
Относно размазването на грима в жегите Mishica, бих й казала притесненията си напълно откровено и бих чула нейното предложение по този проблем, все пак е било пробен грим и може да не е направен да се задържи супер дълго време, ако си се харесала с този грим де, то това е най-важното. Каквото и да е времето, какъвто и да е грима и както и да е правен, по някое време се изтриват разни елементи, човек трябва да си носи задължително коректор, гланц, оризови хартийки за попиване на излишното омазняване, пудра .... това е положението. Успех  Peace

# 14
  • Мнения: 1 495
Нашата сватба беше през месец май , не беше топло , около 15 градуса. Грима ми издържа като цяло , но си слагах допълнително пудра и червило. Пудрата ми се поизтриваше , защото ме целуваха постоянно по бузата и ставах на едни петна. Гримът е правен от Криси . Аз лично съм много доволна от нея. Справи се чудесно. Цял ден наистина е адски трудно един грим да не се развали , колкото и професионално да е направен с продукти. Това е моето лично мнение и аз се бях запасила с пудра и червило и си го дооправях.

Общи условия

Активация на акаунт