С какво да мажа...

  • 3 314
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
...бебо, който има сух грапав обрив по бузите, гушата и малко на челото?
Обрива е с цвета на кожата и от време на време става тук-там розов.
Педито нищо ни ни каза, а аз се притеснявам да не е атопичен дерматит.
Кажете някое по-безобидно средство.
Сега сме на мляко Алфаре, но и преди него обривът го имаше.
Помогнете Praynig

# 1
  • Мнения: 218
Аз моята беба я мажа със зехтин, т.к. беше доста сериозно положението преди седмица (казаха атопичен дерматит, но да чакам да и мине Simple Smile и все още я мажа на два-три часа. Обрива почти изчезна, остана само грапава и суха кожа тук-там. То с суха кожа и започна... непременно го мажи с нещо, че после е по-трудно.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
И ние имаме грапав обрив по бузките вече съм се видяла в чудо и не мога да установя от какво е.Мислех,че е алергия,но май е кожен проблем.Вики е с много суха кожа.Мазах я с Елоком,Далиани,Нивеа,Бочко не помогна,сега я мажа с Линола фет втори ден-мисля,че е по-добре.Дано мине! baby_neutral

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Да ти кажа трябва доста неща да изпробвате, за да откриете точното мазило. Аз имах късмета на втория път да уцеля. Почнахме с Линола-фет - никакъв ефект, най-добре при Мартин действаше Нахткерзен Балсам на Др. Тайс, също кедин крем на Авен - Цикалфат. Добри отзиви съм чувала Атодерм ( на Биодерма) и за серията Липикар на Ла Рош.

# 4
  • Мнения: 46 403
Ние имахме по крачетата сухи участъци. Там, където се търка с панталонките, отрекоха да е атопичен дерматит и ни изписаха "Ehcipial spring", но не знам дали става за лице, посъветвай се с лекар. Ние минахме на къпане 2 пъти в седмицата + мазане с това кремче и за 1 седмица мина.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт