Въоръжаваме се с търпение, че от 1 януари в Дюкан ще има нови попълнения - 219

  • 37 140
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 146
 Mr. Green Днес съм почивка и изглежда денят ми ще се уплътни пълноценно.
 Popcorn Popcorn

Валентина беше питала какво се има в предвид с килограми стабилни. Не знам дали е за мен, но понеже аз така пиша ще ти кажа аз какво имам в предвид:плюс минус 2 кг значи това за мен. Аз не се меря много, но имам една тясна блуза и ако от нея стърчи нещо отивам да тичам извънредно и минавам на ПЗ и така докато формите се загладят...

Зоритке Hug много ми е драго бе маце. Ти я разучи някои бридж турнир нема ли там из хотелите около тебе да видиш как ще литнеме ние. И тогава не знам Люси какво мислеше да правите на бара ама ще го измислим....

Ниала Hug

относно хормоните в месото, аз до сега не съм се заглеждала, защото мислех, че тука са екологични и не ги дупчат, глупости на таркалета оня ден загледах едно пилешко ами решетка...

# 751
  • Мнения: 13
Оффтопик -
Milasimi -   rotfImao rotfImao rotfImao doh
Колко мъка има по тоя свят Joy hahaha Joy
Ма не мож си представи просто... каква мъка ма наляга, като изчета съсредоточено рецептите ви за белтъчни дни и вътре има всеки три от пет са със сирене "Ескуиза" и извара......... а тук извара си нямаме. Sad Мъка, мъкааа...  

# 752
  • Мнения: 146
Оффтопик -
Milasimi -   rotfImao rotfImao rotfImao doh
Колко мъка има по тоя свят Joy hahaha Joy
Ма не мож си представи просто... каква мъка ма наляга, като изчета съсредоточено рецептите ви за белтъчни дни и вътре има всеки три от пет са със сирене "Ескуиза" и извара......... а тук извара си нямаме. Sad Мъка, мъкааа...  

Кезо сигурно има

редактирвам се: на английски се казва cottage cheese нискомасленото е позволено в режима

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 15:31 от tatianka

# 753
  • Мнения: 13
Виж, cottage cheese има, макар да не сме вземали досега... Навява ми обаче сякаш на нещо в полутвърдо състояние, а не в "кашообразно".  newsm78

# 754
  • Мнения: 145
Само да вметна cottage cheese  е извара,има го във вариант"smooth" гладко и " chunky" на бучици,и с различна масленост-full fat,low fat и fat free,иначе аз си хапвам доста рикота,която е нискомаслена,и повече наподобява нашата българска извара(по принцип оригиналната рикота в Италия никак не е нискомалсена)

Татянка
,много ми е драго Hug Hug Hug

# 755
  • Варна
  • Мнения: 276
айде още една се появи, дето ми напомня на една друга....Milasimi , що така плюеш? че си имаш мнение, разбрахме, ама недей напада с обидни думи!всички си имаме деца и знаем как се гледат, ти майчинството го превърна в егати мъчението! ежесекундно не се сменят памперси и не се мият дупета!

Фанта,    202uu ! браво на теб, момиче! newsm10

Вещи, сори, ама неможах да се въздържа, много грубо беше! давай вече новата тема, че тая стана.....

аааа, Ниалка и аз те помня! Hug а добре си се завърнала!  bouquet

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 16:00 от Petenci-cvetenci

# 756
  • София
  • Мнения: 336
Milasimi - много се радвам, че дойде в темата, да вдигнеш малко тая летва, че тука от здравей и здрасти нищо значимо не си казваме Stop. Спирайте и с прегръдките и поздравите Naughty И да ти кажа - за 4 месеца и малко във втора не съм взимала нито извара, нито Ескуиза и пак свалих(аз съм вече в четвърта).

# 757
  • Мнения: 469
Ниалка, как да не те  помня и то с много добри чувства! Все още се понавъртаме насам, кой от празници, кой отказал цигарите (аз, например) и за 1 м 6 кг отгоре (борбата е безмилостно жестока), но отказване няма Аз съм решила да опитам 1/1 за известен период от време и да видя как ще върви Пожелавам и на теб успех

# 758
  • Мнения: 1
 Thinking ThinkingБожееееее какви са тези  #2gunfire #2gunfire :2gunfire:Milasimi  защо така си се развилняла,то убиди то чудо.Не виждам нищо лошо да се спазва добрия тон,а че всеки си има различно мнение в това няма нищо лошо.Нали за това е форум всеки да си казва мнението и да споделя опита си  Simple Smile

# 759
  • Мнения: 145
Vani_nik Hug,и аз си мислех за 1/1,но засега ще карам ПЗ,и ако до другата седмица няма резултат,си мисля че е по-добре да мина на 4/3,така си свалих всичките 28 килограма,сега за 2 ...Но това са си 4 пакетчета кайма залепени по мен,веднага се усеща по дрехите,а като си помисля,че допреди 2 години,дори не съм забелязвала кога качвам 2 килца,ужас!Успех и на теб с килцата и цигарите,това е голяма крачка! Heart Eyes

Petenci-cvetenci
  Hug

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 16:38 от Nyala

# 760
  • Мнения: 2
Здравейте,

една моя приятелка е голям фен на тази диета и отслабна с 11 килограма за два месеца. Даже й взимаха интервю - http://arenabeauty.com/body-control/отсл … 2;не/ , където си разказва преживяваниятаSimple Smile

Сега ме навива и аз да почна, но аз още се колебая. Ще ви прочета още малко и току виж се навия Simple Smile

Успех на всички отслабващи.   bouquet



# 761
  • София
  • Мнения: 570
javorajasena,  няма какво да се колебаеш. Тук се яде и се отслабва. Wink Какво повече му трябва на човек. Mr. Green
Почети още малко, даже и от старите теми подхвани и много бързо ще се решиш.
Хм, прочетох интервюто с твоята приятелка и едно нещо хич, ама хич не ми хареса - не е спазила до край 3-та фаза, няма протеинови дни... Thinking За сега не върнала кг., но съвсем скоро това ще се случи. Дюкан за това е написал цяла книга, обеснил е човека всичко, и пак се намират хора, които накрая си правят каквото си знаят и после доктора обвиняват.

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 17:24 от verche

# 762
  • Мнения: 3 066
Благодаря за отговорите гардения и Хапписмйл! Успехи и много минуси,но няма да готвя на малката от моето пиле,защото досега си е хапвала от моите зеленчуково-пилешки гозби ,но с добавка от 1/2 ч.л. зехтин за мазнина,но няма да е !Успехи и много минуси от мен!

# 763
  • Пловдив
  • Мнения: 14 099
Моля всички да приемете искрените ми извинения за това, че се оплаках за болестите си. Просто смятам, че форума е и място, където споделяме - и хубави, и лоши неща. Извинявам се на всички, които личното ми състояние и няколкото съвета за него ги е подразнило! Благодаря на всички, които ми помогнахтесъс съвети, наистина съм ви много благодарна!  Hug Hug Hug И повече няма да се повтори.

Новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=462406.new#new

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 18:34 от ЗлаВещица

Общи условия

Активация на акаунт