(*)(*) Неформални кърмачески срещи, София, 17 януари (*)(*)

  • 803
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 718

~*~
Здравейте.

Дойде време за поредната кърмаческа срещичка в София със съдействието на Ла Лече Лига.
Заповядайте на 17 януари, неделя, от 10:30 часа в леговището на звяра, тоест у нас  Simple Smile !

Тема: Начало на кърменето, предизвикателства и предразсъдъци.

Също така можем да поговорим за всичко, което ви вълнува около кърменето и да споделите опит и идеи за преодоляване трудностите.

Срещата е неформална, в обстановка на умерех хаос, продължава час - час и малко. Осигурявам самостоятелна стая с детка палатка и подивял тригодишен за желаещите да си опитат късмета  Mr. Green .
Всеки, който иска може да донесе по нещо вкусно и здравословно за похапване и пийване.

Ще е чудесно, ако успеете да дойдете навреме  Peace

Моля, запишете се в темата за да знаем кой ще дойде  Simple Smile !

~*~


За повече информация за кърменето можете да посетите и сайта на Ла Лече Лига България www.lalechebg.com

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 10:58 от Бу

# 1
  • София
  • Мнения: 2 348
Шъ фъргаме чоп дали да останем в София или да бЕгаме към по-природни краища на България. Значи аз съм 50/50, че ще дойда  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 401
Шамане, аз имам нужда от навигатор, за да огрея вашия дом. На по-сложен адрес не можа ли да се устроиш?!  Blush

# 3
  • Мнения: 3 718
Бръмбазелоооу, много е лесно, ще ти го обясня по телефона.

# 4
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Ей, ама как и лекцията и срещата сте я измислили в една седмица Sad Мъжо няма да ме пусне два поредни дни, а едва ли скоро ще има друга среща. Като гледам темите са еднакви, каква е разликата?

# 5
  • Мнения: 5 401
... Като гледам темите са еднакви, каква е разликата?

Само в начина на провеждане - на срещите предимно обсъждаме, споделяме и похапваме ( Mr. Green !), а на лекциите има и теория, и практика. Прецени на кой формАт предпочиташ да присъстваш.  Hug Сподели и дали имаш нужда от моите услуги по доставка.  Heart Eyes

Аз обещавам тържествено да се хвана в ръце, както и да хвана Шаманката в ръце, и да продължим срещите докато тя е в нелегалност.  Whistling

# 6
  • Мнения: 3 718
Шоколадче, в една седмица са, защото имам нужда да нямам предстоящи ангажименти през следващите седмици. Разликата е, че на лекцията ще говоря за кърменето, повечето неща предполагам, че ти ги знаеш, ще има презентация ... абе лекция. На срещата можем да говорим за много неща, не само за началото на кърменето. Обстановката наистина е неформална, даже клони към неНормална  Mr. Green Ще пийнем, хапнем и поговорим за каквото ви вълнува за кърменето, вселената и всичко останало.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Извинявам се, че се намесва една пловдивска мама, ама Шаманке, ще взема да си ударя д-то в тавана от смях newsm62. Как ги измисляш такива интересни послания  hahaha Joy "Кефиш ме, ще ти звънна" smile3534
Хам сори за спама

# 8
  • Мнения: 3 718
природна идиотия, иде ми от вътре  Mr. Green
Благодаря

# 9
  • Мнения: 1
 привет на всички, тази неформална кърмаческа среща на 17.01. горещо ме вълнува, явно уцелвам точният момент и с удоволствие ще се присъединя...поздрави Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 348
Как да дойда, като Митко става в 10:00  ooooh! Освен ще дойда с един час закъснение и ще си се опъвам сама на зеления диван  Whistling

# 11
  • Мнения: 3 718
Чак сама ... ама ако успеете елате (не те ли е срам да имаш толкова спящо дете, редно е да става в 6 и да вдига на крак цялата къща  Mr. Green )

# 12
  • София
  • Мнения: 2 348
Става ли да се засечем с някой някъде, за да карам зад него, защото в онзи квартал най-вероятно ще се загубя?

# 13
  • Мнения: 210
Аз живея до Интерпред (живот и здраве) мисля да пална колата и да уважа диванчето на Шаманката (и имам чувство че съм била там дето тя се подвизава), та ако някой иска да се чакаме някъде, утре сутринта на лични може да се уточним  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт