Мъжете Рак

  • 120 398
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 993
Хихи, ще видим  Sunglasses И ти може да дойдеш в темата за жените-рак, тя май е малко по-назад. Sunglasses

# 106
  • Мнения: 51
Ам и аз живeя с "Рак" вече ..мнооого станаха години Mr. Green
С една дума мога да обобщя-рицар! Peace

Последна редакция: сб, 24 ное 2012, 21:13 от kamatna

# 107
  • Мнения: 1
здравейте,изпитвам симпатии към мъж зодия рак,но е бил много наранен от предишна връзка,виждам че не съм му безразлична,но явно го е страх да не го наранят отново,незнам как да постъпя.Моля за съвет Simple Smile

# 108
  • sofia
  • Мнения: 3 706
здравейте,изпитвам симпатии към мъж зодия рак,но е бил много наранен от предишна връзка,виждам че не съм му безразлична,но явно го е страх да не го наранят отново,незнам как да постъпя.Моля за съвет Simple Smile
Според моите наблюдения, раците не си падат по игричките. Заяви открито намеренията си, ако и той изпитва симпатии към теб, ще разбереш! WinkУспех! Връзките с рак са най-значимите  в живота ми!

# 109
  • Мнения: 1
Еми и двамата знаем че имаме симпатии един към друг,той ми каза,но в същото време сме и мноог добри приятели и знам че му е трудно да забрави предишната си приятелка и още явно изпитва нещо към нея,в същото време показва и казва че има симпатии към мен и незнам аз как да постъпя да се държа резервирано и да го изчакам когато той реши да стане нещо между нас или да се отдръпна от него за да не страдам и аз ако се върне при момичето,което му е разбило сърцето,в същото време ми задава някакви въпроси от рода дали аз ще постъпя като нея в дадени ситуации разпитваме за предишни мои връзки показва че има интерес към мен и в същото време ме подлага на някакви разпити и казва че го е страх всяка следваща жена да не го нарани както бившата му и аз незнам как да се държа с него?

# 110
  • Мнения: 6 993
Вие на колко сте години?
Иначе моята връзка с рак беше такава - приятели, той имаше друга, разделиха се, рева ми на рамото, аз го харесвах, но си мълчах, той навсякъде ме викаше с него, но нищо не правеше, докато един ден аз не ревнах, че съм влюбена и да вземе да решава, щот така не мога (след 4 месеца мотане) Laughing И той каза "ми и аз, ама не знаех ти какво чувстваш". Аз се мъкна след тебе, ден и нощ говоря с тебе, в очите те гледам постоянно, ти не си знаел какво изпитвам ooooh! Цялата идилия трая един месец, щот съм много обсебваща (и аз като един рак Mr. Green). Бяхме аз на 20, той на 21.
Аз по-скоро бих изслушвала, помагала, доколкото мога, без да си навивам на пръста, че го искам. Малко по-дистанциранко. Като реши какво иска, да се стегне и да заповяда. Да се натресеш на мъж, неизживял раната от предна връзка, не е най-прекрасното, от която и зодия да е. Но това е след трупане на опит, опит и акъл Mr. Green.

# 111
  • Мнения: 1
двамата сме на 22 години,учим заедно по цял ден сме заедно,чуваме се за щяло и нещяло хиихихихи,споделя ми ,мислим еднакво но той както ви казах явно не  е готов за връзка.Държи се много добре ,винаги ми помага,кавалер е мил внимателен всичко което иска една жена от един мъж това момиче което го е наранило също  учи заедно с нас и постоянно му се мотка той ту е безразличен после пак   започва да страда да се замисля за някакви неща с него много си говорим мислим дори еднакво смеем се хубаво ни е заедно но той само каза че има симпатии и до там и така ,направо незнам как да постъпвам. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 62
 ooooh! 2 рака на по 22. А кой ще се грижи за вас?

# 113
  • Мнения: 6 993
Майките им, бе, Пънки  Mr. Green Laughing

# 114
# 115
  • Мнения: 213
Аз съм рак, приятелят ми е рак....пълна хармония... !!! Дълги години си мислех, че не искам човекът до мен да прилича на мен , мислех си че ще е някакъв кошмар..а то какво се оказа..."Противоположностите се привличат", казват някои..да - ама друг път, с противоположностите е интересно и забавно само в началото, после истината идва наяве, когато сблъсъците се превръщат в ежедневие. Никога не съм предполагала, че ще намеря сродната си душа, е намерих я и сродната ми душа е 1към1 с мен , но просто в мъжки вариант. Или иначе казано- няма по-невероятен от приятелят ми, който е зодия рак!

# 116
  • Мнения: 1
Ние сме той рак аз лъв май нещо сме несъвместими :Д

# 117
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Имам приятели, той е лъв, тя рак. От 20 години са заедно! Peace

# 118
  • София, града голяма
  • Мнения: 23
Здравейте,

Видях тази тема. Моят приятел е рак, аз съм дева . Искам да ви кажа, че той е страхотен, както някой написа по-нагоре - "истински рицар". Той определено е моят рицар. Разбира се, имам един познат, който също е рак, няма нищо общо с него  Laughing

Сетих се за този смешен хороскоп - двойките зодиакални знаци през призмата на филмите

Зодия Рак

Рак – Рак – Плетачката на дантели
Рак – Лъв – Спасяването на редник Райън
Рак – Дева – Английският пациент
Рак – Везни – Дневникът на Бриджит Джоунс
Рак – Скорпион – Усещане за жена
Рак – Стрелец – Широко затворени очи
Рак – Козирог – Запознай се с нашите
Рак – Водолей – Спомени от бъдещето
Рак – Риби – Шесто чувство

# 119
  • Мнения: 62
Много си е добре рак и лъв даже. Aз мисля, че ракът винаги иска някой да се грижи а него, емоционално и всякак. За свалка бих те посъветвала ти да вземеш инициативата. И ние сме рак и лъв, но рака съм аз. Ракът си е неустойчив и свръхч1увствителен, но от друга страна аз рак лош човек май не знам. Simple Smile О, Магстър, това беше много готино. Спасяването на редник Райън! Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт