Да споделя + въпрос.

  • 6 616
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здрравейте,
искам да се похваля че станах вуина  Hug

След 15 часови мъки на моята зълва, тя роди.  Аз сега съм беременна в 2 месец и вече се замислям къде да раждам и най -вече да ли да плащам или не? newsm78

Зълвами роди в Майчин дом но 15 часа се мъчи и то защо, защото не е могла да й падне тапата.
 Та от нормално раждане премина в секцио. След секциото вече е  била супер, нито й се е виело свят, или се е гадило, била като нова.

Но при мен има още време и ще мисля и ще чета ваши коментари за болници и т.н.

Друг ми е въпроса, вярноли е че пробиват зърната, за да протече мляко , за да може да се кърми?  newsm78

Мерси

# 1
  • Мнения: 1 424
Не мога да те насоча за болница, защото не съм от София, но това със зърната ooooh! ...нали не мислиш, че е вярно!?

# 2
  • Мнения: 46
 #Crazy ти ме шашна с този въпроса
Какво значи пробиват?
При мен кърмата, сори коластрата, потече няколко дни след раждането, но никои нищо не е пробивал, просто слагаш бебчо по начесто на гърда и готово Peace

Аз съм раждала в Шейново и двете деца без да плащам за екип и съм доволна от отнощението на персонала.  към родилката.

# 3
  • Мнения: 14
Незнам да ли е вярно, но ми е смешно и странно.

И при двата вида раждане (секцио, нормално) има преглед с ръка, от долу.

Това като го чух и се  Shocked , от една страна от там ще излиза бебе, но все пак....

# 4
  • София
  • Мнения: 12 562
Ох... ooooh! абе моето момиче ти на колко си години всъщност?
Как ще ти пробиват зърната  Crazy
Моля те вземи прочети нещо в нета, че не е истина как ще гледаш бебе  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 001
Незнам да ли е вярно, но ми е смешно и странно.

И при двата вида раждане (секцио, нормално) има преглед с ръка, от долу.

Това като го чух и се  Shocked , от една страна от там ще излиза бебе, но все пак....



Ами то преглед с ръка има на всяко ходене на гинеколог, не само като ще раждаш.  newsm78 Laughing
И да бъркат те - да проверят разкритието май беше.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Няма нужда да се плаща на екип, освен ако не държиш 100% определен лекар да те изражда. Зърната не ги пробиват.
Преглед за разкритие се прави с ръка, да.



П.П.Франческа Салиери, къде си?  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 740
Абе как ще ти пробиват зърната. Shocked

# 8
  • Мнения: 14
" Ох...  абе моето момиче ти на колко си години всъщност?
Как ще ти пробиват зърната  
Моля те вземи прочети нещо в нета, че не е истина как ще гледаш бебе  "



Много се извинявам, но аз не пиша защо не съм прочела, а защо съм го чувала и тъй като ми стана много старонно решх да питам. Незнам какво има странно в това да питам.

Като чета в този форум, тук всеки пита за каквото си иска, така че и аз имам право, мисля !!!

Ако исакате отоговаряйте, стигнах до извода, че по - добре сам да изпиташ каквото ти предстой, отколкото да си губиш времето да четеш.

# 9
  • Мнения: 1 310
 #Crazy #Crazy #Crazy  ooooh!
На твое място бих "изгубила" време да чета, за да се ограмотя. 

# 10
  • Мнения: 8 999
Друг ми е въпроса, вярноли е че пробиват зърната, за да протече мляко , за да може да се кърми?  newsm78

Мерси

Да, с бургия номер 8. Обаче на мен ми се падна една отмъстителна акушерка, която използва нарочно номер 10, млечните ми жлези се разхвърчаха като разкъсани жици на счупена радиоточка, а сега, вместо цици имам две дупки.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 562
" Ох...  абе моето момиче ти на колко си години всъщност?
Как ще ти пробиват зърната  
Моля те вземи прочети нещо в нета, че не е истина как ще гледаш бебе  "



Много се извинявам, но аз не пиша защо не съм прочела, а защо съм го чувала и тъй като ми стана много старонно решх да питам. Незнам какво има странно в това да питам.

Като чета в този форум, тук всеки пита за каквото си иска, така че и аз имам право, мисля !!!

Ако исакате отоговаряйте, стигнах до извода, че по - добре сам да изпиташ каквото ти предстой, отколкото да си губиш времето да четеш.

Имаш право. Ма то имаше един добър слоган - Не става само с яденеееееее, трябва и акъл  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Много сте лоши.
Ся ще закатанчат темата, пък е култува.
После защо се поддавали бременните на това и онова и кой е виновен, че са неинформирани.

# 13
  • Мнения: 16
Laddyy, не дей да се ядосваш - чула си нещо, странно ти е и питаш. И аз не мога да разбера какво толкова е станало, че така те нападнаха, но от този форум можеш много полезна информация да разбереш:).

# 14
  • Мнения: 241
Това с пробиването го чувам за първи път. Rolling Eyes. Може някой да и го е казал,но определено е  било неосведомено лице.

Общи условия

Активация на акаунт