Да отслабнем докато спим... - 2

  • 46 235
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21
 newsm59 dianche smile3510 Честит рожден ден, бъди много здрава, обичана и винаги желана   bouquet Hug Лека вечер момичета Hug

# 736
  • Мнения: 306
Момичета, попрехвърлих темата, но ми се струва, че с този режим не могат да се свалят драстично кг.
 Има ли някой свалил 10-15 кг. по този начин?
 Иначе ми се струва подходящ за задържане на свалените кг. в дългосрочен план.
Как си изчислявате въглехидратите за обедното хранене, струва ми се малко сложничко като е смесено храненето?
Има ли ограничение в количеството на протеините, че това не го разбрах?

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 1 744
Здравейте,момичета!Съжалявам,но ви напускам,прехвърлям се в 90-дневната,с която преди време имах успех.Аз също мисля,че този режим е по-подходящ за задържане на кг.в дългосрочен план,така че може да се върна след 80 и няколко дни Wink,а дотогава ще надниквам при вас отвреме-навреме.Успех със свалянето на излишните кг.на всички!

# 738
  • Мнения: 2 275
а ми аз тези 10 килограма дето ги свалих драстично си ги върнах с лихвите Embarassed
та и за това потърсих начин да се науча (или да си припомня Mr. Green) как да се храня здравословно и го намерих тук Peace
Нищо не пресмятам на обяд,но гледам обема на храната,което ме кара да предпочитам зелен фасул и броколи пред зелена салата Laughing
да не се чудите къде съм:отивам на СПА,ще наблегна на протеини и спорт,ако имам интернет (в гора ще сме) ще ви следя Laughing
мойта масажистка ми каза,че съм по-финна от преди месец PartyАко знаете какво страхотно тяло има тази жена,а е на 52 години и не е по наследство,защото майка й и сестра й са доста дебели.Предпочитам нейните съвети (тя си има и доста дипломи де) от тези на дебелата ми лекарка JoyТа тя казва,че като се спортува всеки ден може да се увеличи теглото в един момент,но това не трябва да ни притеснява;след известно време пак тръгва в правилната посока.И  да наблюдаваме как ядат слабите жени т.е. те не ядат ,а "кълват"( по малко от всичко,първите 1-2 хапки доставят удоволствието Mr. Green)
Жижи,хубава е 90 дневната,но на мен плодовете сутрин ми правят проблеми,а да не говорим за +1 кг след плодовия ден.Ще успееш .
лека неделя и още по-лека седмица  bouquet
с нова тема и мнооооого минуси в нея
 Hug

# 739
  • Мнения: 371
Привет Hug

Много благодаря за хубавите пожелания, да ви се връща Hug

djini_selena , аз свалих 10кг. с този режим Peace

# 740
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Заповядайте в новата ни тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=569859.msg18099457#msg18099457

Общи условия

Активация на акаунт