Пречат ли гъбичките на забременяването?

  • 15 796
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,
искам да попитам дали гъбичките може да са причина за неуспешни опити за забременяване.
На мен почти всеки месец ми се появяват по време на овулация.Лекувам ги и след месец, 2 пак.Моята докторка смята, че причината да се появяват е в промяната на хормоните по време на овулация, но аз вече започвам да се чудя дали именно те не са причина за неуспешните ни досега опити за забременяване.Моля ако някоя от вас има информация или опит, да пише.

# 1
  • Мнения: 117
Аз, забременях със сина ми с гъбички, мисля, че не пречат за забременяване, но при  всички положения е по-добре да ги излекуваш. Пробвай паралелно с лечението, което прилагаш за гъбички да си подсилиш и имунната система с някакви имуностимуланти, аз лично така се избавих от тях.

# 2
Благодаря за отговора. Дано наистина да нямат  влияние. Какви имуностимуланти си пробвала? На мен докторката ми казва, че в  общи линии не мога да предотвратя появата, само лекувам поредната поява Sad

# 3
  • Мнения: 117
Пия есенциални мастни кислеини, откакто ги започнах съм много доволна, първо не се разболявам толкова, второ гъбички съм нямала оттогава.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз забременях с тежка гъбична инфекция, ето, че е възможно. Наистина трябва да пиеш някакви добавки, аз единствено с тях се избавих, а бях пробвала вече всички лекарства. Четох една статия (ако я намеря ще я пусна), че витамин Ц много помага и също така и чесъна. Вземи си ЦеТеБе, той е с удължено действие и пий по повече, примерно 2 или 3 на ден. Също така има масло от чесън на капсули. Ще видиш, че ще ти помогнат.   Peace

# 5
Благодаря ви много. Радвам се , че тези проклети гъбички не са пречка при забременяване. Аз мислех да си взема Цитросепт, че нали е като пенкилер Grinning.Но може би първо ще пробвам и с Це Те Бе.

# 6
  • София
  • Мнения: 786
Извинявам се, макар, че  не е по темата, но искам да попитам след  2 месечно лечение на HPV 6, имуностимулант Coriolus MRL, колко време трябва да мине за да започнем опити за правене на бебче?

# 7
  • Мнения: 4 589
xator за съжаление много често гъбичните инфекции са причина за стерилитет. Така че не е вярно, че те не пречат на забременяването. Аз съм от проблемно забременяване и за съжаление родих в 25 г.с. близнаци поради инфекция. Просто се спука мехура ив одите изтекоха.

# 8
  • Мнения: 2 483
Момичета, гъбичната инфекция/бялото течение е толкова банално и често срещано... Като знам колко дълги са теми за лечение на въпросното течение... Не съм чела статистики, но вероятно гъбичната инфекция се среща при всяка трета жена. А има толкова мами  Blush Как ми се иска да прочета повече постове, в които мамите казват, че са забременяли въпреки гъбична инфекция/бяло течение  Hug

Моля, дайте кураж   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт