Новата революционна кола-маска

  • 8 246
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Благоевград
  • Мнения: 99
Здравейте, търсих подобна тема, но, странно за мен, така и не намерих. Интересува ме новата кола-маска Epiltech - http://www.epiltech.bg/ . Търсих отзиви, но са твърде малко за сега. Изглежда ми обещаващо, надявам се, че не е поредния рекламен трик. Ако описаните примущества са истина, смятам ,че си струва.

# 1
  • Мнения: 2 229
Прочетох отгоре-отгоре, но нищо революционно не видях, освен, че забавяла растежа? Което пък хич не го вярвам. Laughing

А цените са безумни!  Shocked

'Оферта Epiltech 1

6бр. смола Epiltech + Aloader 300ml или Exfoliant 250ml + 50 шпатули + Нагревател =  127,00€'

# 2
  • Благоевград
  • Мнения: 99
Ако една кутия от 17 евро стига за 2-3 епилации, е далеч по-евтино от кола-маска при козметик. Другите атрибути не мисля да ги купувам. Ще си я грея на водна баня и така. Но много ми се искаше да се изкаже някой, който я е пробвал вече. Интересува ме дали от раз изскубва всичко, че при мен много трябва да се повтаря с обикновенните кола-маски. И пак не е задоволителен резултатът. А също така и не можах да разбера защо не може да се ползва повторно. Старите кола-маски само ги прецеждаха и ги ползваха за многократна употреба Sick . Добре, че тези практики се срещат все по-рядко, но ако си я ползваш само ти, защо не?

# 3
  • Мнения: 2 229
Ако една кутия от 17 евро стига за 2-3 епилации, е далеч по-евтино от кола-маска при козметик. Другите атрибути не мисля да ги купувам. Ще си я грея на водна баня и така. Но много ми се искаше да се изкаже някой, който я е пробвал вече. Интересува ме дали от раз изскубва всичко, че при мен много трябва да се повтаря с обикновенните кола-маски. И пак не е задоволителен резултатът. А също така и не можах да разбера защо не може да се ползва повторно. Старите кола-маски само ги прецеждаха и ги ползваха за многократна употреба Sick . Добре, че тези практики се срещат все по-рядко, но ако си я ползваш само ти, защо не?

И на мен ще ми е интересно да чуя лично мнение, но след като е нова, сигурно не много хора да я пробвали, трябва да чакаме някой да се престраши и да поръча. Rolling Eyes

Но от това, което прочетох, много напудрено ми се струва, само натурални съставки, не знам какво, в най-добрия случай очаквам да е нормална кола маска със същия ефект. Какво ще е това нещо, което ще си лепнеш на кожата за 10 секунди и ще ти забави растежа на космите..
Единствено би била полезна, ако някой получава раздразнения от кола маска, а тази не причинява такива, наистина.

# 4
  • Благоевград
  • Мнения: 99
Мен най-много ме интересува да скубе всичко, пък колко забавя растежа.... и аз доста се съмнявам.

# 5
  • Благоевград
  • Мнения: 99
На това клипче скубят гърдите на един мъж, който не трепна (горкия) - http://www.youtube.com/watch?v=K8nmQ6_pzm4 . Явно Италия е избълвала това козметично чудо. Сега остава само и да действа...........колко хубаво би било.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 825
Много ми допадна методът. Дано да има вече изпозвали, че да прочетем отзиви.

# 7
  • Мнения: 140
4e za6to mu e na 4ovek da kupuva krem , koito e tolkova skup i samo namaliava rasteja, pri polojenie, 4e Biotex daje i go namaliava ,koito e zna4itelno po evtin , a i dosta mami ot foruma go polzvat i sa dovolni.

# 8
  • Благоевград
  • Мнения: 99
Я кажете нещо повече за този Biotex, за пръв път го чувам.

# 9
# 10
  • Благоевград
  • Мнения: 99
Благодаря

# 11
  • София
  • Мнения: 93
ама това като го гледам,направо тръпки ме побиват.На клипчето много ясно се вижда какво усилие коства да захванеш лепката и да я дръпнеш.Със сигурност боли много повече с това отколкото с обикновената кола маска.Да ме извиняват италиянците,ама да бяха измислили нещо по щадящо.Нали все се чудим как да не ни боли и би трябвало по пътя на логиката колкото по бързо дръпнеш,толкова по добре....при това чудо едно дърпане едно сецане,втрещих се Simple Smile По бих се доверила на Биоксета отколкото на тая кола маска,която според мене е много по зле от обикновената.Единственото което ми харесва в нея е че е с папаин,който го водят за намаляване растежа на космите.

# 12
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от продукта....! за първи път да не иазпитвам болката и раздразненията от кола маска.. Grinning а резултатът от обезкосмяването изглежда доста добре.... Wink Joy !!!!!!!!!!!!

# 13
  • Мнения: 78
Ужас голям боклук.Мене много ми боля.Правиха ми такова във Дързост и красота салона,преди година може би,на триъгълника и никога повече ни стъпих там.

# 14
MiLLLi4ka, какво са ти правили в този салон?
Процедура с Еpiltech ли?
Сигурна ли си,че е Еpiltech?Питам,защото досега чета само положителни отзиви,а ти си крайно недоволна и спешно се интересувам от мнението ти,защото смятам да си купя тази седмица,а не искам да хвърлям пари на вятъра ако не става.Благодаря ти  Simple Smile

# 15
  • Мнения: 238
Побутвам темата, че и на мен ми стана интересно.

За колко време се втвърдява нанесеното, за да се дръпне?

# 16
  • Мнения: 764
Ами , че то това си е старата кола-маска, която козметичките  стопляха и прецеждаха отново и отново....Според мен тя си остава най-добрата и бих използвала вкъщи, ако се продава готова. Навремето никой не издаваше тайната на приготвяне на колата си и беше невъзможно да си я направиш в къщи без точна рецепта .

# 17
  • Мнения: 0
podobna kola maska ima i na veet koqto se precejda otnovo i otnovo, obache ne sam q vijdala v bg,polzvah q kogato bqh vav francia,daje izobshto  ne beshe skapa

# 18
  • Мнения: 82
Здравейте, търсих подобна тема, но, странно за мен, така и не намерих. Интересува ме новата кола-маска Epiltech - http://www.epiltech.bg/ . Търсих отзиви, но са твърде малко за сега. Изглежда ми обещаващо, надявам се, че не е поредния рекламен трик. Ако описаните примущества са истина, смятам ,че си струва.

Здравей!
Преди една седмица си получих колета с поръчаните продукти, но все още не съм ги използвала. Избрах си коледната оферта номер 2 (незнам дали още е валидна) - 3 кутии маска, нагревател, шпатулки за нанасяне и лосион за тяло. Поръчах си ги без да знам дали са ефикасни, без да съм чела и чула каквито и да било отзиви за тях - така на "сляпо"... изкуших се. Далеч съм от мисълта, че намаляват разтежа на космите или пък, че е безболезнено - надявам се единствено да "работи", да скубе всичко. Другото което ми хареса е, че ще ми е винаги под ръка, когато козметичката е заета или пък не ми се ходи примерно. Не че няма обикновени маски за тази работа, но ще разчитам на НЕВЕРОЯТНИ резултати (в домашни условия) предвид ЦЕНАТА!
Сега остава да я изпробвам и веднага ще пиша впечатления дали си заслужава Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 229
Ами , че то това си е старата кола-маска, която козметичките  стопляха и прецеждаха отново и отново....Според мен тя си остава най-добрата и бих използвала вкъщи, ако се продава готова. Навремето никой не издаваше тайната на приготвяне на колата си и беше невъзможно да си я направиш в къщи без точна рецепта .

Къде прочетохте, че се прецежда, аз разбрах точно обратното.

# 20
  • Мнения: 764
Тази не се прецежда явно, аз казвам , че старата се прецеждаше.А тази ми прилича на нея по начина на нанасяне и по консистенцията, осъвременена един вид.

# 21
  • Мнения: 2 229
На мен ми прилича на зелената кола, която също се дърпа само с пръсти.

# 22
  • Мнения: 2 978
С такъв вид кола маска, работят от много време в салона на Ив Роше.
Ползват я за по - чувствителни кожи. Само, че е по- гъста, като че ли newsm78

Аз съм пробвала на триъгълник и нямаше тази силна болка от нормалната кола.

Сега дали я ползват още, си нямам и на идея.

# 23
  • Мнения: 2 229
С такъв вид кола маска, работят от много време в салона на Ив Роше.
Ползват я за по - чувствителни кожи. Само, че е по- гъста, като че ли newsm78

Аз съм пробвала на триъгълник и нямаше тази силна болка от нормалната кола.

Сега дали я ползват още, си нямам и на идея.

За тази аз говорех, но въпросната е различна, предполагам, зелената я има от мноооооого време. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 78
Сега ще обясня на мен какво ми се случи.Отидох за кола на триъгълник и и казах искам от тази която се нанася със шпатула.Тя ми каза,ок само че е по скъпо с 2 лева,че била някаква нова,по модерна. Намаза ме изчака няколко секунди,тя се втвърди,и я издърпа.Точно като на клипа.Адски ме боля.А аз си правя от 5 години по принцип и вече са ми много рехави космите.

# 25
  • Благоевград
  • Мнения: 99
Аз пък мисля, че едва ли ще има проблем ако я ползваш многократно след прецеждане. Все ми се струва, че пишат да се изхвърля за да им се купува повече. А може и аз да съм много мнителна. Абе ако положителни мнения, ще си купя една кутия да пробвам. Дори и болката не ме притеснява, искам просто всичко да хваща, да не се налага да повтарям по 100 пъти, че мойте косми си растат всеки когато си пожелае.

# 26
  • Благоевград
  • Мнения: 99

[/quote]
Здравей!
Преди една седмица си получих колета с поръчаните продукти, но все още не съм ги използвала. Избрах си коледната оферта номер 2 (незнам дали още е валидна) - 3 кутии маска, нагревател, шпатулки за нанасяне и лосион за тяло. Поръчах си ги без да знам дали са ефикасни, без да съм чела и чула каквито и да било отзиви за тях - така на "сляпо"... изкуших се. Далеч съм от мисълта, че намаляват разтежа на космите или пък, че е безболезнено - надявам се единствено да "работи", да скубе всичко. Другото което ми хареса е, че ще ми е винаги под ръка, когато козметичката е заета или пък не ми се ходи примерно. Не че няма обикновени маски за тази работа, но ще разчитам на НЕВЕРОЯТНИ резултати (в домашни условия) предвид ЦЕНАТА!
Сега остава да я изпробвам и веднага ще пиша впечатления дали си заслужава Simple Smile
[/quote]

Хайде пробвай и да споделиш Praynig

# 27
  • Варна
  • Мнения: 956
Мисля, че това е прословутата бразилска кола - (brazilian wax)
Мислех и аз да си купувам от ибей, но в крайна сметка си взех патрончета с нагревател.
Ето - http://cgi.ebay.co.uk/BRAZILIAN-BIKINI-WAX-LADIES-HAIR-REMOVAL-W … sh=item3efc2eae4a

# 28
  • Мнения: 82
Ето ги моите впечатления - нищо особено!!! Е, успях все пак да се изчистя, но ми отне ужасно много време + една от кутиите само за триъгълника и малка част от краката, защото се изнервих и не можах да довърша. 1. Трудно ми беше да поддържам температурата с която колата най-добре работи, защото ако се загрее повече става много водниста и гореща, а когато почне да изстива става твърда и започва да се разтяга, т.е ту увеличавам t, ту намалявам и така много пъти. И добре, че си взех нагревателя, защото на парна баня щеше да е кошмарно. 2. Трябва да се улучи точния слой за нанасяне, защото ако се нанесе по-тънък, не може да се отлепи всичко и остава по кожата, след което трябваше да се мажа със зехтин за да махна остатъците, тъй като с отлепената вече маска не могат да се оберът, защото се втвърдява моментално. Абе изобщо - голямо омазване!!! 3. Определено трябва да се повтаря, защото не дърпа всичко от първия път. Особено на по-големите участъци - краката и ръцете. На триъгълника определено ми беше по-лесно.
Ами това е, много трудоемнко беше!
Това са ми впечатленията от първия път, когато се усъвършенствам, сигурно ще съм по-доволна от резултата. Сега го отдавам на моето неумение да боравя с нея.  Wink

# 29
  • Мнения: 2 229
Ами значи като всяка кола си е трудно вкъщи, трябва практика..

# 30
  • Мнения: 82
Ами значи като всяка кола си е трудно вкъщи, трябва практика..
Ами да - бързина и сръчност. Иначе кожата наистина става мн мека, но от цялата процедура - няколко дни ексфолиация и увлажняване на кожата преди това и след това лосиона (поне от него съм много доволна).

# 31
  • Благоевград
  • Мнения: 99
Мммм значи май ще разчитам отново на добрия стар епилатор Sad
Ами здраве да е. Ако някой е с по-различно мнение, да казва.

# 32
  • Мнения: 0
zdraveite....az sa6to sam zainteresovana ot tozi nov produkt...pisah e-mail do firmata na epiltech s vaprosi sled kolko vreme kosmite otnovo se poqvqvat i dali v kraina smetka sled nqkolko proceduri 6te ima efekt podoben na lazernata epilaciq...i eto otgovorat :

Zdaraveite,

za da moje da izpolzvate smola Epiltech nujno e da sa nagrei do 40
gradusa, za da stani tecna( http://www.epiltech.bg/instructions ).
Izrastvaneto na kosite zavisi ot epilazionia metod koito izpolzvahte
do sega, po princip ot okolo 2/3 do 3/4 sedmizi (
http://www.epiltech.bg/metodikata-epiltech ).
Samata metodika Epiltech garantira kraino obeskosmiavane slet period
na upotreba mejdu 10 meseca do 2 godini, lazernata epilazia sashto
nujdae se ot niakolko meseca proceduri za da garantira kraino
obeskosmiavane.
Samata smola sa prodava v stranicata "PRODUKTI".

s uvajenie,
Staff Epiltech

# 33
  • Мнения: 0
zaintriguva me izrazat "Epiltech garantira kraino obeskosmiavane"...tova zna4i li 4e nqma efekta na kolata maska a na lazarniq epilator..samo 4e po estestven na4in?kak mislite

# 34
  • Благоевград
  • Мнения: 99
Според мен това е доста популярен рекламен трик. Много ми се иска да е истина, но това се случва рядко. Айде пък дано този път да няма много прецакани

# 35
  • Мнения: 0
i na mene mi se iiska da e istina...zatova se nadqvam nqkoi da spodeli opit...

# 36
  • Мнения: 106
Според мен това е доста популярен рекламен трик.
и отговорът е тук:
Samata metodika Epiltech garantira kraino obeskosmiavane slet period
na upotreba mejdu 10 meseca do 2 godini, lazernata epilazia sashto
nujdae se ot niakolko meseca proceduri za da garantira kraino
obeskosmiavane.
между 10 месеца и 2 години разликата е точно 14 месеца. значи те просто зарибяват използване поне за 24 месеца. и ако обичате, поръчайте го от опция еди коя си.
ми аз си мисля, че и с електрически епилатор за 2 години космите омекват и се разредяват. при това не изисква предварително нагряване , подготовки и т.н. и е чисто.
освен това единствените "супер" положителни мнения бяха 90 % поне от потребители, регистирали се току що и писали единствено в тази тема. е и ако това не е рекламен подход...

# 37
  • Мнения: 3
И аз чакам отзиви за Smolata Epiltech.

Общи условия

Активация на акаунт