... СЕГА ВЕЧЕ НИ Е ЗАПОЧНАЛ ЛЕЧЕНИЕТО Д-Р ЦОЛОВ ОТ ЦЕНТЪР ДЕТСКО ЗДРАВЕ. ИМАТЕ ЛИ МНЕНИЕ ЗА НЕГО И АКО ТРЯБВА ДА ГО СМЕНЯМ ИЛИ ПОНЕ ОПЕРАЦИЯТА ДА Е ПРИ ДР. Embarassed

Много съм доволна от доц.Ц.Цолов! Grinning
Синът ми правеше ангини, кашлица с месеци, хрема със седмици, отити, рязко вдигане на 40 градуса температура. Поставяха ни какви ли не идиотски грешни диагнози, от алергии до моноклеоза и аз слушах лекарите. Close Нали са уж специалисти! Нищо не помага, дори ставаше по-зле.  Най-накрая си грабнах детето и отидох в център "Детско здраве", защото само там не бях ходила. Попаднах случайно на доц. Цолов. Много внимателен, с подход към детето и мен, обясняваше ми на разбираем език, не с лекарските термини. Изпрати ни на някои изследвания (посевки на гърлен секрет, кръв, урина, аудиограма задължително, защото  малкия беше вече с намален слух) и чак след това прецени, че е за операция.  Оперира го лично той, извади му и трите сливици и съм много доволна. Вече 19месеца няма никакви проблеми! Grinning След операцията ходихме около месец на утразвук за синусите в ИСУЛ, струва 2.50лв. на сеанс. Самата операция е безплатна, но за избор на лекар платихме 150лв., защото държах да е точно доц.Цолов. Дори мисля да си извадя и моите сливици при него, защото често правя гнойни ангини и вече ми се отразява на ставите. Съжалявам, че не го послушах тогава, но детето ми беше по-важно в онзи момент! Heart Eyes
        Здравейте! Аз съм от дълго време със синузит. Къде правят ултразвук в ИСУЛ?